Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako, doći će i na njega red.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Odbor za hitna pitanja FSS zakazao je sednicu Izvršnog odbora za drugu polovinu novembra i predložio raspisivanje izbora na svim nivoima.
      Ima li nade? .........Ne.

      Comment


      • A pošto generalno nemaju šta da rade, malo im je dosadno u onoj Kuću fudbala, te došli na ideju da izvrše sitne promene na grbu FSS-a, jer drugo nema šta da se menja...odmah, sad i pod hitno!

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Apropo izvođenja penala, kako se to radi u kritičnim i najvažnijim trenucima... izvodi se ovako...

          Spoiler
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • vidim curcic nije ni poceo a vec uskace sam sebi u stomak, kaze da razmilja da vrati mustafu... samo ti razmisljaj al nemoj da zabarovis ni ti a ni tvoji naslednici da je na golu srbije pozeljniji isli hidi, nego mustafa... tako da se posle ne iznende...
            al daleko je vaznije da shvate da srpski fudbal ne moze i nece ici napred dok je na njegovom celu ona fosilcina karadzic!

            Comment




            • Da bivši igrač Partizana ne briljirao samo u Holandiji pokazao je i meč u Ligi šampiona u utorak kada se Sulejmani ’šetao’ kroz odbranu Zagrepčana i namestio jedan gol.

              Pokazao je 23-godišnji Sulejmani, koji je ove sezone na 12 utakmica postiga šest golova i imao šest asistencija, sve kvalitete pred publikom u Zagrebu i milionima gledalaca kraj TV ekrana, ali onaj koji je to trebalo davno da vidi, bivši selektor Vladimir Petrović, smatrao je da to za reprezentaciju Srbije nije dovoljno.

              Sulejmani se igrao sa rivalima iz Dinama i sjajnom asistencijom i oduzeo im možda poslednju šansu da osvoje neki bod u Ligi šampiona.

              Tema koja ne može i ne sme da bude zaobiđena jeste - reprezentacija Srbije. U njoj, na žalost, mesta za Miralema Sulejmanija skoro uopšte nije bilo, iako je u poslednjoj godini u neuporedivo boljoj formi u odnosu na konkurenciju.

              “Nismo zaslužili da završimo na trećem mestu, ova reprezentacija ima kvalitet da igra na EP. Isto tako mi je mnogo krivo što nisam odigrao ni minut u kvalifikacijama. Za poslednje dve godine bio sam samo 15 minuta na terenu u dresu nacionalnog tima. Nisam od onih koji vole da pričaju o sebi i hvale se, ali mislim da po formi i igrama u poslednjih godinu dana zaslužujem mesto u reprezentaciji”, , a rekao je Sulejmani, a prenose "Večernje novosti"

              Sulejmani ne može da sakrije gorčinu u glasu.

              “Kada nisam igrao za Ajaks, dok je Antić bio selektor, bilo je normalno što poziv nisam dobijao, ali ovo sada ne razumem. Bar da sam dobio priliku, da se nisam pokazao, pa da mi kažu da to nije dobro, razumeo bih. Imam ogromnu želju da igram za Srbiju i nadam se da ću biti u timu na startu sledećih kvalifikacija”, zaključio je Sulejmani.
              Koliko je samo i meni krivo za ovog igrača...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Vdic se zvanicno oprostio od reprezentacije.Ono sto mene mnogo vise brine od toga je to da se Pantelic jos ne oglasava, a Zigic je rekao da ce igrati za reprezentaciju u narednom kvalifikacionom ciklusu.

                Želim da obavestim sportsku javnost i navijače da posle dugog razmišljanja, teškog srca, sam odlučio da se oprostim od reprezentacije Srbije.

                Osnovni razlog za takvu odluku je što se već duže vreme, a naročito u svetlu poslednjih događaja, u medijima pa samim tim i javnosti, kritikuje moj odnos prema nacionalnom timu, iako sam za reprezentaciju igrao i povređen, nekada i mimo volje ljudi iz Kluba. Ovim potezom želim da zaštitim reprezentaciju i sebe od raznih kuloarskih priča, gde se zanemaruje moj učinak kao fudbalera. Takođe, ne želim da se zbog istih optereti nova generacija naših reprezentativaca i eventualno zbog toga pokvari atmosfera u reprezentaciji pred novi ciklus kvalifikacija.

