Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Ma nema tu govora o ofsajdu, cist gol je bio, i to golcina, nego ne znam kako su dozvolili penal
    je penal sporan?

    kad vidim vase probleme, onda mi ni problem sa mojom repkom ne izgledaju veliki. vi morate tuci slovence u gostima za baraz a mi smo ga bar osigurali. i tamo su velike sanse da dobijemo estoniju ili crnu goru, koji nisu tolko teski. makar je zapravo crna gora jako teska, to je ono sto sam pricao jucer. ko zna mozda i gruzija iznenadi. imamo jos sansu da danci (PORTUGAL) i svedi (NIZOZEMSKA) izgube ali onda mi moramo nadoknaditi 4 gola losiju gol razliku od danaca. za to u ovom trenutku nemamo snage, tesko cemo mi i tuci latviju.

    Comment


    • Da li vas podseća ovaj video na jedan dogadjaj koji se desio prošlog leta u Africi, Kjevo-Australija



      Kad je u formi, brz je kao munja ali opet mu je procenat uspešnosti nizak...



      Samo on da udje opet u formu a golovi će doći...

      A gledajte ovde super brzog Dekija i majstorska završnica...



      A ovakav jedan gol kad bi dao u utorak i da produži reprezentativnu karijeru do narednog leta...

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Samo da se Krasa trgne malo, mnogo ce nam znaciti, klasa je to od igraca, bar da odigra dobro dok Lazar ne bude spreman za prvu postavu.
        sigpic

        Comment


        • Mora Krasic odigrati jednu znacajnu tekmu dobro, verujem u njega..najvazniji pa i najbolji nas igrac. Valjda ce Zonpi pustiti Sulejmanija na krliu, posto Tosic ne moze da igra....ali svi smo cini mi se svesni da ce Jovanovic igrati....
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Mora Krasic odigrati jednu znacajnu tekmu dobro, verujem u njega..najvazniji pa i najbolji nas igrac. Valjda ce Zonpi pustiti Sulejmanija na krliu, posto Tosic ne moze da igra....ali svi smo cini mi se svesni da ce Jovanovic igrati....
            Nije pozvan.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Nema sanse za pobjedu u Sloveniji,ako Panta startuje,to je kraj meca.
              Ko onda da igra u napadu u utorak?

              Comment


              • Нико или на пример Кахриман.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Andrea Pilo je juce odrzao fudbalsku lekciju nasim igracima. Covek je plenio igrom. Majstor.

                  Zvizdanje himni protivnika-da seigralo protiv nekih komsijskih reprezentacija, pa ajde, ali inace je to nefudbalski i potpuno nedzentlmenski gest.

                  Sto se meca sa Slovenojim tice, ne ocekujem neku fenomenalnu igru, ali nije nerealno ocekivati pobedu u datim uslovima.

                  Comment


                  • Svi nevernici u zonpija i pantelu u utorak da ga na avatar stavite !!!


                    Marko-Pantelic-Serbia-June-2010_2461817.jpg
                    Last edited by Drogba; 08-10-11, 14:57.

                    Comment


                    • Originally posted by Drogba View Post
                      Svi nevernici u zonpija i pantelu u utorak da ga na avatar stavite !!!


                      [ATTACH=CONFIG]3103[/ATTACH]
                      Sarkazam?

                      Comment


                      • 1)Naša premijerna utakmica na Evropskom prvenstvu 2000. u Belgiji i Holadniji

                        Jugoslavija - Slovenija 3:3 (Savo Milošević 2 gola, Ljubinko Drulović - Zlatko Zahovič 2 gola, Miran Pavlin)



                        2)Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2002. u Japanu i Južnoj Koreji, meč u Ljubljani

                        Slovenija - Jugoslavija 1:1 (Savo Milošević - Zlatko Zahović iz slobodnjaka)



                        3)Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2002. u Japanu i Južnoj Koreji, meč u Beogradu (po paklenom pljusku)

                        Jugoslavija - Slovenija 1:1 (Predrag Đorđević - Željko Milinović)



                        4)Prijateljska utakmica odigrana u Ljubljani, leta 2004 godine

                        Slovenija - Srbija i Crna Gora 1:1 (Nastaj Čeh - Nenad Jestrović)



                        5)Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2012. u Poljskoj i Ukrajini, meč u Beogradu

                        Srbija - Slovenija 1:1 (Nikola Žigić - Milivoje Novaković



                        Možda bude šesta sreća?: Сд:




                        formacija: 4-2-3-1

                        Jorgačević - Kolarov, Rajković, Subotić, Ivanović - Stanković, Tomić - Jovanović, Ninković, Krasić - Pantelić


                        Imajući u vidu, ko je sve suspendovan, nepozvan i povređen - bolje nemamo.

                        Comment


                        • Petrović će krenuti protiv Slovenaca, ne Tomić...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Svi nevernici u zonpija i pantelu u utorak da ga na avatar stavite !!!


                            [ATTACH=CONFIG]3103[/ATTACH]
                            Nisam jos izgubio veru u Pantelica.Ipak je on najbolji strelac u ekipi i najzasluzniji za to sto se jos borimo za baraz.
                            Stavicu neku Pizonovu filozofsku facu ako se plasiramo u baraz.
                            @farfan
                            Kakav crni Tomic, pre ce na toj poziciji da igra Petrovic.Jos to nije Tomiceva pozicija.
                            Fejsa je povredjen i nece da putuje za Sloveniju.

                            Comment


                            • Tomić je polivalentan igrač. Ubojitim šutevima iz daljine, osećajem za gol, odlično bi pičio iz drugog plana.


                              Kombinacija Petrović-Stanković će učiniti našu igru još statičnijom nego sinoć. Nama, bre, treba pobeda!

                              Comment


                              • Sta vas Stankovic dira?Covek radi svoj posao.Nesposobni su oni koji treba gol da daju.
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X