Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • [/quote]
      Sta je sa Berbatovim,on,Runi,Owen i El Kun,niko nece hteti da sedi na klupi,pogotovo sto je ova nesreca zet Maradone,i ima malo dete.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        svi ?e oni igrati...Manchester ne igra samo sa 11 igra?a ve? sa 20+ sezonu ...

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          [quote author=Patriota link=topic=1486.msg73299#msg73299 date=1246625038]
          svi ?e oni igrati...Manchester ne igra samo sa 11 igra?a ve? sa 20+ sezonu ...
          [/quote]
          Svejedno,mislim da on nije za crveni dres,bolje mu je da ostane na Kalderonu.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            [quote author=Liverpool FC link=topic=1486.msg73300#msg73300 date=1246625162]
            [quote author=Patriota link=topic=1486.msg73299#msg73299 date=1246625038]
            svi ?e oni igrati...Manchester ne igra samo sa 11 igra?a ve? sa 20+ sezonu ...
            [/quote]
            Svejedno,mislim da on nije za crveni dres,bolje mu je da ostane na Kalderonu.
            [/quote]Slazem se, mislim da se ne bi snasao u Premier ligi...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              Znaci KUN,uh ni to ne bi bilo lose ;)
              sigpic

              Comment


              • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  Perez je MASINA ;D http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=369260
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                    [quote author=Layzick link=topic=1486.msg73264#msg73264 date=1246616813]
                    Moje neko misljenje da mancesteru ne treba Ibra,imali bi dva jako slicna napadaca u kombinaciji a to nikad nije islo,mislim da im treba neki napadac sa vrhunskom zavrsnicom(kao nekad ruud) koji nece mnogo da izmislja toplu vodu nego samo da trpa.
                    [/quote]Mozda je ovo ono sto treba United-u.
                    http://goal.com/en/news/9/england/20...-for-huntelaar
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                      [quote author=Tmac link=topic=1486.msg73307#msg73307 date=1246627391]
                      [quote author=Layzick link=topic=1486.msg73264#msg73264 date=1246616813]
                      Moje neko misljenje da mancesteru ne treba Ibra,imali bi dva jako slicna napadaca u kombinaciji a to nikad nije islo,mislim da im treba neki napadac sa vrhunskom zavrsnicom(kao nekad ruud) koji nece mnogo da izmislja toplu vodu nego samo da trpa.
                      [/quote]Mozda je ovo ono sto treba United-u.
                      http://goal.com/en/news/9/england/20...-for-huntelaar
                      [/quote]
                      A sto znam ovakvog imamo,po mom misljenju i boljeg(Berbatov) ,ali ako bi dosli Kun ili Oven,onda bi nam trebala dva TESKASA vjerovatno ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          kezman potpisao novi ugovor za PSG,trener Kombuar mu saopstio da planira da Oaro i on budu prva opcija u napadu..,eto mu prilike da dokaze da nije samo jak na recima.


                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            [quote author=WHU link=topic=1486.msg73360#msg73360 date=1246636581]
                            kezman potpisao novi ugovor za PSG,trener Kombuar mu saopstio da planira da Oaro i on budu prva opcija u napadu..,eto mu prilike da dokaze da nije samo jak na recima.
                            [/quote]
                            nije jak samo na recima,vec i iz matisa.tako makar tvrdi njegova razredna.ide samo 2 meseca u tu novu skolu,a vec je jednom bio na takmicenju iz istorije,stigao je do opstinskog.

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Oven i zvanicno u Man Utd 8)
                              sigpic

                              Comment


                              • [/quote]
                                Ispao je govno prema klubu,majmun(a isto mislim i o svim igracima koji su napustili Juve kada je igrao seriju B) Otici ada je najteze,zbog slabije lige,imbecilno skroz!!!!!!!!!!!!!
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X