Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • utorak 11.10.2011 | 23:36
    Dejan Stanković se povlači!
    Izvor: B92

    Dejan Stanković više neće nastupati za reprezentaciju Srbije, potvrdio je srpskim novinarima posle poraza od Slovenije.

    a sa twittera neke 90dvojkasice

    Nemanja Vidić: "Ovo je moja poslednja utakmica za reprezentaciju Srbije!"
    svi ce otici samo nece ona retardirana svinja tomislav karadzic!

    Comment


    • Sledece godine su izbori koliko ja znam.

      Videcemo ko ce biti protivkandidat Teletu i da li ce uspeti da dobije izbore. Mada je moje neko misljenje da ce posle jednog Toleta doci drugi ali manje stetan po fudbal, jer ovo je bas kriminalno.

      A Stankovic i Vidic i treba da idu, sa njima Pantelic, pa Pizon i onda ako bog da Tole puca na izborima.
      sigpic

      Comment


      • Stankovic neka odigra jos jednu za rekord, a Vidic nema razloga da ide

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Stankovic neka odigra jos jednu za rekord, a Vidic nema razloga da ide
          Nije mu stalo, sto bi igrao.

          A mogao je Stankovic da ima rekord sada da nije dobijao namerno kartone kad se islo na Farska Ostrva, u Kazahstan i na koja vec gostovanja.
          sigpic

          Comment


          • malo da se nasmejemo na ovu muku

            Comment


            • Sad se povlace kad je najteze?Bruke!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Sad se povlace kad je najteze?Bruke!
                Pa kad ti mislis da treba da se povuku, posle sledecih kvalifikacija?

                Zapocinjemo nove kvalifikacije i trebaju nam promene, to i mala deca vide. Oni nemaju zelju da igraju i ne treba da igraju, ima ko ce samo trebaju bolji ljudi u FSS i pravi selektor.
                sigpic

                Comment


                • Sram bilo Vidica ako nema zelje da igra za svoju zemlju.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Vidic moze da odigra i kvalifikacioni ciklus za SP 2014, Dejan moze par utakmice i cao. Zalaze se Vidic, da se ne zalaze ne bi ni dolazio u Srbiju i putovao u Sloveniju

                    Comment


                    • Sramota. Vidic ionako nema vise sta da igra, vise se ja trudim kad igram sa ortacima. Penal u zivotu nije izveo, pa sad nasao da se junaci. Stankovic je trebao da razmislja o rekordu kada je namerno faulirao da bi dobijao kartone pred daleka gostovanja. Jorgacevic ne zna osnove svog posla. Jos samo ovaj mucenik Pizon da ode i kompletirani smo. Da ne treba mozda da ih oplakujemo? Nek se teraju oni zajedno sa svojim rekordima i kumovima.

                      Comment


                      • Na kraju krajeva glupo je kritikovati SAMO njih dvojicu.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Sledece godine su izbori koliko ja znam.

                          Videcemo ko ce biti protivkandidat Teletu i da li ce uspeti da dobije izbore. Mada je moje neko misljenje da ce posle jednog Toleta doci drugi ali manje stetan po fudbal, jer ovo je bas kriminalno.

                          A Stankovic i Vidic i treba da idu, sa njima Pantelic, pa Pizon i onda ako bog da Tole puca na izborima.
                          Je li ovo nesto na moj racun,vidim poceo si da pises i po opomenama i po postovima to ,,tele" i to velikim pocetnim slovom.(ja sam Pizona prije nazvao tako) Je li to neka provokacija ili sam pogresno shvatio?
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • ne treba niko vise da igra za repu dok ona matora fosilcina ne ode sa cela fss-a!

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Je li ovo nesto na moj racun,vidim poceo si da pises i po opomenama i po postovima to ,,tele" i to velikim pocetnim slovom.(ja sam Pizona prije nazvao tako) Je li to neka provokacija ili sam pogresno shvatio?
                              Ne znam sto si se osetio prozvanim u necemu sto je upuceno Tomislavu Karadzicu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vidić:
                                On je rekao da je želeo da preuzme odgovornost i da će snositi posledice promašenog penala.

                                „Preuzeo sam odgovornost i svestan sam posledica loše izvedenog penala. Nije bio dogovor da ja šutnem, ali želeo sam da preuzmem odgovornost. Ja ću snositi posledice promašenog penala. Da sam postigao gol, utakmica bi tekla sasvim drugačijim tokom. Ovako, šta je, tu je".

                                "Žao mi je što nikada neću igrati na evropskom prvenstvu jer ću za sledeće kvalifikacije već biti u godinama", dodao je Vidić.

                                Comment

                                Working...
                                X