Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    U nedostatku pravih argumenata diplomatski potez. Samo neka oni idu i prepuste mesta onima koji imaju motiva. Videcemo sve, mada je dolazak normalnog selektora kljuc. Ako Pizon ostane, nece nam pomoci Mesi, Cavi, Iniesta i Ronaldo. Fejsu nisi gledao 2 puta u zivotu i pricas neke price. Da jesi, znao bi o kakvom je potencijalu rec, to sto nije imao srece je nesto drugo. Sad igra u Olimpijakosu, dao je i gol, lepo je krenuo pa cemo videti. Trenutno ce nam vise koristiti od "vodje" a novog vodju ce normalan trener naci. Kapiten ce 99% biti Bane sto je i logicno i dobar potez, mada sam ja za Kuzmanovica ali nebitno.
    Nije nego tri dana ponavljas jedno te isto,i ja jedno te isto,i kraj puta,ali evo pobjedio si i ovaj put,svi znas ;)
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Skoro identično sam htela da napišem...
      Valjda ćemo i popiti tu rakiju kada se Deki penzioniše. Živeli!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Da bre da, niko nije hteo da zove Stankovića

        Za Antića neću ni da komentarišem ovo, on i Mister (kako ga on zove) su u neverovatno dobrim odnosima. I Antić ga mnogo ceni...
        Klemente je smrad! Djuka je pokazao svoje u reprezentaciji. Ali opet oni da nisu hteli da zovu Stankovića

        Pa ajde Mesija da ne zovu za Argentinu jer ne igra ništa naročito.

        Deki daje sve od sebe u reprezentaciji e sad što on ovde ima drugu ulogu i što se preforsira bespotrebno dok pokušava da bude plejmejker to je druga stvar.

        Kaži jbt koji je taj inside info, koji su ti ljudi, baš me interesuje
        Antic ga je hteo vise nego iko u pocetku, posle je hteo da ga premesti na klupu. Klemente jeste idiot ali nije hteo da ga zove posle tog kartona, a Djuka je smatrao da treba napraviti neke promene i malo podmladiti tim . Djuka je igrao samo prijateljske i nije dobio pravu sansu. Naravno, dobar je bio potez da ode jer je dosao nas najbolji trener ali ga nisu trebali zamlacivati onda. Djuka je dobar trener. Informaciju imam jer mi je ujak dobar sa Ristom Vidakovicem.

        Dacho, Vidic takodje vise nema zelju pa je bolje da ne igra. Dok je davao maksimum, normalno da je bio nezamenljiv. Rajkovic je odlican, sad bi trebalo da igra standardno, znamo o kakvom je talentu rec, prema tome ne treba mnogo da brinemo. Vec vidimo da on i Subotic fino funkcionisu i samo nek se uigravaju. Ono o cemu treba da brinemo su spicevi i golmani.
        sigpic

        Comment


        • Fejsa zameni Stankovica i nama autoritet ode u ****......Fejsa ne moze igrati pored zivog Kacara nikako, a da ne govorim o Ninkovicu.....Nash suoci se sa cinjenicom da nam je u ovom trenutku potreban Deki.....Kacar je sada povređen, a Fejsa i Raća jednostavno nisu za reprezentaciju, ponavljam u ovom trenutku.......Tako da mi od Stankovica nemamo boljeg...

