Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A zasto mislis da svi vole da igraju? Evo Lazovic i Lukovic ne vole...cisto sumnjam da su jedini...Od Dejana su bolje igrali u poslednjih par godina-Krasic,Jovanovic,Zigic itd...a sva trojica su daleko ispod njega po kvalitetu. Mozda Krasic ne toliko daleko,ali glava mu je u travi kada ima loptu pa ga to ogranicava. Evo i ti "slucajni" zuti kartoni,manjak trcanja,nikakva kreativnost. Nemojte samo da napravite od Dekija sad Maskerana ili De Jonga,covek zna da kreira,ali ovde verovatno "nema kome"...

    Comment


    • Tako je Ljubo,slazem se u potpunosti ;)
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma nemoj mi reći da u tim dobrim partijama Dejan odigrao loše? Ma svašta.
        Nisam poredila rezultate reprezentacije i ovih Italijana zato što je jedno uspeh za nas, a drugo za njih, već kako se postižu rezultati timskim radom, koji nama nešto baš i ne leži, a zna se kao oni tamo moraju i kako to rade...uostalom zante vi to vrlo dobro, ne moram ja da vam pričam...
        Ne može niko, da me ubedi da ovi ljude ne vole igraju za reprezentaciju. Nije voleo Peđa Stojaković i sada Darko Miličić... verovatno da ima i drugih primera...
        Sta je uradio protiv Rumuna gde je i ono tele od Pantelica odigralo ljudski? Igramo 2 puta egal sa Italijanima, njega nigde, da je on bio na svom nivou verovatno bismo dobili. Spanija takodje. Evo primera od skora. Nemci? Austrija? Rumuni u gostima? Sto kapiten nije povukao ekipu posle primljenog gola protiv Francuza kad je tako veliki borac i patriota? Koji je on bitan gol dao? Nije dao ni taj Nemcima, ja sam pobrkao. Dao je onaj Hrvatima u Zagrebu i to je to. Od 15 golova mu je 6 u prijateljskim, 3 protiv Farana i 2 protiv San Marina kad nije dobio namerno karton da ne igra. Eto velikog borca i kapitena. Pretrcani kilometri govore dovoljno kod njega kad se uporede u reprezentaciji i u Interu.
        sigpic

        Comment


        • Jebo vas Pizon,samo njega pominjete.Bio nam Klemente,sta smo uradili ? Antic nas odveo na SP a tamo BRUKA! Pobedi nas Australija kojoj nije trebala pobeda,a nama je bilo biti ili ne biti. Nama dzabe i Murinjo da dodje,nije problem u selektoru,problem je u glavama ovih nasih "zvezda",kolarova,ivanovica i kompanije.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Pa Stankovic daje gol u Interu,jer tamo se obrati paznja na Eta,Milita,Snajdera...,svi su opasni,i onda on iz vana pogodi na neku povratnu,ko njemu omoguci cist sut Pantelic mozda,i stavi Stankovica u tim Holandije ili Njemacke i davace ti golove,jer oni igraju fudbal,a mi ne igramo,.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Pa Stankovic daje gol u Interu,jer tamo se obrati paznja na Eta,Milita,Snajdera...,svi su opasni,i onda on iz vana pogodi na neku povratnu,ko njemu omoguci cist sut Pantelic mozda,i stavi Stankovica u tim Holandije ili Njemacke i davace ti golove,jer oni igraju fudbal,a mi ne igramo,.
              Hoces da kazes da za vreme Antica nismo igrali fudbal?
              sigpic

