Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seriju A pratim, pa znam za ovu dvojicu. Iličić je veliki talenat, sad ga traže isto veliki timovi, a prošle sezone je u tandemu sa Pastoreom bio sjajan. U svakom slučaju treba obratiti pažnju i na Matavža, proveren golgeter.

    Svi pričaju isto to, da li mi sa ovakvom formacijom, sa ovakvim tipom igrača možemo da napadamo i da stvaramo šanse. Večeras je ipak rezultat najbitniji pa makar dali gol iz jedne šanse i onda ne uradili ništa više. Ali fali nam uvek u ovim kvalifikacijama taj završni udarac...

    Molim Boga da damo gol iz nekog prekida danas. Da li slobodan udarac (imamo odlične Tošića i Kolarova), da li glavom posle kornera (Vidić, Subotić, Bane, može i Petrović)...

    I živo me interesuje kako će Krasić da odigra večeras!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Mene najvise zanima koliko ce se ko zalagati veceras, posto to neko vreme uopste nije na nivou na kom treba da bude.
      sigpic

      Comment


      • Sto se mene tice, mozemo da damo gol i rukom, samo da dobijemo, kada je Henry mogao, moze i Panta rukom.

        Krasiceva dobra partija bi nam legla kao budali samar. Od njega nam veceras mogo toga zavisi, a ako Jovanovic bude izvodio svoje driblinge kao u proslim tekmama, bice komedija, mozda ga i puste stoperi da prođe.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ja sam siguran da necemo proci,ne vidim nacina da prodjemo,to jest damo gol,totalni pesimista sam,nadam se da cu biti iznenadjen oko 23sata
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Ja sam siguran da necemo proci,ne vidim nacina da prodjemo,to jest damo gol,totalni pesimista sam,nadam se da cu biti iznenadjen oko 23sata
            Nisi jedini pesimista Manda.

            I ako prodjemo na EP, valja strepiti da ne bude brukanja koje je postalo obicaj.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • E ja ne znam sta da ocekujem od vas dok vas vodi ovakav selektor i dok vam je napadac Pantelic
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ja sam super raspolozen pred ovu utakmicu iz jednog jedinog razloga. Koji god da bude rezultat mi mozemo da dobijemo nesto. Ako dobijemo idemo u baraz i imamo sansu za EP posle 12 godina. Ako bude nereseno ili izgubimo, ima sansi da se smeni Pizon. Nije sve tako crno.
                sigpic

                Comment


                • Slo net medij http://Siol.net objavio da ce Srbima i srpskim navijacima biti dozvoljen ulaz na 3 od 4 tribine stadiona.
                  Acin tviter. Izgleda da ce mo imati podrsku i u Slovenji.

                  Comment




                  • Comment


                    • Stvarno treba biti lud i biti optimista kad vidis ko je masinovodja ali jbg u ovoj zemlji i onako vise nema normalnih i zato NAPRED SRBIJA!!!!

                      Comment


                      • Sve mi se cini da necemo da uskocimo u taj voz
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Ili što bi otpevala Doris Dej ....

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pantelic un Maribor , cvaj komada
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Vidić u startnoj postavi i igramo sa 2 špica, najverovatnije Pantelić i Jovanović.

                              Naših navijača iz dijaspore će biti na utakmici...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Moram 2 posta zaredom!

                                Krasić i Pantelić na klupi!

                                Jorgačević, Ivanović, Vidić, Subotić, Kolarov, Stanković, Petrović, Ninković, Z. Tošić, Mrđa, Jovanović
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X