                Dugujem zahvalnost navijačima, svim selektorima i trenerima, kao i saigračima sa kojima sam sarađivao u prethodnih deset godina, dok sam igrao za nacionalni tim. Uveren sam da generacija reprezentativaca koja dolazi ima kvaliteta i snage da obraduje naciju u predstojećim mečevima, a ja ću svim srcem biti uz njih kao navijač

                Nemanja Vidić".

                Comment


                • Dobro je, jedan po jedan. Pizon, Stankovic, Vidic. Ajmo sad jos Tele!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne vidim ništa dobro u povlačenju Vidića. Tužna vest.

                    Comment


                    • Osnovni razlog su medije?! WTF?!

                      Nije ovo dobro

                      Comment


                      • Poštovаni,

                        Želim dа obаvestim sportsku jаvnost i nаvijаče dа posle dugog rаzmišljаnjа, teškog srcа, sаm odlučio dа se oprostim od reprezentаcije Srbije.

                        Osnovni rаzlog zа tаkvu odluku je što se već duže vreme, а nаročito u svetlu poslednjih dogаđаjа, u medijimа pа sаmim tim i jаvnosti, kritikuje moj odnos premа nаcionаlnom timu, iаko sаm zа reprezentаciju igrаo i povređen, nekаdа i mimo volje ljudi iz Klubа. Ovim potezom želim dа zаštitim reprezentаciju i sebe od rаznih kuloаrskih pričа, gde se zаnemаruje moj učinаk kаo fudbаlerа. Tаkođe, ne želim dа se zbog istih optereti novа generаcijа nаših reprezentаtivаcа i eventuаlno zbog togа pokvаri аtmosferа u reprezentаciji pred novi ciklus kvаlifikаcijа.

                        Dugujem zаhvаlnost nаvijаčimа, svim selektorimа i trenerimа, kаo i sаigrаčimа sа kojimа sаm sаrаđivаo u prethodnih deset godinа, dok sаm igrаo zа nаcionаlni tim. Uveren sаm dа generаcijа reprezentаtivаcа kojа dolаzi imа kvаlitetа i snаge dа obrаduje nаciju u predstojećim mečevimа, а jа ću svim srcem biti uz njih kаo nаvijаč
                        Sada će nam sigurno reprezentativni fudbal, u najmanju ruku, procvetati.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Osnovni razlog su medije?! WTF?!

                          Nije ovo dobro
                          Nisu mediji, nego kvazi-navijači, uvek naoštreni i spremni na neodmerenu pljuvačinu.

                          Comment


                          • Ne znam zasto se obazire na njih, a sigurno ih ima u manjini. Da je tako Pantelic bi trebao odaaavno da ode. Ostadosmo bez jednog od najboljih, ako ne i najboljeg stopera sveta.

                            Comment


                            • Pa ne mogu biti svi ko Panta

                              Vala, ako su ikoga pljuvali i nipodaštavali to je Vidić.
                              Pa sada će im biti valjda bolje. Bar će biti srećniji.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Dusan View Post
                                Ne znam zasto se obazire na njih, a sigurno ih ima u manjini. Da je tako Pantelic bi trebao odaaavno da ode. Ostadosmo bez jednog od najboljih, ako ne i najboljeg stopera sveta.
                                A na šta će se obazirati, kao jedan od vodećih igrača reprezentacije, ako ne na mišljenje navijača od čije je strane poslednjih meseci izložen verbalnom linču. On u suštini igra za navijače, igra da bi zadovoljstvo miliona Srba podigao na viši nivo. Grb, zastva, u ovom kontekstu, spadaju u metafizičku, kategoriju.

                                Crn dan za srpski fudbal.


                                ...ovaj, onaj, raduj se Srbijo!

                                Comment

                                Working...
                                X