Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Stankovic nema sa kim da igra u Srbiji da li si to mozda pomislio,ti od njega ocekujes da rjesava meceve,pa Snajder rjesava utakmice,daje zadnji pas u Interu,a Stanko radi svoj dio,a i ovakav Stanko mnogo znaci na terenu iskustvo i autoritet,i jedan od nasih najveci igraca ikad. ;)
    Ne radi se o kvalitetu, radi se o zelji. Da li je ikad igrao bez zelje za Inter, nije, za Lacio takodje. Ja od njega ocekujem da resava s obzirom na to da ih resava tamo, zadnji pas ne daje i to ne ocekujem ali golove u bitnim utakmicama sa distance u svom stilu itekako. Nadji mi jedan da je dao kad je bilo bas bitno a da se ocekivalo od njega. Dao je onaj protiv Nemaca 98 kad je jos bio talenat i imao je zelju tada u tom kratkom periodu, posle nista. Lampardovo iskustvo mozda znaci u Celsiju i reprezentaciji kad na to dodas njegovu zelju koja i dalje postoji. To je najbolji primer posto su on i Deki isti tip igraca. A nije tacno da nema sa kim. Izvrsi izmenu Pantelic-Sulejmani i na to dodaj Krasu koji ce se vratiti pa imas extra tim.
    sigpic

    Comment


    • Koga mjesto Stanka vjerovatno Racu ili Fejsu,koji nisu za reprezentacije,prvi je nula,drugi je izvikan,a i povredjen je dugo bio,ili Milijasa,Stanko mora igrati,do kod zeli,pa kako god igrao,znam ja da nema zelji,ali on ima kredit.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Koga mjesto Stanka vjerovatno Racu ili Fejsu,koji nisu za reprezentacije,prvi je nula,drugi je izvikan,a i povredjen je dugo bio,ili Milijasa,Stanko mora igrati,do kod zeli,pa kako god igrao,znam ja da nema zelji,ali on ima kredit.
        Za Fejsu zbog povrede treba imati strpljenja, on kako je krenuo jedno vreme da kida nije bilo normalno. Racu pomenuo nisam u prvoj nikako, vec trio Kuzmanovic-Ninkovic-Ljajic, a za rezerve da konkurisu Kacar, Fejsa i Matic kad se malo probije. On kredita nema jer za reprezentaciju nista uradio nije. Sad da neko zove opet Anrija u Francusku na primer i da ovaj prihvati pa igra i gusi Benzemu, ne bi se preterano moglo zameriti jer je najbolji strelac svoje reprezentacije ikad i ima kredit. Sta je to Stankovic uradio za reprezentaciju i kada? Na SP nas odveo nije nijednom i u tim kvalifikacijama se nije istakao. U Nemacku smo otisli zbog Vukica i Kezmana, u Afriku zbog Krasica i Jovanovica. Igra zato sto je ime a kredita nema na osnovu igara u reprezentaciji.
        sigpic

        Comment


        • Nismo mi frncuska i nemamo 40-dobri igraca,mi nemamo jednog napadaca normalnog,mi smo mala zemlja i suluda stvar bi bila da stanko ne igra,ti mislis da smo u rangu jakih reprezentaciji mi smo losa reprezentacija to treba da shvatis,i imati Stanka je premija,a da je taj Fejsa kidao,vece provale nisam cuo,gdje je kidao u Partizanu protiv Cukaricko i Javora,davao golove i kidao.
          Ma sta god pricao Stanko mora igrati.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ljajic svojim potezom moze da resi mec i trenutno ce nam vise doprineti od Stankovica, Petrovica, Fejse (za kog sam da bude prva izmena u vezi), Milijasa. Potreban je za to pravi trener koji ce njega u reprezentaciji da trgne i izvuce maksimum. Ovo ja pricam sta i kako treba i sta je put do uspeha a od toga naravno nema nista. Od nasih talentovanih igraca koji su spremni za reprezentaciju, Ljajic je najveca klasa i to ubedljivo. Sulejmanija ne racunam vise u talente, on je vec sad igracina.
            Nisi bas najbolje razumeo moj post najbolje.Moze on da igra dobro koliko god hoce u reprezentaciji, al ako ima probleme sa svojom glavom sto se vidi u Fiorentini nece daleko dogurati.Zbog tih svojih problema on ''stagnira'' i trenutno u reprezentaciji ne zasluzuje da bude vise od rezerve.I sam Miha kaze da se ne zalaze puno na treninzima.

