Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo donji,ako nas odvede na EP,tada ga sami djavo sa klupe nece moci otjerati,pa razmislite da li zelite EP(+Pizona na duzi period) ili ...
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Nije istina da Stanković više trči u Interu i da se više bori tamo nego u reprezentaciji. I on i Pantelić daju sve od sebe za reprezentaciju. Pantelić je prethodnih godina goreo od želje da postiže golove u reprezentaciji. Čovek se preforsira, više od svojih mogućnosti i onda nema golova. A i nije on sad nešto super kvalitetan napadač. Solidan igrač koji će se oprostiti posle EP od reprezentacije.

      Stankovića sam isto grdio za igre u reprezentaciji ali kad bolje sagledam sliku on daje sigurnost ekipi, autoritet je i mora igrati i može da igra još do EP naredne godine i gotovo. Sa 33 godine će se povući iz reprezentacije što nije loše...

      Mene on u reprezentaciji nervira kad pokušava da bude plejmejker. Kao da i on sam očekuje mnogo od sebe u reprezentaciji i izgori u toj želji a i drugi očekuju mnogo od njega samo zato što igra u Interu. Pa ja nešto nisam video da Vidić dere u reprezentaciji. Ali opet daje stabilnost neku ekipi, autoritet je i veliki igrač.

      Znači Stanković da igra svoju igru iz Intera. Kratki pasovi (bez preteranog forsiranja dugih lopti, to me je itekako nerviralo u reprezentaciji, smanjio je to sada), uvek da gleda kada može da opali neki jak udarac (što i radi uvek ), i da koristi snagu na sredini terena.

      Psovao sam i Pantelara i Dekija dosta u reprezentaciji ali treba da igraju do EP. Pantelar se popravio koliko-toliko i prijatno je iznenađenje, Deki svojim iskustvom može da pomogne.

      Gledajući ko može da nam se padne u baražu verovatno idemo na EP. Zadnje veliko takmičenje će to biti za njih dvojicu i možda pokažu nešto!

      Neću da odgovaram danas i u sutra u ovoj temi, svako ima svoje mišljenje ja sam dao svoje. Podržimo ovog našeg selektora (!?!?) i ove igrače koji igraju zapaženu ulogu u Evropi! SRBIJA!!!

      I da, Damjanoviću marš iz reprezentacije, bruka da nam igrač Borca iz Čačka igra u reprezentaciji. I Sulejmani mora da bude makar na klupi ako ne i starter! Žonpi odvedi nas na EP i onda prepusti mesto nekom drugom!
      Stankovic da trci, ne bi Zigic imao 3 km vise istrcanih protiv Nemaca gde moras trcati 90 minuta a zna se na kojoj se poziciji trcanje ocekuje. Pantelic je jedan folirant koji je kao nesto borben i dize 3 prsta, krsti se i ostalo a ustvari 5 godina cami u ofsajdu. Osim ovih par utakmica sada i Rumuna nije nista uradio. Zigic je uvek duplo vise trcao i vracao se a i vise golova dao i to dosta. To sto Pantelic prica svasta ne znaci nista jer to na delima nije pokazao. Jedan obican maneken kog se treba resiti i pustiti Sulejmanija da gazi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Mi smo donji,ako nas odvede na EP,tada ga sami djavo sa klupe nece moci otjerati,pa razmislite da li zelite EP(+Pizona na duzi period) ili ...
        Ipak ću da pišem još

        To sam razmišljao i ja. Ali ne mogu jednostavno da navijam protiv svoje reprezentacije. Ko god da je selektor moram da budem uz nas, normalno. Ali šta da se uradi da Pižon dobije otkaz posle EP ( da ga ne teram ranije ako nas odvede ) a da se plasiramo na EURO i tamo da prođemo drugu fazu
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Sada kada Pizon slozi taktiku za Farane ima da ih rastavimo xD
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Sada kada Pizon slozi taktiku za Farane ima da ih rastavimo xD
            Jedino ako im prepusti ulogu favorita , onda mozemo da se nadamo pobedi
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Zna se dobro ko su ti i ciji su to interesi koji mnogo toga sputavaju, Tole i menadzeri i njihov biznis. Kad smo kod interesa reprezentacije, mnogo bolje je da Stankovic ne igra i dan kad se povuce iz iste ce biti praznik. A iz pouzdanih izvora znam da je bilo onih koji su hteli da ga izostave ili premeste na klupu ali pripreceno im je otkazom iako su trazili samo sansu da se vidi kako ide bez njega. Stankovic je izrazio zelju za rekordom i ne sme niko nista da dira.
              Ovde su svi selektori i političari, što bi mi bili izuzetak.

              Nisam znala da je Deki toliki problem u ovoj reprezentaciji, ali mislim da joj je mnogo više dao, nego što ona sada "gubi" sa njim, mada bi mogao polako da razmišlja o povlačenju.


              Suština je ovde prosta. Ko ne igra po dogovoru, ne gine, ne "pojede" loptu na terenu, nema šta da traži u nacionalnom timu. Prosto, da prostije ne može biti.
              Pričali mi o SP u Španiji 1982., kada smo otišli, kao Jugoslavija, naravno, kao I u grupi i neverovatno koliko smo dobar i kvalitetan tim tada imali. Pižon je valjda igrao, Sušić i ostali... a obrukali smo se samo tako... Svi su pričali o zvezdama i zvezdicama tadašnje ekipe, koja je ostavila očajan utisak. Zašto ovo pominjem? Problemi slične prirode postoje odavno... generacije se menjaju, treneri, selektori, ali sve ostalo je isto... Znači mora nešto da se menja u korenu. Ali kako za to ne samo da nema snage, već ni volje, jer naravno da se zna čiji su tu interesi, pitanje glasi: kako stati tome na put?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ovde su svi selektori i političari, što bi mi bili izuzetak.

