Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih dirao Tosica, Krasica i Kuzmanovica, al ne bih ubacivao u prvi tim Ljajica i Ninkovica zato sto nisu standardni u prvom timu svojih klubova.Ljajic je dobro odigrao samo protiv Izraela, posle toga je dobijao manju minutazu u Fiorentini i nekako se pogubio na terenu u prethodnom mecu sa Severnom Irskom.Sulejmani i Jovanovic bi po nekoj mojoj viziji bi igrali poluspiceve s tim da bi jedan od njih dvojice mogao da igra malo povucenije.Mislim da bi za njih dvojicu trebalo da bude mesta.
    Dzaba svi mi to pricamo sta bismo mi odigrali, kada tesko da ce neki selektor da tako gleda kao nas dvojica.
    A i Manda je u pravu.

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Ma znam,i ja ne mogu smiliti Pantu i Stanka,ali nemamo bolje,i legende se ne tjeraju iz reprezentacije,mislim na Stanka ;)
      On je legenda Intera i italijanskog fudbala, ne i reprezentacije. Kako je tamo igrao i koliko je vaznih utakmica resio, ako ne resio onda vrhunski odigrao a koliko u reprezentaciji. Uz to je vecito dobijao kartone pred kraj utakmica da ne bi putovao u Kazahstan, na Farska Ostrva i gostovanja tog tipa. Klasa jeste i nas najveci igrac ali dosta je bilo njega u reprezentaciji.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Ne bih dirao Tosica, Krasica i Kuzmanovica, al ne bih ubacivao u prvi tim Ljajica i Ninkovica zato sto nisu standardni u prvom timu svojih klubova.Ljajic je dobro odigrao samo protiv Izraela, posle toga je dobijao manju minutazu u Fiorentini i nekako se pogubio na terenu u prethodnom mecu sa Severnom Irskom.Sulejmani i Jovanovic bi po nekoj mojoj viziji bi igrali poluspiceve s tim da bi jedan od njih dvojice mogao da igra malo povucenije.Mislim da bi za njih dvojicu trebalo da bude mesta.
        Dzaba svi mi to pricamo sta bismo mi odigrali, kada tesko da ce neki selektor da tako gleda kao nas dvojica.
        A i Manda je u pravu.
        Kod nekih igraca nije toliko bitno biti standardan koliko imati skill i biti klasa. Nadji mi bolje kreatore od Ninkovica i Ljajica trenutno. Uz to, mi kad smo krenuli sa Anticem da dobijamo utakmice vezano, nasi igraci su sve vise i vise igrali u svojim klubovima i ostvarili strasne transfere. Nekad se kroz klub probijes do reprezentacije, nekad kroz reprezentaciju do minutaze u klubu.
        sigpic

        Comment


        • Ninkovic jos i igra, al sigurno Petrovic ima dobar razlog zasto Ljajic ne bi trebao da pocne u startnoj postavi.A i realno nema tog trenera koji bi Stankovica tek tako izbacio iz startne postave.
          Samo mi kazi koji su to igraci igrali vise u svojim klubovima nakon pruzenih partija u reprezentaciji?Slazem se da su im odlicne igre u reprezentaciji omogucile da predju u vece klubove.

          Uzivajte u komentaru Ace Stojanovica.

          Comment


          • Pizon drzi Ljajica na klupi jer je nestrucni kreten, koji ne vidi da 2 igraca 100% istog profila guse jedan drugog, odnosno stariji gusi mladjeg koji kida u klubu i gine za reprezentaciju (Stankovic i Kuzmanovic). To sto Stankovica niko ne dira moze biti iskljucivo iz 2 razloga. Ili ne vide da u reprezentaciji ne igra ni kurca i nestrucni su, ili nemaju muda da ga teraju i naprave nesto ozbiljno. Ljajic mozda i ne igra zato sto je dete Partizana. Uz to, Pizon ako nas nekim ludim slucajem odvede na EURO, gledacete 3 utakmice u kojima nabijamo loptu gde stignemo, Bata Djorina skola i veci ziheras i od Stanojevica. Izuzmite Tbilisi u njegovom periodu u Zvezdi i setite se kako se idiot branio kad vodi 1:0 na Marakani protiv ekipa tipa Javor koje kad prime gol se jos jace zatvaraju da ne prime drugi. Sto se tice igraca i klubova, Milijas je recimo vise igrao (naravno to ne znaci da nije tele), Obradovic ali se nazalost povredio, Kolarov. To kod nas nije toliko ni slucaj ali najbolji primer je Kopa Amerika 2007 kad je Rikelme bio na klupi u Viljarealu cele sezone da bi dosao na Kopu i iskidao. Ima jos takvih naravno.
            sigpic