            Comment


            • A ko treba da nam igra? Milijas koji jedva trci 50 minuta, Stankovic kojem samo stake jos fale? Msm svaka njemu cast zbog onoga sto je uradio u karijeri ali dosta je bilo vise....
              Onog Petrovica mrtvog nikada ne bih zvao u reprezentaciju po meni nikakav igrac, Fejsa je bog za njega....
              Matic, Ninkovic, Ljajic, Fejsa, Kuzman, Krasa, Lane....
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Nismo mi frncuska i nemamo 40-dobri igraca,mi nemamo jednog napadaca normalnog,mi smo mala zemlja i suluda stvar bi bila da stanko ne igra,ti mislis da smo u rangu jakih reprezentaciji mi smo losa reprezentacija to treba da shvatis,i imati Stanka je premija,a da je taj Fejsa kidao,vece provale nisam cuo,gdje je kidao u Partizanu protiv Cukaricko i Javora,davao golove i kidao.
                Ma sta god pricao Stanko mora igrati.
                Ja sam dao primer a nisam rekao da smo Francuska, igrac moze i u manjim reprezentacijama da ima kredit, Dzeko u Bosni i Misimovic mogu da ga imaju sigurno. Drugo, imamo normalnog napadaca a to sto tele nece ni na klupu da ga stavi je nesto drugo. Mi mozemo sa jakima da igramo sto smo pokazali vise puta kad se sklopi 11 koji nesto znaju i mozemo da budemo u 16 na SP. Sto se tice Fejse, ako igras u Partizanu, moras prvo tu da kidas da bi kidao posle negde drugde. Tvoj ljubljeni Deki je isto kidao u Zvezdi pre Lacia i Intera a ovde nam ne treba da zauzima mesto nekom ko stvarno zeli da igra. U reprezentaciji nema kinte, da ima, onda bi verovatno igrao kako zna.
                sigpic

                Comment


                • Ljudi mi verovanto idemo u baraz i tu ispadamo,ako nekim cudom prodjemo dozivecemo debakl na EP i ponovo ista prica.Ako se tada ne povuku ovi "igraci" i ljudi iz saveza sigurno nijednu utakmicu necu pogledati.
                  Ako cemo realno mi uopste nemamo igrace,nisu u formi,ne igraju u svojim timovima...bukvalno smo propali i ne mozemo ni ocekivati neku igru i veliki rezultat.Cak nam i defanzivci slabe,osim Subotica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koju smo veliku reprezentaciju pobjedili osim Njemacke na SP u zadnji 15-godina,mi smo mala reprezentacija,samo mislimo da smo velika,ne odredjuju igraci reprezentaciju,nego rezultati,njih nema?
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ma sve moze nekako da prodje i da se podnese al dzabe kada mi nemamo napadaca, nema kome da se uputi lopta, anoreksicni Pantelic moze da postigne gol samo slucajno....
                      Sulejmani i ko jos?

                      Jos gosn Pizon uvezbava taktiku iz kornera, a fora je bila sto nisu dobacili do druge stative
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Fejsa je duplo veci talenat i od Kuzmanovica,Petrovica i Kacara.Neka pita ko ne veruje za koju godinu... Sto se Stankovica tice u reprezentaciji je uvek igrao i uvek ce igrati kao smlacen,ne znam zasto... Nema sa kime da igra? To su gluposti.

                        Comment


                        • Slažem se sa Mambom . Najgore od svega što je ista priča već, pa ne znam, decenijama valjda.... Ponadasmo se sa Antićem, ali beše kratko.
                          Ali nada umire poslednja, bar dolkle god se ložimo na ovaj i ovakav naš fudbal.
                          Last edited by miloolja; 03-09-11, 14:22. Reason: slovo
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Koju smo veliku reprezentaciju pobjedili osim Njemacke na SP u zadnji 15-godina,mi smo mala reprezentacija,samo mislimo da smo velika,ne odredjuju igraci reprezentaciju,nego rezultati,njih nema?
                            Tako je Manda.
                            A pobediti Nemacku,a izbgubiti od Australije i Gane je sramota i dokaz mentaliteta i primitivizma.Ljudi se naloze protiv favorita,uloze veliki trud i pobede,a potcenjuju manje reprezentacije i onda se iznenade kada izgube.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Tako je Manda.
                              A pobediti Nemacku,a izbgubiti od Australije i Gane je sramota i dokaz mentaliteta i primitivizma.Ljudi se naloze protiv favorita,uloze veliki trud i pobede,a potcenjuju manje reprezentacije i onda se iznenade kada izgube.
                              Bravo Mamba za post. ;)


                              Slazem se u potpunosti. Nas mentalitet je ocajan....
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Koju smo veliku reprezentaciju pobjedili osim Njemacke na SP u zadnji 15-godina,mi smo mala reprezentacija,samo mislimo da smo velika,ne odredjuju igraci reprezentaciju,nego rezultati,njih nema?
                                Igrali smo egal sa Italijom 2 puta i oba puta bili bolji i imali vise sansi, Spaniju u BG smo mogli otresti da su pojedinci imali koncentracije, tamo 1:1. Rezultati su mogli doci sa Anticem, nazalost pali su pod pritiskom i za mozda i najboljih i najlepsih 45 minuta poslednjih godina su promasili sve. Uprkos tome je trebao Antic da ostane i u ovom ciklusu donese jos toga novog ali Tole je Tole. Dakle, mozemo da se nosimo sa jacima ali to nije najbitnija stvar. Dok FSS ne dodje u ruke nekog normalnog nema nista od bilo kakvog rezultata. Ekipu imamo i to odlicnu, po kvalitetu igraca u 16 najboljih na svetu.

                                Mamba Australija nije bila potcenjena, kao ni bilo ko drugi za vreme Radomira Antica. Promasili su sve pod pritiskom, posle su pali ali Anticevim ostankom i uvodjenjem nekog sistema se moglo doci i do nekog sampionskog mentaliteta i do velikog samopouzdanja jer kod nas se posle svega to nije moglo stvoriti ni za 2 godine. Ovako, nista.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X