          Rajkovic koliko je talentovan, toliko i moze katastrofalno da pogresi....U petak je trebao da dobije samo tako crveni, kada coveku glavu nije razbio.....Vidic i Subotic su nas idealni stoperski par.....
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Vidic ima mnogo vece iskustvo i od Subotica i od Rajkovica i trebao bi da igra za reprezentaciju jos par godina.On uliva sigurnost u odbranu i ona sa njim i bez njega nije ista.Mnogi mu zameraju za ruku protiv Nemacke,ja ne jer se to desava i svakako da nije namerno uradio,i slazem se da ne igra za reprezentaciju bas tako dobro kao za Mancester ali ipak mislim da bi trebao jos naredne kvalifikacije da pregura ;)

            Nece uvek moci da igraju Subotic i Rajkovic,uvek moramo imati jednu kvalitetnu zamenu,a posle odlaska Lukovica ne vidim ko bi mogao to da bude.Ovako,Vidic,Subotic i Rajkovic i nemamo zime narednih godina.Spiceve nemamo pa nemamo,i mozda cete misliti da nemam pojma o fudbalu i da sam glup,al za mene je Marko Pantelic najbolji spic Srbije trenutno


            Sto se tice Fejse,on po meni ima mesta za klupu i pre bih njega nego Petrovica i Milijasa,njih dvojicu nikad ne bih u reprezentaciju,NIKAD
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Fejsa zameni Stankovica i nama autoritet ode u ****......Fejsa ne moze igrati pored zivog Kacara nikako, a da ne govorim o Ninkovicu.....Nash suoci se sa cinjenicom da nam je u ovom trenutku potreban Deki.....Kacar je sada povređen, a Fejsa i Raća jednostavno nisu za reprezentaciju, ponavljam u ovom trenutku.......Tako da mi od Stankovica nemamo boljeg...
              Kuzma, Kacar, Ninkovic i bog da nas vidi. Tu je Ljajic da ulazi pa posle u prvu. Autoritet mogu da imaju Vidic i Bane bez problema i steta je sto Vidic zeli da ide, bar kad bi hteo da da maksimum jos jedan ciklus. Da je Stankovic davao maksimum nikad mu nista ne bih zamerio. Nije nikad i to dovoljno govori pretrcana kilometraza kad se uporedi ovde i u Interu.

              Manda ili neko, samo mi nadjite 5 utakmica koje je Stankovic odigrao ljudski u reprezentaciji i ja brisem account ovde.
              sigpic

              Comment


              • Evo ja ću da pronađem tih pet utakmica , samo da pročačkam malo po arhivi...
                I ne moraš da brišeš nalog , daleko bilo, samo nemoj više da si toliko tvrdoglav
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Rista i Klemente su zvali Nenada Kovačevića da igra za reprezentaciju a hteli su znači Dekija da izbace sa samo 28 godina... A Terzić bi u tom slučaju odmah dao otkaz malom Napoleonu da ga ovaj nije zvao u repku!?

                  Vidaković odakle zna za Antića to? Oboje žive u Španiji pa mu je ovaj to rekao dok su pili kafu!? I dalje mi je potpuno nebulozno da bi Antić Dekija stavio na klupu. Pa mislim da takva trenerska veličina poput Antića ne bi dozvolila da zove Dekija ili Vidića i da mu sede na klupu. Ne bi ih zvao uopšte. Kao Ilija Petković kad nije zvao Kežmana koji meč. Ovaj se posle vratio preporođen u repku!

                  Svaki naš selektor je uvek voleo da ima spremna i zdrava najzvučnija imena... Verovatno bi voleli da je Deki dao koji gol više za Srbiju ali opet su voleli kad on igra zbog autoriteta i sigurnosti koju daje...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Daco, zaboravio si i na Bisevca.On bi mogao da bude rezerva.Mada generalno nisam za to da nas Vidic napusti posle EP.
                    Fejsa je pravi radnik na terenu i nije za dzaba Roma nudila 5 miliona evra.A za Kacara videcemo sta ce sa njim biti.Ne treba njega otpisati.Ali mislim da po pitanju kluba je Fejsa u povoljnijoj situaciji od Kacara zato sto ce da igra LS i jedina konkurencija u ekipi mu je Zan Makun, a Kacar dolaskom Norvezanina u Hamburg ima vecu konkurenciju.Wade, si ti siguran da je Kacar povredjen?Dzaba ce sve to da bude ako imamo istog selektora, kontam da se Kacar posvadjao sa Pizonom u Djenovi pa zbog toga ga ovaj ne zove.
                    Videcemo na sta ce to da lici za godinu dana i ko ce da zameni Stankovica.

