Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok je Pizon tu ne treba da bude ni 300 navijaca.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Dok je Pizon tu ne treba da bude ni 300 navijaca.
      Treba... gostujucih ;)
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dusan View Post
        Ma kakvo Uzice, Nis bre! Godinama nismo videli fudbal!
        Mislis li da bi ste videli "fudbal" i kada bi u Nisu igrala ova nasa fenomenalna reprezentacija protiv jos fenomenalnijeg protivnika? Sto je rekao Korac ,ovi nasi treba da placaju zato sto samo gaze i unistavaju travu

        Comment


        • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/202423/Pizon-Prepustam-Severnoj-Irskoj-ulogu-favorita

          Comment


          • Da, ne zna covek vise da li da se smeje, place ili pobije ta... i gotova stvar
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Treba ga na glogov kolac nabiti zbog ovoga...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pižon: “Severna Irska je favorit”

                Eto... dotle smo dosli, da selektor mrtav ladan kaze: Severna Irska je favorit.
                Najgore u svemu je sta moram da se slozim.
                Dno dna.
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Treba ga na glogov kolac nabiti zbog ovoga...
                  Koja je to budala od trenera.. Boze na sta smo mi spali. Evo sad na b92 cujem da ga ismevaju novinari iz S.Irske kako ne zna ni protiv kojih igraca igra...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Mlada reprezentacije vodi protiv S.Irske 1-0,gol je postigao Milivojevic...Lepo igramo,posebno me odusevljava Gudelj.

                    Comment


                    • Zonpi:

                      Sve engleske reprezentacije danas igraju fudbal, Irci, drugi Irci, Skoti i Velsani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Zonpi:
                        Engleske Mislio je Britanske Jao Boze ko nam vodi nacionalni tim , zna li se bar u kakvom cemo sastavu istrcati ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • "drugi Irci"

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Koja je to budala od trenera.. Boze na sta smo mi spali. Evo sad na b92 cujem da ga ismevaju novinari iz S.Irske kako ne zna ni protiv kojih igraca igra...
                            Ma joj suti samo...govorio je kako treba uci maksimalno oprezno protiv S.Irrske. Kako je to jedna nezgodna reprezentacija, treba strpljivo graditi igru. Jbt koa da igraju protiv Njemacke.

                            Ako veecras ne nadigraju S.Irsku bolje im je na de idu na evropsko.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ne da sam mu se ismejao sada, slucajno naleteo na SOS-u, bila emisija U orlovskom gnezdu, koju sam pratio za vreme Antica i to im je bila jedna od dobrih stvari na programu. Kaze:

                              Nasi igraci znaju da igraju, a mi smo dosli da igramo i pokusavacemo da igramo. Igrali smo u Australiji, Bugarskoj, gde god smo isli.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koji pacijent Ako mi pobedimo S.Irsku Nek nam je Bog na pomoci a za ostalo
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X