Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ma da se mi ne lazemo,odbrana je jos i najmanji problem...Mi dobrog spica nemamo,jbg takav je zivot...ajde onda da ga napravimo Kacar,Ninkovic i Bambi moraju po meni da igraju na svakoj tekmi. 30+ nepokretna ekipa da leti pod hitno,na celu sa Pantelarom. Zigic neka bude jedini spic sa dva probojna krila i 3 dobra igraca u sredini i bice to ok. Ali da li je to ok dovoljno da se ode na svetsko prvenstvo 2014? Moze da bude,samo sa drugim trenerom.

    EDIT: http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=531107 Trenerski mag.
    sta reci rekao si ono manje vise sto bi i ja Jovanovic,Pantelic,Jankovic sramota sto igraju ,koliko ja cujem Pizon ispija samo viskije a svi drugi
    sastavljaju tim reprezentaciju . I da EJ BRE gde su sada NOVINARI da pljuju Pizona reprezentaciju a Antica su pljuvali zato sto je Tole to sredio
    da ga pljuju i FSS. Antic je za ovog Pizona izmislio fudbal ,i koga on zavarava da mi mozemo u grupi sve dobiti i ici u baraz ,a i sta reci one izjave
    kad igramo prijateljske svaku izgubimo jeli kako rezultat nije bitan u prijateljskom mecu a ostalima vidim kako igraju prijateljske bitno
    GIFSoup

    Comment


    • Pored neznanja pojedinaca, mi smo klasican rehabilitacioni centar postali! Ako je neko dugo bio povređen, ili ne igra u svom klubu, bice pozvan u reprezentaciju na pokusaj oporavka! Sramota jedna, da ne može biti veća!

      Neću ni da komentarišem ko koliko zna, ili ne zna...svako ko nije slep (bez uvrede) će to da provali!

      A svi znamo da bar 3. igrača koja su u ovom trenutku u odličnoj formi, a ako bar ništa, igraju za svoje klubove nisu dobili pozive, Žonpi-Vinjak!

      Comment


      • Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          stvarno u pravu je Pizon, iako sto Pizon uvek kaze u prijateljskim utakmicama rezultat je u drugom
          planu pa opravdano uvek izgubimo
          GIFSoup

          Comment


          • Inače Jovan Damjanović, jedan od napadača reprezentacije Srbije, postigao je danas gol za Borac iz Čačka u pobedi od 2:0 nad Javorom u Ivanjici. Evo nama špica za odlučujuće mečeve u kvalifikacijama! Ovo verovatno nije promaklo Pižonu i on sigurno računa na njega
            Last edited by Il Capitano; 15-08-11, 09:07.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Zvace Klea.Ha.Da nije malo kasno?Sulejmani i Tadic briljiraju,sta je sa njima Pizone?

              Comment


              • Ма какви они поред Весељка Тривуновића ...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ne dirajte mi Veseljka, on je bitan za atmosferu u timu, vidite da mu i ime to govori
                  Pizon ima neku potrebu za samounistevenjem i mazohizmom, trebalo bi to proveriti sa nekim strucnjakom, ni u Zvezdi nije bio bolji, samo smo imali napaljenu ekipu Lazetica - Ninkova desno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Sulejmani pod obavezno mora da igra...

                    Comment


                    • To treba ocekivati kada ode Pizon sto ce se desiti u skorije vreme.

                      Comment


                      • Najgore je to što navijaš za svoju reprezentaciju ali u isto vreme želiš da Pižon ode. Želiš da se reprezentacija plasira na EURO ali onda će Pižon ostati selektor.

                        Baš me zanima koje će igrače pozvati sad u septembru. Čekam ga samo tako...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Pljuvace me mnogi zbog ovoga, ali ja ne verujem u ovu reprezentaciju na celu sa Pizonom.Imamo igrace, ali nemamo trenera sa autoritetom i to je cinjenica.Jos poziva neke leve igrace koji su beskorisni.A i uvek kada smo gubili bodove od autsajdera nismo se plasirali na neko takmicenje, tako je barem bilo u prethodnih deset godina.Bolje sada ispastati i da dodje do smene selektora kako bismo nasli bolje resenje na tom mestu.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Pljuvace me mnogi zbog ovoga, ali ja ne verujem u ovu reprezentaciju na celu sa Pizonom.Imamo igrace, ali nemamo trenera sa autoritetom i to je cinjenica.Jos poziva neke leve igrace koji su beskorisni.A i uvek kada smo gubili bodove od autsajdera nismo se plasirali na neko takmicenje, tako je barem bilo u prethodnih deset godina.Bolje sada ispastati i da dodje do smene selektora i da dobijemo ''pravog'' selektora koji ce nas odvesti na SP.
                            Ma de sta ti je, pa sve stoji ovdje sto si ti rekao. ;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • ... bolje da lav vodi gomilu magaraca, nego da magarac vodi gomilu lavova... ne kazem da su lavovi, ali jedno je sigurno...

                              Comment


                              • Pižon: Zvezda pala u nastavku

                                Prvi meč plej-ofa za Ligu Evrope i poraz Crvene zvezde od Rena (2:1) ispratio je i selektor Srbije Vladimir Petrović. Pižon je želeo da pruži podršku nekadašnjem klubu, ali i da vidi možda neke kandidate za ključne duele u septembru na putu ka EP 2012 u Poljskoj i Ukrajini.

                                - Izuzetno teška utakmica. Zvezda je bila dobra u prvom poluvremenu, ali je onda u nastavku pala - kratak je bio Petrović.
                                Kakvo zapažanje u pm!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X