            Comment


            • Stankovic ce igrati dok ne prestigne Savu Milosevica, to je svima jasno. Samo sto ce to jos potrajati jer se covek pobrine da ima zuti kada igramo negde dalje. Klasa je igrac, proslavio se u Laciu i Interu, ali dosta je bilo. Imamo na toj poziciji dovoljno igraca.

              Sulejmani igra fenomenalno i verujem da ce dobiti sansu koju zasluzuje. Igrac koji me je juce zaista odusevio, pored standardnog Tosica, bio je Kuzmanovic. Rajkovic takodje sasvim dobar, ima odlican skok i osecaj za prostor.

              Ljajic da dobije priliku ispred dvojice zadnjih veznih. Ninkovic nije pokazao u Dinamu toliko stvari da bi dobio mesto u startnih 11, vec se gura iskljucivo iz razloga jer se smatra da je jedini srpski igrac koji moze da kreira nesto, a nije.
              Last edited by Bogi; 03-09-11, 12:04.

              Comment


              • Kolarov je vec neko vreme bio standardan u Laciju, mozda mu je samo poziv u reprezentaciju zacementirao mesto u prvih 11.On je tek postao standardan od utakmice protiv Rumunije
                Na ovu drugu dvojicu sam zaboravio.
                Dzaba ce Ljajic da igra u reprezentaciji, kada kod Mihe u Fiorentini ce sansu dobijati na kasicicu zbog njegovog ponasanja.Sinisa ga je puno iskritikovao zasluzeno i ako tako nastavi nece se puno naigrati ove sezone.

                @Bogi:
                Stankovic je najavio da se penzionise posle EURA 2012.Valjda je covek od reci.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Kolarov je vec neko vreme bio standardan u Laciju, mozda mu je samo poziv u reprezentaciju zacementirao mesto u prvih 11.On je tek postao standardan od utakmice protiv Rumunije
                  Na ovu drugu dvojicu sam zaboravio.
                  Dzaba ce Ljajic da igra u reprezentaciji, kada kod Mihe u Fiorentini ce sansu dobijati na kasicicu zbog njegovog ponasanja.Sinisa ga je puno iskritikovao zasluzeno i ako tako nastavi nece se puno naigrati ove sezone.
                  Ljajic svojim potezom moze da resi mec i trenutno ce nam vise doprineti od Stankovica, Petrovica, Fejse (za kog sam da bude prva izmena u vezi), Milijasa. Potreban je za to pravi trener koji ce njega u reprezentaciji da trgne i izvuce maksimum. Ovo ja pricam sta i kako treba i sta je put do uspeha a od toga naravno nema nista. Od nasih talentovanih igraca koji su spremni za reprezentaciju, Ljajic je najveca klasa i to ubedljivo. Sulejmanija ne racunam vise u talente, on je vec sad igracina.

                  EDIT: Sa ove 3 utakmice ce Stankovic izjednaciti rekord a u slucaju baraza ce ga i oboriti.

                  Bogi, sa jednim kreatorom mogu da igraju ekipe koje imaju kreatora kao sto je Snajder recimo, Ljajic nije toliko dobar sada da bi igrali sa 2 zadnja vezna i pomoc mu treba koju u velikoj meri moze dobiti od Ninkovica.
                  Last edited by Casiraghi; 03-09-11, 12:14.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nasa sredina je dobra Stanko iza,Kuzman i Ninkovic,a Ljajic nije u odbrani koristan,a i u napadu petlja,a nama treba Sulejmani umjesto Pantelica i nista vise.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Realno , mi sada imamo idealnu situaciju za baraz, sve sto trebamo je uzeti 1 bod Slovencima , kako , zasto ?