                Nisam znala da je Deki toliki problem u ovoj reprezentaciji, ali mislim da joj je mnogo više dao, nego što ona sada "gubi" sa njim, mada bi mogao polako da razmišlja o povlačenju.

                Nije on njoj nista dao, nadji mi 5 jacih utakmica da je na svom nivou odigrao. Dok je bio bas mlad je extra igrao i lepo krenuo, posle nista. A i da zanemarimo trcanje i borbenost, kakav je to kapiten koji namerno dobija kartone da ne ide u Kazahstan ili na Farska ostrva?
                sigpic

                Comment


                • Ne pada mi na pamet da se sa tobom ubeđujem da li neko vredi ili ne... To je tvoje mišljenje i ok, ali isuviše si mlad da bi bio tako isključiv...
                  A da je namerno dobijao kartone .. pojma nemam o čemu pričaš...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne pada mi na pamet da se sa tobom ubeđujem da li neko vredi ili ne... To je tvoje mišljenje i ok, ali isuviše si mlad da bi bio tako isključiv...
                    A da je namerno dobijao kartone .. pojma nemam o čemu pričaš...
                    Ja nisam rekao da on ne vredi ovako ali nikad nista nije pokazao u reprezentaciji. To da li sam ja mlad ili ne nema veze sa njegovim igrama. Ajde ti i ostali koji su stariji, bolje znate i drzite fudbal u malom prstu, dajte mi 5 jakih utakmica u reprezentaciji koje je on odigrao kako zna i ok. Svaka njemu cast na 25 trofeja i svim bitnim golovima i klasi koju je pokazao u instituciji kao sto je Kalco. U reprezentaciji nikad nije.

                    Sto se tice kartona, u kvalifikacijama za EP 2008 je dobio zuti protiv Belgije i pred kraj meca protiv Jermenije iz cista mira krlja na 3:0 bez potrebe da ne bi isao u Kazahstan sledeci mec. U kvalifikacijama za SP u Africi isto krlja protiv Austrije da ne bi igrao protiv Farana. Za EP 2004 preskocio Azerbejzdan a za SP 2006 cini mi se San Marino ali nisam siguran u to. Eto, sad bi vec imao rekord te da je odigrao.
                    Last edited by Casiraghi; 03-09-11, 21:05.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad mi kažeš koje je uspehe imala reprezentacija, možda ti kažem i za njegove odlične igre. Teško da pojedinac može da zablista, ako ostatak odigra loše ili jedva. U Laciju i Interu je ipak druga stvar, zar ne?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Evo npr-uspeh je svako kvalifikovanje na neko prvenstvo,a on nije bas mnogo doprineo tome nego neki drugi igraci...treba shvatiti sta je uspeh za nas,a sta za Inter.

                        Ne znam cemu uopste diskusija kada svi znamo da Deki igra lose za reprezentaciju,to je poenta svega.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kad mi kažeš koje je uspehe imala reprezentacija, možda ti kažem i za njegove odlične igre. Teško da pojedinac može da zablista, ako ostatak odigra loše ili jedva. U Laciju i Interu je ipak druga stvar, zar ne?
                          Imali smo mi i dobrih partija gde je vecina igrala dobro, broj istih nije bio bas tako mali. Pratim ja Kalco i zbog toga sto nemam vise Arenu nisam ispratio samo proslu sezonu i to je jedina od 2000 na ovamo. U tom Kalcu gledajuci njega sam video pravog majstora i lidera koji resava utakmice i koji povuce ekipu i kad nema neke igre, jednim potezom resi nesto. Uz to trci kao sumanut 11-13 km. On je protiv jednih Nemaca protiv kojih ne smes stati imao 7 km istrcanih kao veznjak a Zigic 10,5. U reprezentaciji nikad ni trcanja, niti je povukao ekipu ili dao bitan gol osim na SP 1998 protiv Nemaca kad je malo ko sta ocekivao od njega i kad su Piksi, Mijat i Deja jos bili glavni.
                          sigpic

                          Comment


                          • @Ljuba

                            Kako to misliš čemu diskusija? Pa valjda mogu da iznesem svoje mišljenje? To što se vas dvojica ne slažete, to je vaše viđenje i mišljenje..
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa ja ne vidim mesta diskusiji,ali ne znam ko ti kaze da ne smes da izneses misljenje Moje je da diskusiji nema mesta zato sto svi vidimo kako igra Deki za repku-a igra katastrofalno. Mada eto Nash i ja smo izneli misljenje,jbg dokoni ljudi

                              Comment


                              • Ma nemoj mi reći da u tim dobrim partijama Dejan odigrao loše? Ma svašta.
                                Nisam poredila rezultate reprezentacije i ovih Italijana zato što je jedno uspeh za nas, a drugo za njih, već kako se postižu rezultati timskim radom, koji nama nešto baš i ne leži, a zna se kao oni tamo moraju i kako to rade...uostalom zante vi to vrlo dobro, ne moram ja da vam pričam...
                                Ne može niko, da me ubedi da ovi ljude ne vole igraju za reprezentaciju. Nije voleo Peđa Stojaković i sada Darko Miličić... verovatno da ima i drugih primera...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X