Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Vidic je izvodio penale u Zvezdi i to veoma uspesno. Ko je po vama trebao da izvede taj penal? Jeste odgovoran sto je promasio, ali ne treba od njega praviti najveceg krivca za krah, igrao je dobro ove kvalifikacije kao i kompletna odbrana. Ne razumem zasto smo toliko radi da se odreknemo naseg najboljeg odbrambenog igraca?
    De gdje ces dalje kada nama odbrana kreira prilike i situacije.

    Protiv Italije se ne moze stvoriti prilika, nego se cekaju Bane i Kolarov da oni svojim prodorima ili centarsutevima naprave nesto.
    Sinoc isto, Kolarov nam je kretaor prilika...

    Nije mi zao ni sekunde sto smo ispali! Na vrijeme smo se obrukali...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • http://www.njuz.net/uefa-ponovo-kazn...ektor-do-2013/


      Hvala ovim momcima, genijalci su, uvek mi poprave dan...

      - Moglo je da se dogodi da meč protiv Makedonije u narednom ciklusu kvalifikacija igramo pred praznom Marakanom, tako da se može reći da smo sjajno prošli, pogotovu ako se uzme u obzir da je najveći problem u ovim kvalifikacijama bilo odsustvo sreće – kaže Pižon, koji je kao najbolji primer nedostatka fortune naveo izvođenje penala.
      - Skoro da sam ubeđen sam da bi Stanković, Krasić, Kolarov ili čak Pantelić bolje izveli penal od Vidića, ali prevelika je odgovornost da kao jedan selektor vi budete taj koji će odlučivati o tome ko će izvesti najstrožu kaznu. Zbog toga sam odlučio da igrači na licu mesta igrom zimi-zami-zum odrede ko će izvesti penal. Verujte mi da sam se za glavu uhvatio kada sam video da se Vidić približava lopti, ali šta da se radi, tako je htela sudbina – izjavio je Pižon koji se osvrnuo na postavljenu taktiku zbog koje su ga poslednjih meseci kritikovali mnogi novinari.
      - Ne vidim šta je loše u taktici koju sam postavio sa deset igrača u polju i jednim na golu – kratko je prokomentarisao Pižon.

      Sto je najgore, nije daleko od istine
      Last edited by Nebojsa; 12-10-11, 10:49.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Hohohohohohohohoohohohohohohoohohohohohho... Cekaj. Moram opet. Hohohohhhohohhohhohohohohohoh... Covjek prosto mora da se grohotno smije nakon onog cimanja glavom golmana Slovenije, a jos Vidic pomislio da ce ga pustit'...

        Nemate 20 godina napadaca. Peti napadac CG, Andrija Delibasic, je prototip napadaca koji vama nedostaje godinama...

        edit: Zaboravio sam osporavanog Sava Milosevica, rodjenog u Bosni, porijeklom iz CG... Skole su vam lose. Klinci iz malih sredina ne dobijaju priliku. Djeca se odmah salju na velike terene. Sve se manje igra fudbal na malim golovima. Mislim na bas male golove. Pravite stopere i stopere... I stopere.

        Jedina individua, koja trenutno i malo lici na "10", i ne dobija poziv...
        Last edited by M_G_S; 12-10-11, 11:16.

        Comment


        • Репортер није обавештен добро... неши треба да пусте словенце, а не они нас...

          каква бламажа од ове лепе игре! немамо ми појма . види само овог селектора какву фацу има, па одмах се види да је залутао као тренер.. добро је што смо испали јер да морамо и даље да их гледамо замрзели би овај спорт.. сада сам тек више убеђен да навијачи и не гледају фудбал него иду тамо да се извичу и забављају, да се нађу са друштвом као на неком вашару... досада жива од фудбала..
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Zika View Post
            Репортер није обавештен добро... неши треба да пусте словенце, а не они нас...

