Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napsisao sam prosli put sam Rodic,ali moracu da dodam sada jos i Federera,Soderlinga,Hewitta...A wta tour ne gledam uopste,procitam po neku izjavu kad naletim u novinama,a najantipaticnije su mi otprilike,Safina,Jelena,Ana,Serena i Sarapova...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Miss Poison View Post
      A gdje Fed i Andy da te nerviraju?
      Dobro dosle JJ4ever i yoxi Nadam se da cete uzivati
      Ukusi su razliciti Fedrer me nervira zbog njegovih izjava.Postujem sve sto je uradio zaista,ali rekao je neke stvari koje bas nisu bas primjerene za sportistu njegovog kalibra.Ne volim stil igre Murray-a(iako je slican stilu igre JJ ).Nije mi simpatican nikako

      Hvala

      Comment


      • Originally posted by dusan993 View Post
        ^^ Sto se tice nase Fed Cup reprezentacije, atmosfera je jako negativna. U pocetku je sve bilo ok, Ana i Jelena se nisu nikada volele, ali ranije to nikada nisu ispoljavale. Kada je bio mec protiv Rusije, Ana je molila Vranjesa da ne igra jer je znala da ne igra dobro, ali je morala jer nismo imali koga drugog. Kada smo izgubili, provereno znam da je Ana proplakala naredna 2 dana jer su je svi napadali, iz istog razloga nije igrala mec protiv Slovacke (Tada je krenulo prozivanje Snezane Jankovic, a i Jelene koja je bila povredjena pa nije dala svoj maksimum protiv Hantuhove (igrano 24. aprila (nedelja), a 26. aprila igrala i singl i dubl u Stutgartu?!?). Nakon meca u Madridu '10 i imitacije, Ana je povukla crtu. Sada kada ponovo dobro igra, bez problema ce braniti boje svoje zemlje. Za razliku od Daviscup-ovaca devjke nikada nece osvojiti trofej upravo zbog toga sto se ne ponasaju kao tim. Jelena se bori do kraja u Fed Cup mecevima, niko ne moze da kaze suprotno, ali ima mnogo stvari iza zavese. Svakom sportisti je cast da brani boje svoje zemlje, pa tako i Ani i ne treba je osudjivati oko toga, jer da je mogla da igra, igrala bi...Malo duzi post ali morao sam da je odbranim jer je napadnuta bez razloga
        Bravo za post! Upravo zbog toga ne podnosim JJ. Ta netrpeljivost je bila ocigledna i posle prvog meca koje su odigrale na WTA tour-u pre jedno 4-5 godina, ne secam se tacno ali mislim da je Ana pobedila 6-2, 6-3, tako nesto. Jos pamtim onaj hladan pozdrav, otprilike kao ovaj zadnji u poslednjem njihovom okrsaju. U stvari, ja zaista ne mogu da shvatim zasto se ona okomila na Anu. Bice da je ljubomora, ili nesto tog povrsnog tipa.

        Jedino kako Ana moze da joj se suprotstavi a da ne ispadne total bitch je na terenu a pojedinci joj i to zameraju. Svasta!

        I jedno pitanje za JJ navijace: da li ste je pratili, recimo, 2003 kada je pocela da postize znacajnije rezultate? Ili tek od izgaranja za reprezentaciju protiv Slovacke? Ako je ovo prvo (kao ja, recimo) onda skidam kapu. A ako je ovo drugo onda vi zapravo i niste neki ljubitelji tenisa

        Comment


        • Pozdrav zzaaxx

          Uzhivaj na forumu...

          Siguran sam da cesh dobiti odgovor od ljudi koji su kompetentniji za wta tour
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • E ovako:Prvo Ana nije igrala ni na Olimpijadi,koliko me sjecanje sluzi Jelena je tu nije ni napadala ni provocirala.Drugo,Anino ponasanje na zadnjem mecu sve govori,trece Ana Ivanovic je uvijek bolesna kad treba da igra za Srbiju i kad je u losoj formi.Zasto sad nije igrala za Fed Cup reprezentaciju?Odogovr:Povreda stomacnog misica.U isto vrijeme je bio turnir u Pataji,i tu je igrala,neverovatno zaista ;)
            Jankovicevu pratim od 2005 godine i turnira u Dubajiu gdje je igrala finale..

            Comment


            • Originally posted by JJ4ever View Post
              E ovako:Prvo Ana nije igrala ni na Olimpijadi,koliko me sjecanje sluzi Jelena je tu nije ni napadala ni provocirala.Drugo,Anino ponasanje na zadnjem mecu sve govori,trece Ana Ivanovic je uvijek bolesna kad treba da igra za Srbiju i kad je u losoj formi.Zasto sad nije igrala za Fed Cup reprezentaciju?Odogovr:Povreda stomacnog misica.U isto vrijeme je bio turnir u Pataji,i tu je igrala,neverovatno zaista ;)
              Jankovicevu pratim od 2005 godine i turnira u Dubajiu gdje je igrala finale..
              Evo ovako:
              - Ana nije igrala ni na Olimpijadi - tacno, imala je uganuce palca, otud i zlonameran nadimak palcica. Mnogi navijaci JJ je optuzuju da je tu povredu isfolirala. Zar bi putovala tolike hiljade kilometara da bi na kraju odustala? I da li mislite da je odglumila one suze na toj konferenciji za stampu? Ako zaista tako mislite onda ja tu nista ne mogu, ali znajte da niste u pravu
              - Drugo,Anino ponasanje na zadnjem mecu sve govori - Ana se tako ponasa u mecu, na terenu, tamo gde i treba da se tako ponasa/suprotstavi osobi koja joj podmece nogu van terena na sve nacine. Osim toga, nisam video da je bilo sta uradila sta nije dozvoljeno ni primereno. Svi sportisti se raduju ili nerviraju, svako na svoj nacin.
              - trece Ana Ivanovic je uvijek bolesna kad treba da igra za Srbiju - Potpuno netacno i zlonamerno. Ana je igrala za reprezentaciju otprilike isti broj puta koliko i JJ samo nije dizala medijsku dreku kao sto to cini JJ
              - Zasto sad nije igrala za Fed Cup reprezentaciju?Odogovr:Povreda stomacnog misica.U isto vrijeme je bio turnir u Pataji,i tu je igrala,neverovatno zaista ;) - Ana je tu povredu stekla na Hopman Cupu i vukla je i na AO. Cini mi se da je delimicno jos muci i dan danas. Svejedno, znaci trebala je iz Australije da putuje 10000km u Novi Sad pa da se onda vraca na Tajland i sve to u nekoliko dana?! Svim teniserima je karijera na prvom mestu a igranje za reprezentaciju na drugom, uostalom ni JJ nije igrala na tom FC susretu.