                      Slovenija (8) - 11 bodova
                      Srbija (7) - 11 bodova

                      Kada bi odigrali nereseno sa Slovencima a Slovenci izgubili od Talijana , Slovenci bi imali 12 bodova za kraja a mi bi samo pobedom nad Farskim Ostrvima i sa 14 obezbedili plasman plus bod od Slovenije i bilo bi 15-12 u nasu korist , znaci ni u ludilu ne smemo izgubiti od Slovenaca , ako za koje divno cudo Slovenci pobede Talijane onda bi mi morali njima uzeti bod a ako odigraju nereseno svejedno nam
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Nasa sredina je dobra Stanko iza,Kuzman i Ninkovic,a Ljajic nije u odbrani koristan,a i u napadu petlja,a nama treba Sulejmani umjesto Pantelica i nista vise.
                        Samo se ti uzdaj u nekog ko nema zelju, zbog takvih na terenu i u foteljama i gubimo od Estonije a trebali bi da budemo u 10 u svetu.
                        sigpic

                        Comment


                        • http://vukajlija.com/zabava/posteri/...-molim-te-boze

                          Dobro je,sad da dobijemo Farska ostrva lagano i posle sami odlucujemo o svojoj sudbini.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Stankovic nema sa kim da igra u Srbiji da li si to mozda pomislio,ti od njega ocekujes da rjesava meceve,pa Snajder rjesava utakmice,daje zadnji pas u Interu,a Stanko radi svoj dio,a i ovakav Stanko mnogo znaci na terenu iskustvo i autoritet,i jedan od nasih najveci igraca ikad. ;)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Stankovic nema sa kim da igra u Srbiji da li si to mozda pomislio,ti od njega ocekujes da rjesava meceve,pa Snajder rjesava utakmice,daje zadnji pas u Interu,a Stanko radi svoj dio,a i ovakav Stanko mnogo znaci na terenu iskustvo i autoritet,i jedan od nasih najveci igraca ikad. ;)
                              Pa eto neka je tako, ali cinjenica je da Stankovic ne gine u reprezentativnom dresu kao sto to cini u Interu. Koliko samo tamo vise pretrci za vrijeme jedne utakmice....

                              Valjda ce otici na ovo EP, mada me brine kada mi sami o sebi odlucujemo....samo kad se sjetim meca protiv Australije na SP.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ljajic svojim potezom moze da resi mec i trenutno ce nam vise doprineti od Stankovica, Petrovica, Fejse (za kog sam da bude prva izmena u vezi), Milijasa. Potreban je za to pravi trener koji ce njega u reprezentaciji da trgne i izvuce maksimum. Ovo ja pricam sta i kako treba i sta je put do uspeha a od toga naravno nema nista. Od nasih talentovanih igraca koji su spremni za reprezentaciju, Ljajic je najveca klasa i to ubedljivo. Sulejmanija ne racunam vise u talente, on je vec sad igracina.

                                EDIT: Sa ove 3 utakmice ce Stankovic izjednaciti rekord a u slucaju baraza ce ga i oboriti.

                                Bogi, sa jednim kreatorom mogu da igraju ekipe koje imaju kreatora kao sto je Snajder recimo, Ljajic nije toliko dobar sada da bi igrali sa 2 zadnja vezna i pomoc mu treba koju u velikoj meri moze dobiti od Ninkovica.
                                Naravno, ali ja sam mislio na sistem kojim je Valensija osvajala titule u Spaniji i koji bio odlicno lezao nasima. Dva igraca na sredini su u liniji kada je odbrana u pitanju, ali nisu istih karakteristika. Jedan je bolji u defanzivi, drugi moze i ofanzivnije i ubacuje se da pomogne igracu ispred sebe(Ninkovic ili Ljajic).*

                                Poslednji pravi plejmejker, onaj koji igra sam u liniji, enganche, je Roman Rikelme. Posle njega dolaze igraci sa plejmejkerskim sposobnostima, ali nisu plejmejkeri, nego ofanzivni vezni igraci.

                                Comment

                                Working...
                                X