Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    [quote author=Jeremy_Shockey link=topic=1486.msg76141#msg76141 date=1247420323]
    [quote author=Tmac link=topic=1486.msg76090#msg76090 date=1247403987]
    Eto je jedini igrac iz Barselone kojeg ne volim, jer svi igraju nesebicno, onda dodje on magarac i prekine akciju koliko puta jer hoce da sutne sa 30 metara. Naravno, ja mu skidam kapu za 30 komada i za onaj gol u finalu LS, ali David Vilja je za njega doktor fudbala.
    [/quote]
    haha,ovo je najjace
    samo nek dodje eto u mancester,a vilja nek ide u barsu,bas me zanima kako ce se snaci,nije lako zameniti samuela
    [/quote]
    slazem se,lako je vilji igrati u oronuloj valensiji,gdje je on jedina svetla tacka,i puniti mreze,ali barsa je 5stepenica iznad...,a jadni eto 30golova zabije i malo li je...
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      [quote author=manda link=topic=1486.msg76148#msg76148 date=1247420841]
      [quote author=Jeremy_Shockey link=topic=1486.msg76141#msg76141 date=1247420323]
      [quote author=Tmac link=topic=1486.msg76090#msg76090 date=1247403987]
      Eto je jedini igrac iz Barselone kojeg ne volim, jer svi igraju nesebicno, onda dodje on magarac i prekine akciju koliko puta jer hoce da sutne sa 30 metara. Naravno, ja mu skidam kapu za 30 komada i za onaj gol u finalu LS, ali David Vilja je za njega doktor fudbala.
      [/quote]
      haha,ovo je najjace
      samo nek dodje eto u mancester,a vilja nek ide u barsu,bas me zanima kako ce se snaci,nije lako zameniti samuela
      [/quote]
      slazem se,lako je vilji igrati u oronuloj valensiji,gdje je on jedina svetla tacka,i puniti mreze,ali barsa je 5stepenica iznad...,a jadni eto 30golova zabije i malo li je...
      [/quote]u prilog Etou ide sto je zabijao i u Majorci,gde nije imao Mesija,Iniestu i kompaniju...,da je antipatican,jeste...,ali je izvrstan golgeter.


      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        Kaiser Franz kao i uvek bez dlake na jeziku http://www.sportske.net/vest/fudbal/...evra-3890.html


        Comment


        • http://www.sportske.net/vest/fudbal/...evra-3890.html
          [/quote]
          moze to real... ;D ;D
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • http://www.sportske.net/vest/fudbal/...evra-3890.html
            [/quote]
            Covjek je potpuno u pravu 8),iako volim Riberija 8),ali objektivno niko ne vrijedi tih para,ali dobro je prozvao REAL,dobro ;) ;D ;D ;D
            sigpic

            Comment


            • http://www.sportske.net/vest/fudbal/...evra-3890.html
              [/quote][/quote]
              ni jedan fudbaler ne vi trleblalo da vrijedi preko 40miliona,ali je roman pokrenuo lavinu i sada je gotovo...
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                Ne mozes reci da je Roman pokrenuo lavinu,ako se sjecas sto to je Lazio uradio,pa potom i Real,kada je stvarao GALAKTICARE,i onda je jedno vrijeme bilo zatisje,da bi dolaskom Romana,LAVINA opet bila pokrenuta,i nikako da stane 8)
                sigpic

                Comment


                • [/quote]
                  dobro,to stoji,ali lacio je zamalo bankrotirao polije tih kupovina,i jos se vuku repovi dugova,zato sada su skroman klub u italiji,a real je real,ja sam mislio roman je pokrenuo ludjacko kupovanje,kada je dosao doveo za 200miliona u jednoj sezoni cijelu postavu+lampard i teri,i kasnije sevu i balaka...zato kazem da je tad lavina krenula...
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • [/quote]
                      bilo je carvalalja i fereira u odbrani ja mislim...
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • [/quote]
                        bilo je carvalalja i fereira u odbrani ja mislim...
                        [/quote]Nije, oni su dosli sa Murinjom posle osvajanja Lige Sampiona sa Portom.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          Enco Mareska u Olimpijankosu.Sevilja izgleda ima keca u rukavu,a ako i LF ode bice zanimljivo ko ce igrati sve na Ramon Sancez Piskvanu.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            Adebayor u City,mozda http://www.goal.com/en/news/9/englan...-for-emmanuel-
                            Real i City,bi Maikona http://www.goal.com/en/news/596/excl...con-manchesterhttp://www.goal.com/en/news/11/trans...-for-inter-ace
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Nadam se da Adebayor nece u City...

                              P.S. Vladane, dobar ti avatar, otkud ti ideja da ga stavis?
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                Pa eto da malo promijenim > zasto OFF-ujes ;)
                                Totenhem nudi 20 miliona za Vucinica ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X