Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    Malo sam gledao Salamanka-Sporting Hihon.
    Utisci:
    1Napad salamanke je uzas zivi,lik sam pred istrcalim golmanom ipromasi ceo gol.
    2 Odbrana Hihona je dokazala i pokazala ono sto sam tvrdio i na kraju prosle sezone da ce i ove biti najslabijaodbrana Primere.Likovi su gori od Zvezdine u pragu.Pravo cudo je sto nisu primili gol.
    3 Odbrana Salamanke jeste malko ne sigurna,ali sam prijatno iznenadjen,igraju jedno 15 X bolje od kolega napred.

    Poluvreme
    Sporting-Salamanka 1:0
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      [quote author=Dr.Infinity link=topic=1486.msg85862#msg85862 date=1250966702]
      Izvinitie sto kacim ovde al ovo mora da se pogleda...malo smeha za clanove foruma... [/quote]
      Jao boze koliko se dugo nisam ovako ismejao hahah boze carevi....
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • [/quote]

        E ovo je jedan od najjacih postova na forumu.svaka cast.

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85851#msg85851 date=1250964328]
          Jos jedan internet huligan[/quote]po cemu sam to huligan? sto imam razlicito misljenje od tebe. to da si pametnije ne znam po cemu. samo se glup covjek moze hvalit da je pametniji.

          a sezona pred nama ce sve pokazat sto se tice Mexesa ;)

          Comment


          • [/quote]

            E ovo je jedan od najjacih postova na forumu.svaka cast.
            [/quote]a ti si mu guzni haver, jel tako

            ajde priznaj sinek...

            Comment


            • [/quote]

              E ovo je jedan od najjacih postova na forumu.svaka cast.
              [/quote]a ti si mu guzni haver, jel tako

              ajde priznaj sinek...
              [/quote]
              Vidi,svoje licne frustracije,leci na nekom drugom,a ne na meni,sto nameravas samo zato sto "imam razlicito misljenje od tebe".
              Samo zato sto vas covek,extra lozi,i zato sto smatram da je apsolutno u pravu,ne samo po pitanju onog zabara mexesa,nego i po pitanju tebe,ne mora da znaci da sam mu,kako si ti to prostacki primetio "guzni haver".Ovim postom si samo pokazao koliko si plitak.smatram ovu raspravu zavrsenom,bar za mene,a ako ti treba neko da se izduvas na njemu,idi u teretanu,ili tako nesto.

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                Kao sto si video ne hvalim se,za mene bi to bilo ponizenje moje inteligencije,nisi ti huligan nego glumis huligana,pustas muda ovde po forumu dok si ovako verovatno samo jedno malo uplaseno dete od ne vise nego 17 leta,jbg,tastatura moze svasta da istrpi pa i tebe....

                Comment


                • [/quote]

                  E ovo je jedan od najjacih postova na forumu.svaka cast.
                  [/quote]a ti si mu guzni haver, jel tako

                  ajde priznaj sinek...
                  [/quote]
                  Vidi,svoje licne frustracije,leci na nekom drugom,a ne na meni,sto nameravas samo zato sto "imam razlicito misljenje od tebe".
                  Samo zato sto vas covek,extra lozi,i zato sto smatram da je apsolutno u pravu,ne samo po pitanju onog zabara mexesa,nego i po pitanju tebe,ne mora da znaci da sam mu,kako si ti to prostacki primetio "guzni haver".Ovim postom si samo pokazao koliko si plitak.smatram ovu raspravu zavrsenom,bar za mene,a ako ti treba neko da se izduvas na njemu,idi u teretanu,ili tako nesto.
                  [/quote]hahaha, bas si me nasmijao. kako ima ovao smijesnih likova...

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                    [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85958#msg85958 date=1250976091]
                    Kao sto si video ne hvalim se,za mene bi to bilo ponizenje moje inteligencije,nisi ti huligan nego glumis huligana,pustas muda ovde po forumu dok si ovako verovatno samo jedno malo uplaseno dete od ne vise nego 17 leta,jbg,tastatura moze svasta da istrpi pa i tebe....
                    [/quote]hahaha, ja ni po cemu nisam glumio huligana, al bas apsolutno ni po cemu. to kako si ti zakljucio mene bas interesuje, ocito imas neke fobije u zivotu il nes sl.

                    jbg prevario si se sto se godina tice ;)


                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                      Killer,layzik i dart,smirite strasti.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                        a onda je mrmot umotao cokoladu u foliju

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          evo vam i burdiso stize.
                          sad ste neprobojni ;D

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            [quote author=hogar link=topic=1486.msg86081#msg86081 date=1250983791]
                            evo vam i burdiso stize.
                            sad ste neprobojni ;D
                            [/quote]

                            Kako cemo da gulimo onaj juve,pa to ce da bude strasno,nesto poput ovog meca http://www.youtube.com/watch?v=00B1BmMb11U

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Romanisti ajde nemoj mnogo da sistite,ne smatram vas konkurencijom uopste,vi ste u rangu palerma,lazia,napolija itd.Drz te se svoje sorte....

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                Kad ce onaj matori princ od Rima da cuva unuke,ce se onesvesti na terenu.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X