Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    Milana,Manyster i Chelavi.
    Sve klubovi poznati po tome sto nikad ne promasuju u vezi pojacanja.

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      Hahahahah Chelsea...pa oni ljudi imaju igrace koji su svi bolji od Mexesa,naravno za ovo prvi put cujem,jer je objavio neki roma fans blog a preneo goal.com ili sportal koji prenose svakakvo sranje.Zasto bi milan dovodio centralnog kad njemu trebaju bekovi?Oni su centralnog odbrambenog kupili jos u januaru,naravno ja dzabe pricam...Sto se tice Sity-ja to nije ozbiljan klub,prosecan klub kao sto je i Roma...

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        Videcemo u drugom kolu ko je prosecan

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          Pa nije valjda da smatrate sebe za nesto vise sa 3 titule?Torino je za vas klubcina,to sto ste se vi uzdigli malo ne znaci da ste veliki klub,pazi i Volfsburg je uzeo titulu pa ne znaci da moze da se meri kao klub sa jednim Bayernom.Kao sto rekoh prevelika koncetracija gluposti....

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85598#msg85598 date=1250890874]
            Hahahahah Chelsea...pa oni ljudi imaju igrace koji su svi bolji od Mexesa,naravno za ovo prvi put cujem,jer je objavio neki roma fans blog a preneo goal.com ili sportal koji prenose svakakvo sranje.Zasto bi milan dovodio centralnog kad njemu trebaju bekovi?Oni su centralnog odbrambenog kupili jos u januaru,naravno ja dzabe pricam...Sto se tice Sity-ja to nije ozbiljan klub,prosecan klub kao sto je i Roma...
            [/quote]ma ti iz posta u post pokazujes svoje fudbalsko znanje. cuj chelsea ima bolje igrace na toj poziciji, jedino Terrya. Carvalho nakon povrede vise nije isti a Alex i Ivanovic su prica za sebe, solidni stoperi i nista vise. a ti se posveti bolje odbrani Juveta koja je Mexesa oznacila kao primarno pojacanje iduce ljeto jer imate tako dobre stopere dedicu Canavara i debila Legrotaljea.

            Milan je trazio stoera jer im je trebao, nisu znali kakvo je stanje s nestom itd, al ne vrijedi takvim kao ti objasnjvat. ti si zatupljen svojim juvetom i mislju da imas svu pamet svijeta. City nije ozbiljan klub, ne ne, samo sto slazu dream team ;)

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85619#msg85619 date=1250894130]
              Pa nije valjda da smatrate sebe za nesto vise sa 3 titule?Torino je za vas klubcina,to sto ste se vi uzdigli malo ne znaci da ste veliki klub,pazi i Volfsburg je uzeo titulu pa ne znaci da moze da se meri kao klub sa jednim Bayernom.Kao sto rekoh prevelika koncetracija gluposti....
              [/quote]sta ces ovako ljudi izgledaju kad misle da su pokupili svu pamet svijeta, imas mahanje ;)

              Comment


              • Comment


                • [/quote]
                  Bice zanimljivo da ih gledamo... Imaju dobre igrace ali nista ne moze preko noci...
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • [/quote]

                    klasicni navijac mancester junajteda

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                      [quote author=Killer link=topic=1486.msg85668#msg85668 date=1250933465]
                      [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85598#msg85598 date=1250890874]
                      Hahahahah Chelsea...pa oni ljudi imaju igrace koji su svi bolji od Mexesa,naravno za ovo prvi put cujem,jer je objavio neki roma fans blog a preneo goal.com ili sportal koji prenose svakakvo sranje.Zasto bi milan dovodio centralnog kad njemu trebaju bekovi?Oni su centralnog odbrambenog kupili jos u januaru,naravno ja dzabe pricam...Sto se tice Sity-ja to nije ozbiljan klub,prosecan klub kao sto je i Roma...
                      [/quote]ma ti iz posta u post pokazujes svoje fudbalsko znanje. cuj chelsea ima bolje igrace na toj poziciji, jedino Terrya. Carvalho nakon povrede vise nije isti a Alex i Ivanovic su prica za sebe, solidni stoperi i nista vise. a ti se posveti bolje odbrani Juveta koja je Mexesa oznacila kao primarno pojacanje iduce ljeto jer imate tako dobre stopere dedicu Canavara i debila Legrotaljea.

                      Milan je trazio stoera jer im je trebao, nisu znali kakvo je stanje s nestom itd, al ne vrijedi takvim kao ti objasnjvat. ti si zatupljen svojim juvetom i mislju da imas svu pamet svijeta. City nije ozbiljan klub, ne ne, samo sto slazu dream team ;)
                      [/quote]

                      Pa ako Ivanovic i Alex nisu bolji stoperi od Mexesa nemamo sta da pricamo,to decko pokazuje tvoje fudbalsko ne(znanje).Odbrana Juventusa je najslabija u poslednjih 20 godina istorije kluba pa i takva je bolja od Romine.Imamo najboljeg odbrambenog u Italiji i najboljeg golmana.Najveca sramota jeste da ti pricas nekome o odbrani koju vi nemate,Kosice vam uvaljuje 3 komada sa sjajnim Mexesom,takodje kad pricas o Cannavaru zamolio bih te da ustanes posto vi za celu istoriju niste imali takvog igraca,to sto ti pratis Romu otkad je uzela titulu ne znaci da ti je opravdanja prilikom pisanja ovih gluposti,jbg neki ovde imaju malo veci staz sto se tice italijanskog prvenstva.....

