Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    Guti je konacno dobio nekoga ko ce da mu brije noge.. ..

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      Zaboravljate DIARE,ako ne zele da ponavljaju greske iz GALAKTIKOSA 1,takvi igrace su im neophodni na sredini,jer su i GALAKTIKOSI 1 odlicno funkcionisali dok su imali MAKELELEA,kad su ga prodali,kola su krenula nizbrdo
      sigpic

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        Moje misljenje je da ce Mamadu otici....upravo si objasnio u cemu Real pravi greske,stalno dovodi velike igrace(kojima je vrhunac odavno prosao),a zapostavlja "radnike"....tad su se odrekli Makelele-a i ako se ne varam Geremi-a koji je isto tako bio koristan.

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          [quote author=Colts4Life link=topic=1486.msg69668#msg69668 date=1244896136]
          Moje misljenje je da ce Mamadu otici....upravo si objasnio u cemu Real pravi greske,stalno dovodi velike igrace(kojima je vrhunac odavno prosao),a zapostavlja "radnike"....tad su se odrekli Makelele-a i ako se ne varam Geremi-a koji je isto tako bio koristan.
          [/quote]
          Jes Geremi bio koristan,ali njegov odlazak se nije osjetio kao odlazak Kloda,zamisli prodas Makelelea,a dovedes Bekama,aaaaaaaaa,pa to nidje nema,inace oni su sve sto se osvojiti moglo osvojili,ali kad su napravlil onaj gore pomenuti posao,onda su poceli da propadaju,ali mi ih je VAZDA bilo milo gledat ;)
          sigpic

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            http://uk.eurosport.yahoo.com/footba...transfers.html

            evo ovdje malo spekulacija za englesku ligu.... ;)

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              [quote author=Patriota link=topic=1486.msg69653#msg69653 date=1244889267]
              Guti smehotresna olimpijada
              [/quote]

              Ovo je dobro

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                [quote author=Colts4Life link=topic=1486.msg69674#msg69674 date=1244898737]
                http://uk.eurosport.yahoo.com/footba...transfers.html

                evo ovdje malo spekulacija za englesku ligu.... ;)
                [/quote]

                nigdje zigica

                na ostrvu bi mu "izbrusili" igru glavom i dominaciju u skoku, a i najvise bi igrao.
                mislim da je ostrvo najbolja mu opcija

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  [quote author=hogar link=topic=1486.msg69704#msg69704 date=1244920644]
                  [quote author=Colts4Life link=topic=1486.msg69674#msg69674 date=1244898737]
                  http://uk.eurosport.yahoo.com/footba...transfers.html

                  evo ovdje malo spekulacija za englesku ligu.... ;)
                  [/quote]

                  nigdje zigica
                  [/quote]
                  na ostrvu bi mu "izbrusili" igru glavom i dominaciju u skoku, a i najvise bi igrao.
                  mislim da je ostrvo najbolja mu opcija
                  neka ostane u rasingu,jos jednu sezonu...,ako ne nadje nista...
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                    http://wap.mtel.ba/maipc/preview_sto...31879328821ce4
                    jovanovic ide u sturgart???
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                      Danas sam procitao u Pressu, da je Man Utd prihvatio Barsinu ponudu od 30M za Vidica!!!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                        [quote author=Tmac link=topic=1486.msg69728#msg69728 date=1244932553]
                        Danas sam procitao u Pressu, da je Man Utd prihvatio Barsinu ponudu od 30M za Vidica!!!
                        [/quote]
                        Ako to urade,odustajem od navijanja za mancester,a navijam otkad znam za sebe vec 15godina,najboljeg igraca da prodaju,koda nemaju para od manekena,nek prodaju i teveza i jos kojeg...i sta ce onda!
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          Sto se mene tice to bi bilo extra, jer sam veliki navijac Barselone. ;D
                          Mada pazi mozda su samo spekulacije, videcemo u narednih nekoliko dana...
                          Ako Laporta realizuje ovo i jos dovede Ibru, bice dovoljno. 8) Verovatno dolazi i levi bek iz Depora mali Filipe Luis za 5M.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • [/quote]
                            Mislim da je prije neki dan neko iz manca reagovao i rekao da vidic ostaje,osim,ako neki seik ne ponudi puno para,a 30mil.,nije puno para posto vidic vrijedi toliko,tacnije 32mil. je procjenjen...mislim da se razumjemo puno je to para...
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Evo i link: http://www.pressonline.rs/page/stori...amp;seriesId=0
                              Mancester ce verovatno sada otkupiti Tevezov ugovor od ovih para sto su dobili prodajom manekena, a ima SAF sigurno u planu jos neko veliko pojacanje... Jos ako prodaju Nemanju, bice para da se dovede 5 WC igraca.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                ..to za prelazak Vidica u Barselonu nije samo obicna spekulacija s obzirom da je tu vest prvi objavio Times,koji nije tabloid i nista u njemu ne pise tek tako..,ali zar nije ser Alex u intervjuu za BBC rekao da je prelaskom Ronalda u RM stavljena tacka na odlaska znacajnih srafova u igri tima,a Nemanja je nesumnjivo jedan od najznacajnijih...,meni sada tu nista nije jasno ;D ;)


                                Comment

                                Working...
                                X