Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    da,da esteban naravno,ali i ova dvojica definitivno,ne vidim ko bi drugi..,Kvarezma nije ni senka onog igraca iz Porta kome su svi predvidjali karijeru CRa,a Mansini mi je bas razocarao..,Sta mislis realno hoce li Juve moci da im parira u borbi za skudeto?,ja bih voleo,da se konacno skine sa vrata balast Calciopoli afere..


    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      Mislim da ove sezone sigurno uzimamo,jos Cacerasa da dovedemo i prodamo par igraca nama je tim sklopljen,ne vidim ko moze da parira ovakvom Juventusu sa Cirom na celu...

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        ee sorry,imam jos jedno pitanje...,nisam stigao da pratim desavanja na pijaci zadnjih par dana..,koji Caceras je u pitanju,onaj mali iz Barce,ili?..,posto i u Boci igra Paragvajac sa tim prezimenom,odbrambeni je i ok je kvaliteta.


        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          Ovaj iz Barce

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            Ja bi vole da bude kao pre kad su Milan i Juve bili najjaci.....Milan 4ever hahah,mada volim i Juve....Al realno gledano Milanu treba neko u napadu,a i sredina terena igra godinama,sedorf,pirlo,gatuso,i sad Ronaldinjo....Jedina im je sansa ako Ronaldinjo odigra kao 2006. xD 8)

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              Treba im D-O-B-A-R napadac i O-D-L-I-C-A-N golman....

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                [quote author=Layzick link=topic=1486.msg79364#msg79364 date=1248724136]
                Treba im D-O-B-A-R napadac i O-D-L-I-C-A-N golman....
                [/quote]
                rud van nistelroj i jirzi dudek, sto se mene tice ;D

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  Otisli Kuro Tores (Himnastik0 i sjajni golman Renan (Kserez) :-[ :-[ :-[ :-[ :'( :'(
                  Ibra ce nositi devetku u Barsi i potpisao je ugovor,kao i Eto za Inter.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • [/quote]

                    Ajd Kuro Tores,al ko ce im sad braniti.....

                    Comment


                    • Comment


                      • [/quote]
                        Nikola Kalinic iz Hajduka?
                        Ljudi presli smo 10.000 pregleda!Bravvo!
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Comment


                          • [/quote]
                            Nikola nije igrao u "Gradskom Vrtu",i ociglednoje falio Hajduku,da onaj lik nije zabio najlepsi autogol u istoriji hrvatskog fudbala Bili bi pukli od Osjeka!
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Zlatan ce pauzirati 4 nedelje nakon operacije!
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • [/quote]
                                Nikola nije igrao u "Gradskom Vrtu",i ociglednoje falio Hajduku,da onaj lik nije zabio najlepsi autogol u istoriji hrvatskog fudbala Bili bi pukli od Osjeka!
                                [/quote]
                                da li nekog zabole za ovu vest. i koji je taj indijanac da pisete o njemu.
                                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                                madden balkanska liga

                                Comment

                                Working...
                                X