                      P.S Decko,nije Juveta nego Juventusa,mada ovaj izraz koriste samo Bosanci koji je gramaticki toliko pogresan da je srazmeran izjavi Mexes medju 5 najboljih stopera na svetu....

                      edita Sity je seoski klub,jedino sto vas razdvaja od njih su pare i to sto ste u glavnom gradu Italije,mada vas to ne cini manjim seoskim klubom,takozvani gradski djilkosi...

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85739#msg85739 date=1250950093]
                          [quote author=Killer link=topic=1486.msg85668#msg85668 date=1250933465]
                          [quote author=Layzick link=topic=1486.msg85598#msg85598 date=1250890874]
                          Hahahahah Chelsea...pa oni ljudi imaju igrace koji su svi bolji od Mexesa,naravno za ovo prvi put cujem,jer je objavio neki roma fans blog a preneo goal.com ili sportal koji prenose svakakvo sranje.Zasto bi milan dovodio centralnog kad njemu trebaju bekovi?Oni su centralnog odbrambenog kupili jos u januaru,naravno ja dzabe pricam...Sto se tice Sity-ja to nije ozbiljan klub,prosecan klub kao sto je i Roma...
                          [/quote]ma ti iz posta u post pokazujes svoje fudbalsko znanje. cuj chelsea ima bolje igrace na toj poziciji, jedino Terrya. Carvalho nakon povrede vise nije isti a Alex i Ivanovic su prica za sebe, solidni stoperi i nista vise. a ti se posveti bolje odbrani Juveta koja je Mexesa oznacila kao primarno pojacanje iduce ljeto jer imate tako dobre stopere dedicu Canavara i debila Legrotaljea.

                          Milan je trazio stoera jer im je trebao, nisu znali kakvo je stanje s nestom itd, al ne vrijedi takvim kao ti objasnjvat. ti si zatupljen svojim juvetom i mislju da imas svu pamet svijeta. City nije ozbiljan klub, ne ne, samo sto slazu dream team ;)
                          [/quote]

                          Pa ako Ivanovic i Alex nisu bolji stoperi od Mexesa nemamo sta da pricamo,to decko pokazuje tvoje fudbalsko ne(znanje).Odbrana Juventusa je najslabija u poslednjih 20 godina istorije kluba pa i takva je bolja od Romine.Imamo najboljeg odbrambenog u Italiji i najboljeg golmana.Najveca sramota jeste da ti pricas nekome o odbrani koju vi nemate,Kosice vam uvaljuje 3 komada sa sjajnim Mexesom,takodje kad pricas o Cannavaru zamolio bih te da ustanes posto vi za celu istoriju niste imali takvog igraca,to sto ti pratis Romu otkad je uzela titulu ne znaci da ti je opravdanja prilikom pisanja ovih gluposti,jbg neki ovde imaju malo veci staz sto se tice italijanskog prvenstva.....

                          P.S Decko,nije Juveta nego Juventusa,mada ovaj izraz koriste samo Bosanci koji je gramaticki toliko pogresan da je srazmeran izjavi Mexes medju 5 najboljih stopera na svetu....

                          edita Sity je seoski klub,jedino sto vas razdvaja od njih su pare i to sto ste u glavnom gradu Italije,mada vas to ne cini manjim seoskim klubom,takozvani gradski djilkosi...
                          [/quote]a Juventus je lopovski klub koji je kupovao sudije i utakmice ;)

                          pricu zavrsavamo ovdje. Juve ima sve najbolje! kak da ne

                          a to za canavara za takve izdajice da ne kazem neku drugu rijec se ne ustaje. Del Piero da, svaka cast, ustat i spomenut ga. ali jednog Canavara koji je ostavio Juventus kad je bio u seriji b i sad se opet vratio, puuu na takve igrace.

                          a posto vidim da imas nesto protiv bosanaca samo cu ti rec da me mozes povuc za onu stvar ;)

                          ti sto mislis da si pokupio svu pamet svijeta i da si najpametnijije tvoja stvar, ali meni neces pametovat. takodjer mislis da duze pratis od mene seriju a, ajde idi se umij malo.

                          Mexes je jedan od najbolji stopera! pricu zavrsavam ovdje...

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            Jos jedan internet huligan ......Inace ne mrzim Bosance nego znam da se taj izraz samo u Bosni koristi,izraz koji ni po bosnjackom jeziku nije gramaticki ispravan kad vec moram da te ucim tvom jeziku.Usled nedostatka cinjenica pozivas se na neke stvari koje nemaju veze sa kvalitetom Mexesa kao stopera,inace nisam najpametniji na svetu,niti znam najbolje italijansku ligu od svih jednostavno sam pametniji od tebe,mada to i nije nesto cime bih se hvalio....

                            Samo ponavljaj ti da je Mexes najbolji,1000 puta izrecena laz za pametnog je i dalje laz....

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Izvinitie sto kacim ovde al ovo mora da se pogleda...malo smeha za clanove foruma... http://www.youtube.com/watch?v=6kGDgK-FZZU ...DELIJE U PRAGU...KRALJEVI!!!

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                http://www.youtube.com/watch?v=ycq4nSgQMyE&NR=1
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X