Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno jedna dobra odluka nasega Vidare ! Srpski fudbal se pokrece ! Sledeci.....

    Comment


    • Darko Plavsic

      Najvece dostignuce Nemanje Vidica u reprezantaciji jeste teranje Kezmana iz iste
      Dare legenda

      Ljudi, nije se on povukao zbog medija nego ne igra se coveku vise, shvatite to.
      sigpic

      Comment


      • To je samo izgovor

        Comment


        • Nash je u pravu...takav je Vida covek. 'Ladan kao spricer. A opet hvala mu za sve sto je uradio. Jedan od retkih zvezdinih igraca,ako ne i jedini kojem sam aplaudirao i kojem sam se divio od pocetka njegove karijere.

          Comment


          • Jeste da mi je zao i da bi mozda trebalo da ga psujem,ali samo cu reci:HVALA MU ZA SVE!

            Neka prica ko sta hoce i on i Stankovic su uvek bili tu i trudili se.Zelim im sve najbolje u zivotu i u daljem toku karijere!
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Molim se svaki dan da Sinisa ne dobije otkaz u Violi...

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Golmani: Vladimir Stojković, Željko Brkić i Damir Kahriman
                  Odbrana: Branislav Ivanović, Pavle Ninkov, Neven Subotić, Slobodan Rajković, Nenad Tomović, Milan Vilotić, Aleksandar Kolarov, Vladimir Volkov
                  Sredina: Zdravko Kuzmanović, Gojko Kačar, Radosav Petrović, Ljubomir Fejsa, Miloš Ninković, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Milan Jovanović i Boško Janković
                  Napad: Nikola Žigić, Miralem Sulejmani i Dragan Mrđa.
                  Samo fali Tadic, bolji je i od Ninkovica, Jankovica i Jovanovica.Ali cisto sumnjam da bi mogao pored ove trojice da se progura zato sto nema staz u reprezentaciji i mislim da bi jedino uleteo kad bi se jedan od te trojice povredio.
                  Sve u svemu, od ovih prozvanih igraca, citajuci njihova imena manje bole oci.

                  Comment


                  • Opet stara prica... Po trenutnoj formi i zalaganju ja bih u prvu postavu gurnuo Tadica,Radovica (po krilima) i Sulejmanija kao najisturenijeg.Ali mi cemo opet gledati ove propale fudbalere kao sto su Mrdja,Ninkovic,Jovanovic,Jankovic,Zigic...

                    Comment


                    • Golmani: Vladimi Stojković, Željko Brkić, Damir Kahriman.

                      Odbrana: Branislav Ivanović, Pavle Ninkov, Neven Subotić, Slobodan Rajković, Nenad Tomović, Milan Vilotić, Aleksandar Kolarov, Vladimir Volkov.

                      Sredina terena: Zdravko Kuzmanović, Gojko Kačar, Radosav Petrović, Ljubomir Fejsa, Miloš Ninković, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Milan Jovanović, Boško Janković.

                      Napadači: Nikola Žigić, Miralem Sulejmani, Dragan Mrđa.

                      Radovane Curcicu
                      Ne treba nam niko , vodi nas ti , sa ovim timom i idemo na World Cup u Brazil
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma nista od toga, treba da leti par igraca i iz ovog kadra..

                        Raća napolje, Krasic isto, Tosic moze ostati, Ziga adio...Basta, Tadic, Lazovic, Markovic in...itd...

                        Kakav crni Mrđa i kompanija...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Tadic umesto Mrdje i Radovic umesto Ninkovca,ja zadovoljan.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Ako Miko kaze da spisak valja onda valja zato Wade tisina.

                            Sto se Curcica tice, ne znam kakvo ste misljenje o njemu stekli ali meni on nije nista specijalno. Jeste da je imao nekih rezultata sa Javorom ali cist bunker covek igra i ovaj spisak realno nije nista specijalno. Videcemo ga ali ja sam za nekog drugog, boljeg.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma Miko zna sve, samo dajem svoje skromno misljenje.

                              Ako on ostane selektor, to ce biti ravno katastrofi, sta je on uradio da bude selektor? Doduse ni Pizon nije nista, pa je bio, tako da me nista ne bi iznenadilo. Moze i trener APOEL-a da nam bude selektor, mada nisam siguran da bi on pristao na to...doduse mozda i bi. On ili Rajevac...posto je Sale Jankovic selektor mlade reprezentacije.

                              Kakvu samo tu imamo ekipu...uff..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Protiv Japana nije igrao bunker ili se ja to lose secam.;)
                                Kao pod dva ne znam zasto dizete tog Radovica u nebesa kad od njega ne bismo imali nikakve koristi.Covek igra za Legiju i liga je tek malo jaca od srpske i jedan Zoran Tosic ili Tadic bi tamo dominirali ubedljivo tom ligom.A i vec ima 27 godina, prednost bi pre trebali da dobiju Lazovic i Markovic, ali sam ja vise za to da njih dvojica budu sa mladom reprezentacijom u pokusaju da se plasiraju na EP.
                                Jedino sto ovom spisku je Dusan Tadic.Nacuo sam to da Tadic se ne poziva u reprezentaciju zato sto je njegov menadzer u veoma losim odnosima sa Toletom.
                                Postavu koju bih zeleo da vidim
                                Brkic
                                Ivanovic-Rajkovic-Subotic-Kolarov
                                Krasic-Kuzmanovic-Kacar-Tosic
                                Sulejmani
                                Zigic

                                Comment

                                Working...
                                X