Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    [quote author=dart gunner link=topic=1486.msg84579#msg84579 date=1250581799]
    [quote author=axl rose link=topic=1486.msg84554#msg84554 date=1250543683]
    Mexes ti je najbolji centarhalf u italiji a medju 5 najbolja na svetu,tako da ne pricaj gluposti za njega jer je pokazao sta zna,da nema kratak fitilj bio bi i bolji.
    [/quote][/quote]

    Sa zadovoljstvom:
    Terry,Ferninand,Vidic,Mexes,Puyol

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      [quote author=axl rose link=topic=1486.msg84609#msg84609 date=1250607710]

      Sa zadovoljstvom:
      Terry,Ferninand,Vidic,Mexes,Puyol
      [/quote]
      E,svaka ti dala.Nisam ocekivao da si spreman da odes ovako daleko da bi nesto dokazao.S' tim sto si dokazao potpuno drugu stvar,al nema veze,trud se ceni.

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        Ja sam tek u danasnjem pregledu francuske lige skopcao da je Gomis presao u Lion.

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          Terry,Carvalho,Chielini,Vidic,Pique,Puyol,Caragger ,Samuel,Lucio,King,Chivu,Gallas,Toure,Ivanovic,Ale x........Kakav mexes crni,rupa teska,kiksara,secam se protiv Austrije kako je poklonio pobedu Austrijancima....pfff....znaci sta sve necu cuti...

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            Znaci znao sam chielini,ma daj molim te taj jedino zna da kosi,cak jednom na pripremanom mecu ukosio svog igraca koji pauzirao par meseca posle toga.

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              [quote author=Layzick link=topic=1486.msg84638#msg84638 date=1250620147]
              Terry,Carvalho,Chielini,Vidic,Pique,Puyol,Caragger ,Samuel,Lucio,King,Chivu,Gallas,Toure,Ivanovic,Ale x........Kakav mexes crni,rupa teska,kiksara,secam se protiv Austrije kako je poklonio pobedu Austrijancima....pfff....znaci sta sve necu cuti...
              [/quote]
              jbg Chielini da poredis sa vidicem,terijem...glupost!!!!
              ovo smo prosli vec jednom,ako se ne varam!!!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                Ja sam nabrojao igrace koji su bolji od Mexes-a...

                Axl Rose@

                Pricas dezinformacije,Chielini je najbolji stoper Italije koliko god ostali to osporavali samo zato sto igra u Juventusu...

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  Znaci mogu da ti nadjem klip akd je prosle godine juve igrao na emirates kupu msm protiv hamburga,kjelini potkosio molinara otkidao ga,izneli ga na nosila.

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                    I to znaci da je losiji od Mexesa...paz da nije..

                    Comment


                    • Comment


                      • Ne verujem da bi ga ovi pustili... A i sigurno bi trazili neku vecu svotu...
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          [quote author=kalan link=topic=1486.msg85101#msg85101 date=1250760017]
                          [/quote]
                          Izvini,jel bi mogao da nam obelodanis izvor ove informacije?Jer sam ja na vise mesta citao o Rafinom budzetu-3 miliona evra,koje je on potrosio na onog Kyragiosa.

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            goal.com
                            "We are working hard to bring in new good signings. We have enough money for now."

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              [quote author=kalan link=topic=1486.msg85172#msg85172 date=1250767512]
                              goal.com
                              "We are working hard to bring in new good signings. We have enough money for now."
                              [/quote]
                              Ah evo potvrde da je i Arsenal u lovu na DVD-a. http://www.goal.com/en/news/9/englan...-van-der-vaart

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                Ne vjerujte u 90 posto onog sto procitate na Goal.com uz Mirror jedan od najzescih tracerskih sajtova.... toliko nebuloza ....... U junu je bila neka spekulacija u vezi Dzeke,a goal.com je napisao da je Dzeko Srbijanski reprezentativac,samo jedna od brojnih nebuloza
                                A sto se tice Cesca to nije istina siguran sam i mogu reci isto tako sa velikom sigurnoscu da od Van der Varta nema nista,i da nece biti vise transfera u Arsenalu do kraja prelaznog roka.

                                Comment

                                Working...
                                X