              Comment


              • Ja se slazem sa tobom u svemu,i za Antica,i Pizona,i Pantelica,i Stankovica isto,ali samo se ne slazem sto govoris da Stanka treba otjerati iz reprezentacije,i da ima bolji od njega u ovom trenutku,covjek jos ima 4-5.meceva i zavrsava sa reprezentacijom,i jedan od najveci nasi fudbalera u istoriji ,i za vrijeme Antica smo igrali fudbal,ali u sveramo svoje granice,najbolje sto smo mogli,ali nismo bili blizu top reprezentacija.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Ja se slazem sa tobom u svemu,i za Antica,i Pizona,i Pantelica,i Stankovica isto,ali samo se ne slazem sto govoris da Stanka treba otjerati iz reprezentacije,i da ima bolji od njega u ovom trenutku,covjek jos ima 4-5.meceva i zavrsava sa reprezentacijom,i jedan od najveci nasi fudbalera u istoriji ,i za vrijeme Antica smo igrali fudbal,ali u sveramo svoje granice,najbolje sto smo mogli,ali nismo bili blizu top reprezentacija.
                  Za reprezentaciju ima boljih, generalno ne. Trebalo ga je terati mnogo ranije kad se znalo da nece nista pokazati, sad je svejedno. Ideju je dobio Klemente posle namerno dobijenog kartona protiv Jermenije ali mu je pripreceno otkazom. Djuka nije ni hteo da ga zove, bio je primoran na to. Antic nije hteo tako nesto da ne bi uzburkao javnost vec samo na klupu da ga stavi, ni on nije mogao nista jer je ovaj izrazio zelju za rekordom. Proveren inside info od ljudi koji su upuceni u ta desavanja.

                  Nismo bili blizu top reprezentacija ali smo bili odlicni. Malo srece, pravde i koncentracije je falilo da napravimo nesto.

                  EDIT: A to sto kazes za golove, ok nije mogao da ih da i da igra kao u Interu ali je makar mogao da da 200%, onda mu niko ne bi nista zamerio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma sta god pricao,dok se pozivaju Fejsa i Petrovic,i debitanti u 32.godini,Stanko moze igrati do 36.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ma sta god pricao,dok se pozivaju Fejsa i Petrovic,i debitanti u 32.godini,Stanko moze igrati do 36.
                      Debitanti u 32. su posebna prica. Fejsa je car samo sto je sklon povredama, jebu ga primicaci nenormalno. Raca mi ne bi bio u prvom planu reprezentaciji, posebno kad se Matic malo probije u Benfici, onda ga ne bi verovatno ni zvao. A i sam si svestan da Stankovic dokle god bude igrao nece uraditi nista, kao sto nikad nije, a opet svrsavas na njega. Stoji da je klasa, veliki igrac ali nama prvenstveno treba neko ko zeli da igra. Lazovic je car za sve ove napadace sto ih Zonpi zove (Sulejmani izuzetak) ali nece da igra i ne treba ga zvati. Da Stankovic sam kaze necu da igram, nemam motiva, boli me kurac, mnogo bih ga vise cenio. Poenta je da svi daju 200% pa onda mozda dodje i rezultat, bez obzira na kvalitet igraca, a kvaliteta ima itekako. Kuzmanovic moze da postane kao on, ako ne i bolji i treba pustiti coveka da drzi vezni red sa 2 kreativca po mogucnosti. Imamo odlicnih veznih igraca, sto zadnjih veznih, sto kreatora ali Stankovic ih gusi i mnogima od njih nije pokazano da se na njih ozbiljno racuna i tako je vec godinama. Sad nek odigra jos par utakmica i nek se kupi, ja cu dan kad se povuce da proslavim sa pivom, rakijom ili necim trecim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja se povlacim iz rasprave,a vidices kada poslije EP odu Stanko i Vida,pola tima kao da ode,ko ce biti vodja,Stankovic svojim parisustvom vazi vise nego ista,a Fejsa je kidao,Cuku,Javor,Hajduk iz Kuce,a bome i Banat i Sevojno,a taj Matic je odigrao evropsko prvenstvo i to je to,Celzi nula,Viteze onako,a Benfika upitnik.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Fejsa je moderan zadji vezni igrac koji ce mnogo znaciti reprezentaciji. On i Kuzmanovic mogu da igraju u paru sasvim korektno. Da se nije povredio na onom mecu u Japanu koji je bio organizovan od strane halapljivih menadzera igraca, bio bi u mnogo boljoj formi. Dobar na lopti, dobar u duelu, prilagodljiv razlicitim stilovima, sasvim dobar igrac. Stankovica ce na neko vreme verovatno zameniti Petrovic, a i igrati ovo sto sad igra Stankovic ne predstavlja problem ni za jednog igraca iz sastava.