                    @manda

                    Ne treba uporedjivati Fejsu sa invalidima koje Pizon zove.
                    Last edited by Ricma; 04-09-11, 14:34.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Evo ja ću da pronađem tih pet utakmica , samo da pročačkam malo po arhivi...
                      I ne moraš da brišeš nalog , daleko bilo, samo nemoj više da si toliko tvrdoglav
                      Nisam ja tvrdoglav, samo sam realan kad kazem da Stankovic u repki ni kurca nije odigrao. To sto on igra, moze svako od nas. Dodje, malo trckara, gresi u pasovima i ode kuci. A account bi 100% obrisao kad bi mi neko pokazao da je drugacije, covek sam od reci.

                      Krle, Rista je to rekao mom ujaku, ujak meni. A Antic je to pomenuo navodno tek posle meca sa Francuskom u BG. Mozda je posle promenio misljenje, mozda mu je neko rekao da mora tako ali price o tome je sigurno bilo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odigrao je mnogo dobrih utakmica,sada ces da kazes da je 100.utakmica igrao kao picka za reprezentaciju,ma daj ne postujes LEGENDU koju mi imamo,samo zadnji par godina malo slabija igra covjek je istrosen ima godina,sada je 33.godina,i pogledaj malo bolje,posto ne kontas izgleda,kazes nije davao puno golova,pa on u interu ne daje nista vise golova nego u reprezentaciji,isti omjer,a ti sto hoces da on uzme loptu i prodje sve i zabije gol,gledaj Barsu i Misija onda,mi smo mala zemlja koja ima legendu.
                        Internazionale 209 (29)
                        Serbia 99 (15)
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Odigrao je mnogo dobrih utakmica,sada ces da kazes da je 100.utakmica igrao kao picka za reprezentaciju,ma daj ne postujes LEGENDU koju mi imamo,samo zadnji par godina malo slabija igra covjek je istrosen ima godina,sada je 33.godina,i pogledaj malo bolje,posto ne kontas izgleda,kazes nije davao puno golova,pa on u interu ne daje nista vise golova nego u reprezentaciji,isti omjer,a ti sto hoces da on uzme loptu i prodje sve i zabije gol,gledaj Barsu i Misija onda,mi smo mala zemlja koja ima legendu.
                          Internazionale 209 (29)
                          Serbia 99 (15)
                          Postujem ja legendu i njegovu evropsku karijeru. Sto se tice golova u Interu, davao ih je u mnogo bitnim momentima a cesto bio i asistent kad treba sto u reprezentaciji nije slucaj. A ne radi se tu toliko o golovima koliko o zelji koju je pokazao samo na pocetku reprezentativne karijere dok su bile vece zvezde od njega. Posle nista. Golovi nisu njegov posao. Njegovo je da povuce ekipu kad padne, da unosi stabilnost i mirnocu i da kad pocnemo da nabijamo loptu on to smiri i vrati pas igru. Da kaze Tosicu ili Krasicu kad malo dave da stanu i te stvari. A samo se seti koliko puta smo nabijali loptu bespotrebno u mnogim mecevima i koliko cesto smo znali da padnemo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bio je Kacar povređen, imao problema sa zglobom koji je operisao cini mi se....Mislim da se jos nije oporavio....
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Kada se to desilo?
                              Jel operacija bila pre ili posle utakmice sa Borusijom iz Dortmunda?Ako je posle onda mi je stvarno cudno sto sam propustio tu vest.
                              Pratim Bundesligu, a ne znam da je Kacar povredjen.

                              Comment


                              • Ne u ovoj sezoni, pisalo je u nasim medijima da ima ponovo problema sa povredom zgloba koji je operisao preko leta.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X