            каква бламажа од ове лепе игре! немамо ми појма . види само овог селектора какву фацу има, па одмах се види да је залутао као тренер.. добро је што смо испали јер да морамо и даље да их гледамо замрзели би овај спорт.. сада сам тек више убеђен да навијачи и не гледају фудбал него иду тамо да се извичу и забављају, да се нађу са друштвом као на неком вашару... досада жива од фудбала..
            Slazem se, sam da dodam da mi i Grci igramo najodvratniji fudbal, jedina razlika je sto oni ne primaju tako lako golove kao mi!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Vidić nije smeo da šutira penal i tačka. Ajde Kolarov sad kaže on nije hteo jer je već jednom nad njim načinjen prekršaj za penal dok je igrao za Lacio i on je taj penal promašio pa kao zbog malera nije hteo sada... Onda neko drugi, a ne Vidić!

              Da sam bio na mestu nekog drugog igrača uzeo bih mu loptu iz ruke! Pa brate, kakav trenutak za reprezentaciju i on uzima da izvede penal. Ma nek se tera u pm!

              Nije trebalo ovo Vidiću nimalo. To je što se tiče Vidića...

              A igra je kriminalna bila tokom celih kvalifikacija! Pižonu najviše zameram pozivanje nekih anonimusa u reprezentaciju a nepozivanje makar ni na prijateljsku utakmicu na primer Tadića (njega sam naveo kao primer a tu su još)... Postavka da ne pričam. Mada on je poznat još kad je vodio Zvezdu, gostovanje Slaviji a postava mu je 5-4-1 (tako nešto) i primila Zvezda 3 komada ( i tada su štoper i golman obeležili meč). Kao da kaže svojim igračima nemojte da pritiskate protivnika, čuvajte se za napad!

              Boli i to što mi igramo ključnu utakmicu za baraž a naši ne mogu da kidaju na terenu, da vrše presing (pogotovo u prvom delu). Sinoć nije bilo dovoljno dati 100%, trebalo je dati 150% svojih mogućnosti, ali dobro što kaže žonPi umorni su od Italijana.

              Mora sveža krv definitivno. Ugled i rejting u svetu fudbala ne igraju. Crna Gora, zemlja sa veoma malim brojem zvučnih imena prošla u baraž zahvaljujući velikom srcu, velikoj borbenosti.

              Nama definitivno treba sveža krv, igrači koji mogu da trče, da pritiskaju protivnika. Uvek se setim onog meča sa Austrijom (pogotovo prvo poluvreme)! Šta li im je uradio Antić da oni lete po terenu! Prvi put sam video tad naše da trče, da kidaju!

              Toletu svaka čast! Zamenio je jedinog čoveka u istoriji koji je trenirao i Barsu i Real i Atletiko sa čovekom koji je bio trener Temišvara!

              Baš treba da bude jedna velika analiza kod nas! Vrlo verovatno i velika čistka u našem fudbalu (Savezu). Mora neke korenite promene da se urade. Pa i kad se plasiramo na neko prvenstvo da tamo imamo šta da pokažemo.

              Bolii to što ovako laku grupu nismo mogli da prodjemo! Jeste da je bila jedina grupa sa 3 zemlje sa SP prošle godine ali... Slovenci izgubili na svom terenu od svih osim od nas i Farskih Ostrva. Estonci ni krivi ni dužni u baražu.

              Džabe i fudbalski centri i sve kada nema rezultata koji su najvažniji!
              Last edited by Il Capitano; 12-10-11, 11:30.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Estonci ni krivi ni dužni u baražu.
                Kako ni krivi ni duzni , pa jesmo od njih izgubili kuci 1-3 i u Estoniji 1-1 , nije ni krivi ni duzni
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Boli i to što mi igramo ključnu utakmicu za baraž a naši ne mogu da kidaju na terenu, da vrše presing (pogotovo u prvom delu). Sinoć nije bilo dovoljno dati 100%, trebalo je dati 150% svojih mogućnosti, ali dobro što kaže žonPi umorni su od Italijana.