                          *Videcemo sta ce biti sa krilima. Sulejmani u Ajaksu igra na poziciji gde je Tosic igrao u petak. Verovatno ce Tosic preci na levu stranu, a Krasic biti na mestu krila kad se oporavi. Sulejmani treba pozivati, davati mu sansu kad god je moguce.

                          PS Niko ne osporava umece Stankovica, ali velicina nekih igraca je u tome da prepoznaju trenutak kada je dosta, a ne igrati na silu.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Za reprezentaciju ima boljih, generalno ne. Trebalo ga je terati mnogo ranije kad se znalo da nece nista pokazati, sad je svejedno. Ideju je dobio Klemente posle namerno dobijenog kartona protiv Jermenije ali mu je pripreceno otkazom. Djuka nije ni hteo da ga zove, bio je primoran na to. Antic nije hteo tako nesto da ne bi uzburkao javnost vec samo na klupu da ga stavi, ni on nije mogao nista jer je ovaj izrazio zelju za rekordom. Proveren inside info od ljudi koji su upuceni u ta desavanja.

                            Nismo bili blizu top reprezentacija ali smo bili odlicni. Malo srece, pravde i koncentracije je falilo da napravimo nesto.

                            EDIT: A to sto kazes za golove, ok nije mogao da ih da i da igra kao u Interu ali je makar mogao da da 200%, onda mu niko ne bi nista zamerio.
                            Da bre da, niko nije hteo da zove Stankovića

                            Za Antića neću ni da komentarišem ovo, on i Mister (kako ga on zove) su u neverovatno dobrim odnosima. I Antić ga mnogo ceni...
                            Klemente je smrad! Djuka je pokazao svoje u reprezentaciji. Ali opet oni da nisu hteli da zovu Stankovića

                            Pa ajde Mesija da ne zovu za Argentinu jer ne igra ništa naročito.

                            Deki daje sve od sebe u reprezentaciji e sad što on ovde ima drugu ulogu i što se preforsira bespotrebno dok pokušava da bude plejmejker to je druga stvar.

                            Kaži jbt koji je taj inside info, koji su ti ljudi, baš me interesuje
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Ja se povlacim iz rasprave,a vidices kada poslije EP odu Stanko i Vida,pola tima kao da ode,ko ce biti vodja,Stankovic svojim parisustvom vazi vise nego ista,a Fejsa je kidao,Cuku,Javor,Hajduk iz Kuce,a bome i Banat i Sevojno,a taj Matic je odigrao evropsko prvenstvo i to je to,Celzi nula,Viteze onako,a Benfika upitnik.
                              U nedostatku pravih argumenata diplomatski potez. Samo neka oni idu i prepuste mesta onima koji imaju motiva. Videcemo sve, mada je dolazak normalnog selektora kljuc. Ako Pizon ostane, nece nam pomoci Mesi, Cavi, Iniesta i Ronaldo. Fejsu nisi gledao 2 puta u zivotu i pricas neke price. Da jesi, znao bi o kakvom je potencijalu rec, to sto nije imao srece je nesto drugo. Sad igra u Olimpijakosu, dao je i gol, lepo je krenuo pa cemo videti. Trenutno ce nam vise koristiti od "vodje" a novog vodju ce normalan trener naci. Kapiten ce 99% biti Bane sto je i logicno i dobar potez, mada sam ja za Kuzmanovica ali nebitno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vidic kako god da igra,niko ga ne moze zameniti,i strasno bi glup potez bio ne zvati ga u reprezentaciju
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X