Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post

    Sto se golmana tice,tu i nije neka prevaga,i mislim da nam to ne predstavlja prevelik problem u ovom trenutku
    Imamo Brkica koji brani u Italiji i svakako ce mu to pomoci ako bude tamo dobro branio da zacementira mesto u startnoj postavi.Jovanovica mislim da ce pre igrai kao napadac(spic, poluspic) posto smo tu suplji, a na krilnim pozicijama vec imamo jaku konkurenciju Zoran Tosic,Krasic, Ljajic, Sulejmani i Tadic.Sada ja gledam jednu varijantu da nam Sulejmani i Jovanovic budu dva poluspica u napadu.
    Stankovic vec najavio da se oprasta od reprezentacije posle ovih kvalifikacija i da sa sobom povede svog kuma.
    Videcemo sta ce biti za godinu dana.Sve se moze lako promeniti.
    Bolje nama da raspravljamo kako cemo igrati sa Rusima.
    Last edited by Ricma; 04-08-11, 08:50.

    Comment


    • da, tosica sam zaboravio. odlican igrac. on moze komotno na lijevo krilo, makar je on prije desno i odlicna je alternacija krasicu.
      srbija u sastavu stojkovic- ivanovic,subotic,vidic,kolarov-krasic,kacar,kuzmanovic,tosic (sulejmani,jovanovic)-pantelic, zigic (jos kad bi vam se vratio lazovic) ima kvalitetan sastav. tu nema destke vec se igra svodfi na jaku obranu i jak obrambeni blok u sredini terena (kuzmanovic, kacar) pa preko krila u kontru di zigic zabija glavom ili spusta za pantelica koji zabija zicere. dakle, srbija je kontraska ekipa.

      Comment


      • Dodao bih i da smo jako opasni iz prekida (kornera,slobodnjaka). Mada nemamo dobrih napadaca,i pravog plejmejkera.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
          da, tosica sam zaboravio. odlican igrac. on moze komotno na lijevo krilo, makar je on prije desno i odlicna je alternacija krasicu.
          srbija u sastavu stojkovic- ivanovic,subotic,vidic,kolarov-krasic,kacar,kuzmanovic,tosic (sulejmani,jovanovic)-pantelic, zigic (jos kad bi vam se vratio lazovic) ima kvalitetan sastav. tu nema destke vec se igra svodfi na jaku obranu i jak obrambeni blok u sredini terena (kuzmanovic, kacar) pa preko krila u kontru di zigic zabija glavom ili spusta za pantelica koji zabija zicere. dakle, srbija je kontraska ekipa.
          Bilo nekad, sada smo nedefinisana ekipa a tako ce i ostati dok gopspodin bude na mestu selektora...
          Uvek smo imali sjajne igrace samo sto nikada nismo znali da ih iskoristimo u potpunosti
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • I ono krme na predsednickoj stolici.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • da, naravno. vidic, ivanovic i zigic su jako opasni u prekidima. također su u skoku dobri subotic, kacar, mozda pantelic, kuzmanovic. i vise nego dovoljno su prva trojica. ne znas ko je opasniji.

              Comment


              • http://www.zurnal.rs/2011/08/08/duri...ipu/index.html
                sigpic

                Comment


                • Поштено збори овај. По мени је Пижон тешки дебил. Ништа бре тај не зна.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ne znam za Kaludjerovica,ali Volkov bi morao da ima mesta u ekipi kao prva zamena za Kolarova.Ma i Kaludjerovic je bolji od Pantelica, Brane Ilica itd.Pa i Jovanovic je daleko od reprezentativnog nivoa trenutno tj vec duze vreme... Sto se golmana tice ,Bajkovic je trenutno u odlicnoj formi,ja bih ga zvao da se oproba.

                    Comment


                    • Bajkovic crnogorac ne moze taj da se oproba, Stojkovica i Pantelica ne bih zvao ni u ludilu, Panta vise nije za reprezentaciju a ovog nazovi golmana ne bih zvao ni u ludilu....
                      Nzm sta je Volkov msm da i on nije nas.....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Volkov je Srbin. ;)

                        A sta fali Stojkovicu? Jel mozda bolji Brkic sto u zivotu 1 na 1 nije odbranio.

                        Bajkovic ja mislim ima i nase drzavljanstvo a i citao sam neki dan da bi voleo Pizonov poziv i zasluzio ga je covek s obzirom na formu. Za Brkica je klasa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by milanche View Post
                          Pa ne znam za Kaludjerovica,ali Volkov bi morao da ima mesta u ekipi kao prva zamena za Kolarova.Ma i Kaludjerovic je bolji od Pantelica, Brane Ilica itd.Pa i Jovanovic je daleko od reprezentativnog nivoa trenutno tj vec duze vreme... Sto se golmana tice ,Bajkovic je trenutno u odlicnoj formi,ja bih ga zvao da se oproba.
                          Потписујем све што си рекао сем ово за Бајковића. Нит је наш, а могао би и Стојковића да зове.

                          Индиго Стојковић је наш најбољи голман. Ми бољег немамо, а ова прича око њега је глупа. Него не сме овај да га позове.
                          А Волков је Србин, потврђено. Могао би да буде замена Коларову.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Stojkovic, po meni ne zasluzuje poziv, ne zato sto ja navijam za Zvezdu, nego on stvarno nema veze....
                            Pravi je kikser, moze da odbrani i nemoguce a onda kada se uputi sut sa 30 metara lopta prodje kroz usi, covek pravi indirekt....
                            Pored svega toga jos bi narusio atmosferu u reprezentaciji(koja i ne postoji dolsakom ovog tutumraka) zbog svega sto se izdesavalo u vezi tog prelaska u Partizan, a bilo bi jos mozda i problema sa navijacima....Recimo Jorgacevic...
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Stojkovic je u poslednje vreme kiksnuo samo kod ovog indirekta ali odlicno brani. Onaj Ogundzimijev gol nije nikako njegov jer je i on mislio da je ofsajd zbog toga sto su Ivanov i Rnic krenuli da se bune i nije izleteo na vreme.

                              Ako neko drugi treba da brani, nek to bude Jorgacevic ali boljeg golmana od Stojkovica nemamo i jedino Jorgacevic i jeste u rangu sa njim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Stojkovic je kada je u pitanju 1 na 1 verovatno nas najbolji golman i dobar je motivator u ekipi ali ga ubijaju visoke lopte i sutevi iz daljine.Bajkovic (zeli da brani za Srbiju) je golman po nekim stvarima slican Stojketu tj paljevina je (sto je neki put pozeljno,neki put ne) ima odlicne reflekse ali mu se ponekad pojavi kratak spoj u glavi pa tu i tamo napravi neku glupost,ali je u stanju da podigne celu ekipu nekom nemogucom intervencijom... Jbg svi imaju mane i kvalitete.Velike kikseve su pravili i Bufon,Toldo,Kasiljas... Mislim, nije da tvrdim da su tu negde po kvalitetu
                                Last edited by milanche; 08-08-11, 11:43.

                                Comment

                                Working...
                                X