Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]e sve si tacno rekao...da ja ne ponavljam..posto bih isto rekla samo mogu da dodam da je po meni Pantelic klasa za Lazovica jer on osim sto daje golove on i asistira i utice na celu igru...a i msm da ce da eksplodira i da svoje golove cuva za najbitnije meceve recimo protiv Francuza...

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      krkicu, krkicu

      Comment


      • [/quote]
        Zasto?
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          krkic je spanac kakve on sad veze ima sa reprezentacijom srbije...
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            mozda je covjek spominjao Krkica bas zato sto je odabrao Spaniju a ne Srbiju...

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              pa zasto bi biro srbiju kad je spanac?
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                i eduardo da silva je brazilac pa igra za hrvatsku

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Da ali na Silvu Brazilci neracunaju dok na Krkica Spanija racuna sto je velika razlika.

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=Stevcuga link=topic=1569.msg69672#msg69672 date=1244897511]
                    Da ali na Silvu Brazilci neracunaju dok na Krkica Spanija racuna sto je velika razlika.
                    [/quote]
                    Krkic je mlad i ne zna se koliki su potencijali,on ako ode iz barse gotov je,sulejmani za koju godinu ce biti pravi...
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Stevcuga link=topic=1569.msg69672#msg69672 date=1244897511]
                      Da ali na Silvu Brazilci neracunaju dok na Krkica Spanija racuna sto je velika razlika.
                      [/quote]
                      Hm,da li bas racunaju na njega ???mozda u buducnosti
                      Al ja sam se nadovezao na danilov post,jer je krkic veci srbin nego da silva hrvat pa opet igra za njih
                      Na stranu to da li bi imao mesta u ovoj ili onoj reprezentaciji

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        antic ga je lomio, al presudila je "majcina" strana.

                        dodatni tas na vagi donijela je, vjerujem, velika euforija(za njegove godine normalna) s obzirom da je odlicno igrao u tad najboljem spanskom klubu, sjajno se uklopio sa anrijem, zvijezda se rodila i te fore, te cijela spanija ga je gurala u svoj nacionalni tim.
                        a i tad se sigurno lomio, sjetimo se da nije prihvatio prva dva poziva aragonjesa, kao jos je premlad, mislim ne mislim, da mi je i to vidjeti - odbio poziv jer misli da, i pored poziva, tim moze bolje bez njega ???

                        a sad kad nije u prvom planu kod gvardiole, kad mu ne skandira citav nou camp, mooozda bi antic imao laksi posao, al kasno marko na kosovo stize.

                        a da nam treba brz, startan pravi golgeter, koji u situaciji 1:1 sigurno daje go - treba nam i nemamo ga. jos.

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          U neku ruku meni je i drago sto Krkic neigra za nas jer po meni ova nasa ekipa i nema neku konkretnu zvezdu oko koje se vrti igra sto je ipak odlicno
                          konacno nama timska igra donosi rezultate a ne neke zvezde ili setite se samo mracnog doba naseg fudbala i ono samo da bude neki faul oko 20 metara
                          pa Mihajlovic da gol.

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=hogar link=topic=1569.msg69699#msg69699 date=1244918786]
                            antic ga je lomio, al presudila je "majcina" strana.

                            dodatni tas na vagi donijela je, vjerujem, velika euforija(za njegove godine normalna) s obzirom da je odlicno igrao u tad najboljem spanskom klubu, sjajno se uklopio sa anrijem, zvijezda se rodila i te fore, te cijela spanija ga je gurala u svoj nacionalni tim.
                            a i tad se sigurno lomio, sjetimo se da nije prihvatio prva dva poziva aragonjesa, kao jos je premlad, mislim ne mislim, da mi je i to vidjeti - odbio poziv jer misli da, i pored poziva, tim moze bolje bez njega ???

                            a sad kad nije u prvom planu kod gvardiole, kad mu ne skandira citav nou camp, mooozda bi antic imao laksi posao, al kasno marko na kosovo stize.

                            a da nam treba brz, startan pravi golgeter, koji u situaciji 1:1 sigurno daje go - treba nam i nemamo ga. jos.
                            [/quote]nema od krkica nsta,gdje ce on pored toresa i vilje da igra...nema za njega mjesta,oni su njega uzeli samo,ako bude izrastao u novog mesija,pa da ga imaju na raspolaganju...
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Ae neko da otvori temu za mladu reprezentaciju i postavi postave ekipa i sve informacije za EP.
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Sjajno 14. mesto na FIFA rang listi!!!!!!!
                                http://www.fifa.com/worldfootball/ra...llranking.html
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X