Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    hm ukoliko bi werder uspeo u nameri da dovede jadsona iz sjahtora i marina iz gladbaha,mislim da bi imali,uz beka i stopera sasvim solidan tim za narednu sezonu.

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      Gurkuf u dresu potencijalnog prvaka Francuske!4 godine,a iz Milana mu zele sve najbolje u daljoj karijeri!
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • [/quote]nemam komentar na poteze uprave milana...njima je uz duzno postovanje neko popio mozak...

        Comment


        • [/quote]nemam komentar na poteze uprave milana...njima je uz duzno postovanje neko popio mozak...
          [/quote]
          aoooo,jeste njima je neko popio mozak..twoj zenski um takod a rasudjuje,swasta...
          swaka cast milanu na dosadasnji rad...

          Comment


          • [/quote]nemam komentar na poteze uprave milana...njima je uz duzno postovanje neko popio mozak...
            [/quote]

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              http://www.dailystar.co.uk/football/...o-be-a-Gunner/
              oho-ho...

              Comment


              • [/quote]nemam komentar na poteze uprave milana...njima je uz duzno postovanje neko popio mozak...
                [/quote]
                aoooo,jeste njima je neko popio mozak..twoj zenski um takod a rasudjuje,swasta...
                swaka cast milanu na dosadasnji rad...
                [/quote]
                Evo zasto si na tankom ledu.Ali o tvojem statusu ce se jos pricati.Stariji clanoovi znaju zasto.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  [quote author=dule link=topic=1486.msg67021#msg67021 date=1243586535]
                  [/quote]nemam komentar na poteze uprave milana...njima je uz duzno postovanje neko popio mozak...
                  aoooo,jeste njima je neko popio mozak..twoj zenski um takod a rasudjuje,swasta...
                  swaka cast milanu na dosadasnji rad...
                  Zasto napusavas devojku?
                  Nesto te je pogodilo u njenom postu?

                  Ja se serem na MIlan i na sve sto je uradio u celoj svojoj istoriji. I serem se na genija savicevica i masara i na kaku (kaka=govno), i na sve sto dolazi iz Milana.

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                    [quote author=mr.gold link=topic=1486.msg67095#msg67095 date=1243628487]
                    [quote author=dule link=topic=1486.msg67021#msg67021 date=1243586535]
                    [/quote]nemam komentar na poteze uprave milana...njima je uz duzno postovanje neko popio mozak...
                    aoooo,jeste njima je neko popio mozak..twoj zenski um takod a rasudjuje,swasta...
                    swaka cast milanu na dosadasnji rad...
                    Zasto napusavas devojku?
                    Nesto te je pogodilo u njenom postu?

                    Ja se serem na MIlan i na sve sto je uradio u celoj svojoj istoriji. I serem se na genija savicevica i masara i na kaku (kaka=govno), i na sve sto dolazi iz Milana.

                    [/quote]

                    to brate... ;)

                    Comment


                    • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • [/quote]sjajna vest...bitno je da svi klubovi u seriji a budu jaki,zbog lige...p.s.ja navijam za milan i nerviram se zbog stvari koje radi uprava...neko je nesto pogresno shvatio :-\..za mene je milan i cela njihova istorija svetinja...

                        Comment


                        • [/quote]kako mi je drago zbog djenove...mada sam ja cula da akvafereska mozda ode u atalantu...nije mi jasno zasto su ga onda kupovali...

                          Comment


                          • [/quote]kako mi je drago zbog djenove...mada sam ja cula da akvafereska mozda ode u atalantu...nije mi jasno zasto su ga onda kupovali...
                            [/quote]Da ga prodaju za ve?e pare.

                            Comment


                            • [/quote]kako mi je drago zbog djenove...mada sam ja cula da akvafereska mozda ode u atalantu...nije mi jasno zasto su ga onda kupovali...
                              [/quote]Da ga prodaju za ve?e pare.
                              [/quote]mozda..

                              Comment


                              • sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X