                  Bolii to što ovako laku grupu nismo mogli da prodjemo! Jeste da je bila jedina grupa sa 3 zemlje sa SP prošle godine ali... Slovenci izgubili na svom terenu od svih osim od nas i Farskih Ostrva. Estonci ni krivi ni dužni u baražu.

                  Džabe i fudbalski centri i sve kada nema rezultata koji su najvažniji!
                  Pa posereem se na ekipu koja ima takvu grupu da samo protiv jedne prave ekipe odigra utakmicu i onda se kasnije vade da su umorni, komedija rekao sam!

                  A bas prije nas gledao sam Hrvatsku, ma ljudi izginuse na terenu! 'Alo! Nagutali su se one trave posteno, nema izgubljene lopte, NEMA! Kontam da je svaki pretrcao 15km! I ne samo Hrvati, svi se bore za svoju reprezentaciju, ali svi!

                  A Estonci zasluzeno odose i svaka im cast! Kakav igracki kadar imaju ma svaka im cast!
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Kako ni krivi ni duzni , pa jesmo od njih izgubili kuci 1-3 i u Estoniji 1-1 , nije ni krivi ni duzni
                    Ekipa koja izgubi od Farskih Ostrva a uspe da se plasira u baraž za EP...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Ekipa koja izgubi od Farskih Ostrva a uspe da se plasira u baraž za EP...
                      Mi smo ih poslali tamo, nisu oni neka velesila, odradili su ljudi ono sto je u njihovim mogucnostima i to je to. Zasluzeno otisli!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Vidic je kriv zbog nonsalantnosti u poslednje vreme i zbog toga sto mu je svejedno. Ranije je kidao i bio najbolji u reprezentaciji sad nista. Nema vise volju covek i zato dovidjenja "najbolji stoperu sveta", idi kod Fergusona, primaj pare i trudi se, ima ko ce da igra.

                        2. gol Australije i ono stajanje u mestu dok je igrac koji sutira sam je najbolji primer, a bilo je i veceras slicnih situacija. Svaka mu cast za ono dok je igrao dobro, vise nema volju i to je to. Subotic-Rajkovic ce biti strasan tandem i njegov odlazak nece biti nikakav problem. Ni odlazak Stankovica nece biti problem jer imamo fenomenalnog igraca tog profila koji jede redom na terenu. Problem su neke druge, dobro poznate pozicije.

                        A pozicije na koje mislim nisu samo na terenu.
                        Last edited by Casiraghi; 12-10-11, 12:21.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Hohohohohohohohoohohohohohohoohohohohohho... Cekaj. Moram opet. Hohohohhhohohhohhohohohohohoh... Covjek prosto mora da se grohotno smije nakon onog cimanja glavom golmana Slovenije, a jos Vidic pomislio da ce ga pustit'...

                          Nemate 20 godina napadaca. Peti napadac CG, Andrija Delibasic, je prototip napadaca koji vama nedostaje godinama...

                          edit: Zaboravio sam osporavanog Sava Milosevica, rodjenog u Bosni, porijeklom iz CG... Skole su vam lose. Klinci iz malih sredina ne dobijaju priliku. Djeca se odmah salju na velike terene. Sve se manje igra fudbal na malim golovima. Mislim na bas male golove. Pravite stopere i stopere... I stopere.

                          Jedina individua, koja trenutno i malo lici na "10", i ne dobija poziv...
                          Ajoj,ja tek sad vidim onaj potez glavom.Legenda!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Sad sam pogledao onaj dvominutni intervju Vidica posle utakmice, i mislim da je u nervozi rekao da nece vise igrati za reprezentaciju.

                              Comment


                              • Sada sam i na sajtu SK video da ce da bude i u narednim kvalifikacijama.False alarm.

                                Comment

                                Working...
                                X