Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
    u ovoj grupi definitivno. a ne, crna gora ima jaci haha
    Ima Srbija jaci tim od Hrvatske,ja ti garantujem...Pa pogledaj malo igracki kadar,Srbija ima jaci definitivno...
    A Crna Gora je prva u grupi,pa ti pricaj sta oces...Nismo izgubili zadnjih 8 meceva,primili jedan gol na pet meceva u grupi,pa ko to moze?

    Comment


    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
      srbija ima obranu i krila a fali golman, napad i sredina (stankovic ce tad biti prestar). hrvatska je dobro pokrivena na svim pozicijama i definitivno ima najjaci sastav
      Ma daj, sta pricas... Po cemu si zakljucio da je najjaci
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • od svih linija je samo obrana jaca: golman, obrana, veza, napad. dakle 1:3. ali razlika je mala i te ce utakmice biti 50:50. a crnoj gori svaka cast.

        Comment


        • ovdje neki ljudi ne prihvacaju realnost. cak su reakcije ko da sam rekao kako san marino ima jaci tim. ne da mi se sa takvima ni pricati.

          Comment


          • Ma nemoj me pogresno shvatit,Hrvatska ima jak tim,ali ne najjaci ;)
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
              od svih linija je samo obrana jaca: golman, obrana, veza, napad. dakle 1:3. ali razlika je mala i te ce utakmice biti 50:50. a crnoj gori svaka cast.
              Ja bih rekao i da je Srpska veza jaca od Hrvatske,ali ce se sve vidjeti na terenu.Po meni je Srbija glavni favorit za osvajanje prvog mjesta u grupi.

              Comment


              • Ja mislim da Srbija ima jaci tim od Hrvatske,ali ne mora da znaci...Ko zna,mozda Hrvatska i bude jaca.Uglavnom,bice neizvjesno...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • sve je otvoreno, vidit cemo. samo da nas belgija i skotska ne preskoce.

                  Comment


                  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                    sve je otvoreno, vidit cemo. samo da nas belgija i skotska ne preskoce.
                    Ja mislim da Belgija nece predstavljat veliki problem
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Srbija nema napadaca, nema ko da postigne gol, Pantelic veze nema, Zigic kao svetionik a o ostalima ne treba ni pricati tu smo najlosiji...
                      Stojkovic kikser, jedino mi se svidja Jorgacevic...
                      Odbrana OK
                      Sredina solidna...
                      Selektor nikakav, nema autoritet a i postavka formacije uzasna, Antic je gospodin za njega.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • sulejmani (jovanovic)-kacar-kuzmanovic-krasic to bi trebala biti veza srbije. lane ispred sulejmanija ako je u staroj formi.

                        Comment


                        • Imamo i Ninkovica i Ljajica na sredini kao i Stankovica koga ce ovaj jos da forsira,a Pantelar je nas najbolji napadac po meni,moze taj mnogo,samo mu se nije dalo u reprezentaciji ;)

                          Sto se golmana tice,tu i nije neka prevaga,i mislim da nam to ne predstavlja prevelik problem u ovom trenutku
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • ninkovic je prosjek, ljajic nedokazan i rezerva a stankovic ce tad imati 34. xvi koji su rodjeni '81. ili ranije ce biti prestari za te kvale (osim mozda kojeg stopera).

                            Comment


                            • Pricas ko da su kvalifikacije za 5 godina.Ja se nadam da ce ove kvalifikacije biti poslednje Stankovicu,da se tu oslobodi mesto,Ninkovic nije prosek sigurno,ne znam koliko si ga gledao makar za reprezentaciju,radi se o sjajnom fudbaleru,Ljajic nije nedokazan i takam igrac treba reprezentaciji.
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • pa oni koji su '81. ce imati 31. na startu kvala a 32 na kraju. a sa 31. je to vec kraj sto se tice vrhunskog nogometa. ima iznimki. to ne vrijedi za golmane koji traju do 35 (neki i duze) i za neke stopere.

                                Comment

                                Working...
                                X