Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Markovic je za Pantelica trenutno doktor.Slazem se da bi ga trebalo pozvati.Al' ipak je jos mlad jbg...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Kuzmanovic ne igra povredjen je...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post

        Verovatno će Petrović igrati u prvoj postavi...
        Mislim da ce Fejsa da dobije prednost u odnosu na Petrovica, zato sto je on po profilu igraca vise blizi Kuzmanovicu.

        Comment


        • Fejsa je odigrao odlicnu partiju protiv Arsenala u LS i trebao bi dobiti priliku. Nama su svi napadaci trenutno otpisani. Nemamo nekog napadaca koji se izdvaja , realno po meni Sulejmani je trenutno najbolji ali bitno da je Pantelic uvek u prvoj Sta da radimo kad nemamo boljeg a nas ,,predobri,, selektor zove pola povredjenih igraca
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Treba Lazara zvati pre sve trojice samo sto Lazar je krilo, nije spic i ne moze on da igra kao naistureniji. On je igrac koji je u formaciji 4-3-3 igrao krilo i davao dosta golova sa nekim isturenijim, naravno to su mladje kategorije. Sad ga Samrok ovde vodi kao klasicnog spica mada se odlicno snalazi. Mada bolje i Lazar kao najistureniji nego ovi, ne mogu ni imena da im izgovorim, samo Zigicu koji mislim da vise ne moze ali je u reprezentaciji bio car. Dao je dosta golova i uvek se borio, samo sto cesto nisu znali da ga koriste na pravi nacin.

            Ako bi Samrok forsirao Scepovica, a ovaj nastavi da trpa, treba i njega zvati jer je najperspektivniji klasicni spic kog imamo. Malo lud ali smiruje se polako.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              E jbt i ja pre 10 minuta gledao celi tim ,gde ko od tih sada igra , sve jad i tuga. Koroman i Duljaj u Krvlji Sovjetov ...

              Verovatno igramo u ovom timu :

              Jorgacevic-Ivanovic-Subotic-Rajkovic-Kolarov-Petrovic-Kuzmanovic-Krasic-Ninkovic-Ljajic-Pantelic

              Iako bih ja licno volio da igramo u sledecem timu :

              Jorgacevic-Ivanovic-Subotic-Tomovic-Kolarov-Kuzmanovic-Ninkovic-Tomic-Krasic-Jovanovic-Pantelic
              Otpiši Kuzmanovića iz svih kombinacija, Otpao je sa spiska zbog povrede.

              Comment


              • Mogao bi Aleksandar Janković da obrati pažnju na Alena Stevanovića. Dečko koji ima jedan nastup za mladu našu reprezentaciju (pozvao ga je Dujković prošle godine) igra sada standardno u Torinu koji je trenutno prvi u Seriji B. Dao je i jedan gol Stevanović ove sezone...

                U Inter je došao pre 2 godine (bio je na probi i Murinjo je procenio da može biti nešto od njega i potpisao je ugovor). Ove godine je od marta do juna bio na pozajmici u Torontu da bi se ovog leta vratio u Torino.

                Ima jedan nastup i za Inter (protiv Sijene kad je načinjen preokret od 4:3, on je ušao u drugom poluvremenu). Njegov ugovor dele Inter i Torino (ova praksa podele ugovora dosta se koristi u Italiji)...

                Ovo je interesantno

                In January 2010, Stevanović's international loyalty was somewhat unclear as he still hadn't appeared in any of the Serbian youth national teams. Reportedly, he's had a falling out with Serbian under-19s head coach Aleksandar Stanojević. In late January 2010, Serbian under-21 head coach Ratomir Dujković expressed interest in having Stevanović on the team. On February 2, 2010, Stevanović received a call-up to Serbia under-21 for a friendly match against Macedonia on March 3. He played 60 minutes for Serbia.
                Gol koji je postigao prošlog meseca:

                Last edited by Il Capitano; 02-10-11, 17:12.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Mora da se nije dobro defanzivno postavljao pa je Samrok odlucio da da sansu nekom drugom, po mogucnosti da mu se uvlaci kao Miljkovic.
                  sigpic

                  Comment


                  • Prandeli objavio spisak. Povratnici u tim su Barzalji iz Juvea i Ćigarini iz Atalante. Svaka čast Prandeliju na pozivanju Đovinka... Nema povređenih prvotimaca Mote i Ranokije.

                    Gk: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris Saint-Germain);

                    D: Astori (Cagliari), Balzaretti (Palermo), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Cassani (Fiorentina), Chiellini (Juventus), Criscito (Zenit), Maggio (Napoli);

                    M: Aquilani (Milan), Cigarini (Atalanta), De Rossi (Roma), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus);

                    F: Balotelli (Manchester City), Cassano (Milan), Giovinco (Parma), Pazzini (Inter), Rossi (Villarreal).