              Niko ne spori da je JJ veliki patriota, veci on AI. Ali to ne cini Anu Ivanovic nekakvom izdajicom Srbije kakvom zele da je prikazu mnogi koji navijaju za JJ. Sa druge strane, JJ toliko samoreklamira svoj patriotizam da je to zaista odvratno, podseca me na ove politicare iz nacionalistickih stranaka. A narocito deluje ogavno uzevsi u obzir da su sve one debelo placene za te nastupe za reprezentaciju (cini mi se da se pricalo o sumi od 80 000e po nastupu, plus troskovi)

              Comment


              • zzaaxx evo tacnih podataka,Novak opet objasnio
                http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post190771
                http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...Vecina-je-moja
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  da, ali ovo je samo za avio karte. Mada, da budem iskren, ne verujem da je 80K eura po nastupu, ko ce to da plati?! Inace, to je neko pisao u komentarima na b92 sajtu

                  U svakom slucaju veoma pristojne pare. Razlog vise da se ne prodaje ta prica o patriotizmu medijima i narodu

                  Comment


                  • To je za 2009. i 2010. za avio karte,a svako od njih ima ugovor i dobija pare da igra za reprezentaciju,Novak igra bespatno,bez ugovora ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      To je za 2009. i 2010. za avio karte,a svako od njih ima ugovor i dobija pare da igra za reprezentaciju,Novak igra bespatno,bez ugovora ;)
                      ... Svaka mu cast! Jedini on ima moralno pravo da govori o patriotizmu

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Auuu stvarno neverovatan podatak Svaka cast!
                        sigpic

                        Comment


                        • A dobro ako Jela toliko proziva Anu izvan terena,sto se Ana spustila na njen nivo na zadnjem mecu?Ana Ivanovic je poslije Jelene igrala protiv Bartoli gdje je samo par puta uzviknula cuveno "ajde."Milsim da je JJ veliki patriota,sto je i pokazala protiv Rusije kada je dobila oba meca boreci se do kraja.Citiracu mamu Snjezanu:"Sve sto je moja cerka ucinila,ova je upropastila" Protiv Slovacke se naravno onda Ana nije pojavila,a da i protiv Hrvatske kad smo igrali u FC takodje je odjednom dobila virozu.Zaista tuzno ;)

                          Comment


                          • A šta je to patriotizam?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni su one obe antipaticne, ne znam koja je prva zapocela, ali ova druga je ista sto se spusta na nivo prve... Bojana bi trebalo da predvodi reprezentaciju i da im malo pokaze sta je to timski duh...

                              Comment


                              • Originally posted by JJ4ever View Post
                                A dobro ako Jela toliko proziva Anu izvan terena,sto se Ana spustila na njen nivo na zadnjem mecu?Ana Ivanovic je poslije Jelene igrala protiv Bartoli gdje je samo par puta uzviknula cuveno "ajde."Milsim da je JJ veliki patriota,sto je i pokazala protiv Rusije kada je dobila oba meca boreci se do kraja.Citiracu mamu Snjezanu:"Sve sto je moja cerka ucinila,ova je upropastila" Protiv Slovacke se naravno onda Ana nije pojavila,a da i protiv Hrvatske kad smo igrali u FC takodje je odjednom dobila virozu.Zaista tuzno ;)
                                Prvo, nije se Ana spustila na njen nivo jer nista nije izjavljivala van terena (ni tad niti ikad), sve je pokazala na terenu gde je i mesto da se pokaze.

                                Ovo sto sam boldovao je patolosko zlobna izjava koju ja do sada nisam cuo. Prosto covek da ne poveruje da je mama Sneza tako nesto imala obraza da izjavi. Zamislite da su roditelji, recimo, Troickog posle finala davis kupa izjavili za Tipsarevica "Ovaj zamalo da upropasti sve sta je moje dete uradilo za reprezentaciju"?! Potpuno neverovatno, zapanjen sam. Ako je tacno, to je onda jos jedan razlog da ne volim JJ.

                                Protiv Hrvatske smo poveli 3:0 i time obezbedili pobedu, i Ana i Jelena su pobedile svoje singl meceve i ma sta se posle toga desavalo sa zdravljem bilo koje teniserke je potpuno nebitno. A i obicaj je da se, kad se vec obezbedi pobeda, puste manje iskusne igracice da igraju tako da nema ama bas nikakve logike da Ana izmislja bolest.

                                Comment

                                Working...
                                X