Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    [quote author=Colts4Life link=topic=1486.msg69490#msg69490 date=1244729250]
    Taj maicon...jel on desni bek???
    [/quote]

    da.....

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      Uh dobro bi nam dosao da malo poduci onog naseg mladog brazilca Rafael-a....onda Fergi moze i da uvali Arsenalu Wes-a Brown-a.... ;D

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        real se razbacuje..a ako im ne uspe ovaj galaktikos ima da ispadnu najgore budale..ako vec nisu..realno za ove pare ja bih napravila tim i osvojila ls..kakve su igrace samo oni mogli da dovedu da narednih 5 god osvajaju ls...u argentini i brazilu mogli su da pronadju 5 igraca klase ronalda i kake samo po 20 godina i jos da pojacaju odbranu i sve lepo..a ne ovako da kaljaju ime klubu pa sad i ako osvoje ls svi ce govoriti lako je realu kad su potrosili 200 miliona a to onda nije to...

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          SAF ponudio 35 milki+ Vidica za IBRU
          sigpic

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            Odakle ti to.....nisam to procitao ni na jednom ozbiljnijem sajtu...

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              [quote author=Layzick link=topic=1486.msg69590#msg69590 date=1244842901]
              Odakle ti to.....nisam to procitao ni na jednom ozbiljnijem sajtu...
              [/quote]
              Od jednog velikog navijaca Intera i obozavaoca lika i djela Zlatana Ibrahimovica,koji prati sve sto se desava oko Intera,nadam se samo da NIJE ISTINA,sto je mnogo MNOGO je...
              sigpic

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                [quote author=Vladan link=topic=1486.msg69591#msg69591 date=1244843035]
                [quote author=Layzick link=topic=1486.msg69590#msg69590 date=1244842901]
                Odakle ti to.....nisam to procitao ni na jednom ozbiljnijem sajtu...
                [/quote]
                Od jednog velikog navijaca Intera i obozavaoca lika i djela Zlatana Ibrahimovica,koji prati sve sto se desava oko Intera,nadam se samo da NIJE ISTINA,sto je mnogo MNOGO je...
                [/quote]zanimljivo...realno inter dobija tim transferom jer za 25 milki oni nadju boljeg od ibre...

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  [quote author=Vladan link=topic=1486.msg69591#msg69591 date=1244843035]
                  [quote author=Layzick link=topic=1486.msg69590#msg69590 date=1244842901]
                  Odakle ti to.....nisam to procitao ni na jednom ozbiljnijem sajtu...
                  [/quote]
                  Od jednog velikog navijaca Intera i obozavaoca lika i djela Zlatana Ibrahimovica,koji prati sve sto se desava oko Intera,nadam se samo da NIJE ISTINA,sto je mnogo MNOGO je...
                  [/quote]

                  Nesto neverujem,pogotovo sto je vec menager vidica izjavio da on ovog leta ne ide nigde...

                  Comment


                  • sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                      Cale od mog najboljeg ortaka radi u jednom elitnom restoranu na vracari i bio vidic irekao mu da ide u real. Msm ne znam da li se zajebavao ali mu je rekao.
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                        Vidic ne ide nigde sa Old Traforda,a Ibra za njega niko ne zna cak ni on sam.
                        Real je ispao svakako glup
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          [quote author=vuk link=topic=1486.msg69595#msg69595 date=1244843986]
                          Cale od mog najboljeg ortaka radi u jednom elitnom restoranu na vracari i bio vidic irekao mu da ide u real. Msm ne znam da li se zajebavao ali mu je rekao.
                          [/quote]
                          niko nije spominjao real,barsa je bila u pitanju,ne ide vidic sta ce im tolike pare kada gledas,nece ih moci potrositi...
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            Sta je ovo pola fudbalera u REAL pola u CHELSESA da se nakupuju sto vise zvezda pa kad ih izvedu na teren nece se znati ko sa kim igra jer je svako umisljen......

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Ne znam ja mislim da je sve ovo jedno veliko sranje i da Real nece nista uraditi. Jbt u celom svetu haos, ljudi ostaju bez posla, a oni daju za onog pedera 96M. Fudbal ce spasti na to da ko ima najvise para, on ce biti najbolji. Laporta je lepo danas izjavio da dok Real baca pare na igrace, Barsa ih stvara! Naravno i Barselona kupuje, ali nisu to sad neke astronomske cifre poput ovih.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                [quote author=Tmac link=topic=1486.msg69603#msg69603 date=1244845999]
                                Ne znam ja mislim da je sve ovo jedno veliko sranje i da Real nece nista uraditi. Jbt u celom svetu haos, ljudi ostaju bez posla, a oni daju za onog pedera 96M. Fudbal ce spasti na to da ko ima najvise para, on ce biti najbolji. Laporta je lepo danas izjavio da dok Real baca pare na igrace, Barsa ih stvara! Naravno i Barselona kupuje, ali nisu to sad neke astronomske cifre poput ovih.
                                [/quote]


                                Ovo za pedera se slazem tolke pare za manekenisanje po terenu

                                Comment

                                Working...
                                X