                    Verovatna postava (ako ozbiljno udju u meč):

                    Bufon
                    Mađo, Barzalji, Kjelini, Krišito
                    De Rosi, Markizio, Pirlo
                    Montolivo
                    Rosi, Kasano
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Baloteli neka igra i pobedjujemo sigurno!
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • E, sada da nas obraduju fudbaleri!
                        Doduše njima treba mnogo više da bi dostigli ovu euforiju, ali za početak... Italija i Slovenija
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja cu biti presrecan kao da smo osvojili ako se plasiramo nekako posle svega!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            E, sada da nas obraduju fudbaleri!
                            Doduše njima treba mnogo više da bi dostigli ovu euforiju, ali za početak... Italija i Slovenija
                            Na ovo se mogu samo nasmejati na ovakav nacin 0:23....


                            Jako tesko, nereseno puna kapa...!
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Prandeli: Srbija je kompletna ekipa

                              “Srbija će sledećeg petka igrati pred domaćom publikom i pokušaće maksimalno da iskoristi priliku i postigne rezultat koji joj garantuje odlazak u baraž i pre poslednje utakmice u Sloveniji.“, kaže u intervjuu za „Blic“ Ćezare Prandeli, selektor fudbalske reprezentacije Italije.



                              Da li ste na početku ovog kvalifikacionog ciklusa očekivali da bi Srbija mogla da se plasira na jedno od prva dva mesta u grupi C?

                              - Fudbalski teren ne laže. Srbija je, uz nas i Sloveniju, učestvovala na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi, pa je dakle bilo prirodno da bude smatrana kao jedan od kandidata za plasman na finalni turnir Evra 2012.

                              Da je utakmica u Đenovi odigrana, umesto što je prekinuta, da li bi za Italiju stvari tekle u drugačijem smeru u ovim kvalifikacijama?

                              - Ne znam, utakmice treba igrati na terenu, postavljati hipoteze ponekad jeste privlačno, ali time se ne postiže mnogo. Ono u šta sam siguran je to da je moja ekipa bila spremna da odigra utakmicu na visokom nivou.

                              Kakvo je vaše mišljenje o Dejanu Stankoviću i Milošu Krasiću, da li će oni biti naopasniji po „azure“ s obzirom na to da igraju u Seriji A?

                              - Stanković je potvrđen kao šampion, ima veliko međunarodno iskustvo, a iznad svega poznaje italijanski fudbal do savršenstva pošto je skoro celu svoju karijeru igrao u Seriji A. Krasić dobro igra u Juventusu i verujem da predstavlja jedan od najvrednijih elemenata u sastavu Srbije. Biće važno videti na koji način će njih dvojica staviti sopstvene talente na raspolaganje ekipi.

                              Možda vas iznenađuje to što je Adem Ljajić, igrač Fiorentine koju ste ranije trenirali, u drugom planu u timu Siniše Mihajlovića, ali i u reprezentaciji? Šta mislite o Ljajiću?

                              - On je talentovan mladić, ali baš zato što je mlad treba imati strpljenja s njim kako bi mogao mirno da radi i sazre na naljbolji način. U dobrim je rukama, kako u Fiorentini, tako i u reprezentaciji. Siguran sam da će njegov trenutak doći pre ili kasnije.

                              Koji srpski igrač bi mogao da bude ključ za otvaranje italijanske odbrane, da li je to Nikola Žigić sa svojih 202 centimetra visine ili odbrambeni igrači koji ponekad idu u napad tokom kornera?

                              - Srbija ima više efikasnih rešenja kako pred samim golom, tako i sa distance ili prilikom prekida. To je kompletna ekipa u svim segmentima i baš zbog toga je za nas važno da tokom svih 90 minuta ostanemo koncentrisani i da se ne opustimo.

                              Šta je, po vama, bio presudni trenutak za plasman Italije na Evropsko prvenstvo?

                              - Bila su tačno dva trenutka tokom prošle sezone koji su definitivno doneli preokret ekipi “azura” u smislu identiteta igre i uverenja u sopstvene vrednosti: prijateljska utakmica sa Nemačkom u novembru 2010, u kojoj smo bili ravnopravan protivnik i zamalo nam je izmakao rezultat koji bi bio pravo čudo za ekipu koja se prvi put okupila par meseci pre toga, kao i pobeda u Sloveniji u martu koja je potvrdila sve ono dobro što je pokazano u Dortmundu. Od tada je krenuo naš uspon.

                              Da li očekujete tenzije u Beogradu nakon onog što se desilo u Đenovi?

                              - Nadam se da ih neće biti. Srbija je nacija koja ima veliku sportsku tradiciju, naše nacionalne selekcije u vaterpolu, košarci i odbojci suprotstavljale su se jedna drugoj tokom ove sezone sa velikim intenzitetom, kvalitetom i poštovanjem, i pokazale su Evropi da umeju da se nadmeću na najvišem nivou. Srbija i Italija sada zajedno imaju priliku da podare spektakl i u fudbalu i verujem da bi bila strašna greška ne iskoristiti je i ne pokloniti na taj način svim navijačima jedno divno sportsko veče.






                              korektan intervju.

                              Comment


                              • Karata za centralni deo zapadne tribine više nema.

                                Ja sam malopre naručio preko kol-centra karte za Istok.

                                Ide još neko?

                                Comment

                                Working...
                                X