Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Ivo Karlovic zato sto veze nema o tenisu.
    Bas da nema veze o tenisu nije tacno.Dokazao je da ima dobre udarce u indian wellsu i mislim da ce biti tezak protivnik svim igracima na brzoj podlozi.

    Comment


    • Originally posted by Fedex ba View Post
      Bas da nema veze o tenisu nije tacno.Dokazao je da ima dobre udarce u indian wellsu i mislim da ce biti tezak protivnik svim igracima na brzoj podlozi.

      Jbga za tebe je vidim znalac,za mene je nula od igraca.


      Svak ima svoje misljenje.

      Comment


      • Da je nula od igraca ne bi bio tu gde jeste, evo onog bekhenda u IW-u.

        http://www.youtube.com/watch?v=1LUg5ntrpf0

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Jbga za tebe je vidim znalac,za mene je nula od igraca.


          Svak ima svoje misljenje.
          Svako ima svoje misljenje.Ne kazem da je znalac,ali zna kad mu je dan odlicno da odigra.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Jbga za tebe je vidim znalac,za mene je nula od igraca.


            Svak ima svoje misljenje.
            Eh, sad. 0 od igraca, preteta ga i ti, znamo zasto vecini nije simpatican, ali 0 od igraca, nije bas lepo preterivati.

            Comment


            • Originally posted by Nikola_89 View Post
              Eh, sad. 0 od igraca, preteta ga i ti, znamo zasto vecini nije simpatican, ali 0 od igraca, nije bas lepo preterivati.
              Ma jednostavno ocima ga nemogu vidit ae recemo da sam malo pretjerao sa nulom

              Comment


              • Rijetko ko moze vidjet ocima Karlovica.Ja kad ga vidim odma mi pokvari dan.

                Comment


                • Od tenisera nemam trenutno nekog ko me posebno nervira. Marej me je u pocetku mnogo nervirao, ali sad sam potpuno indiferentan. Ne znam, mozda malo Soderling..
                  Zenski tenis jako slabo pratim, ali me ubedljivo najvise nervira Marion Bartoli. Organski je ne podnosim. Apsolutno sve u vezi nje me nervira, ima debilne pokrete, ono poskakivanje pre servisa, pre primanja servisa... Dvorucni forhend... Jos kada sam pre neki dan video da ima IQ genija... LOOOL

                  Comment


                  • Iz dubine duse prezirem Almagra . Nekako kad pogleda onom mrkom facom, sve ti je jasno . Mrzim tipove koji su puni sebe, koliko u sportu toliko i van njega .

                    Comment


                    • Meni,najiritantniji su mi dosadni Davidenko,Verdasco,naravno Karlovic i pomalo Nadal (znam da cu sa ovim poslednjim navuci gnev pojedinih ovde )

                      Comment


                      • A zasto Danijele da navuces gnev! Pa Nadal kod muskaraca i Wozniacki kod zena upropascuju lepotu tenisa!Njih dvoje mogu sto se mene tice da se uhvate za ruke i da odu u neku pustinju da igraju tenis,gde nemoze niko da ih vidi,i gde nece ubijati ljude svojom dosadnom igrom...Mogla bih jos da pricam o tome,ali necu da davim kao gore pomenuti..))

                        Comment


                        • Federer i Zvonarjeva su na tronu.

                          Ana i Jelena su mi pozicionarini visoko na listi. Jeste da su nase i da zbog toga uhvatim sebe da navijam za njih (slican gen se slicnom raduje), ali opsti utisak o njima mi je negativan.

                          Comment


                          • Originally posted by yoxi View Post
                            A zasto Danijele da navuces gnev! Pa Nadal kod muskaraca i Wozniacki kod zena upropascuju lepotu tenisa!Njih dvoje mogu sto se mene tice da se uhvate za ruke i da odu u neku pustinju da igraju tenis,gde nemoze niko da ih vidi,i gde nece ubijati ljude svojom dosadnom igrom...Mogla bih jos da pricam o tome,ali necu da davim kao gore pomenuti..))
                            Pozdrav i dobrodosao
                            Za Wozniacki se slazem,ali za Nadal-a nikako,mozda je nekad i bilo tako,ali sad nikako
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa nadam se da ne gresim,ali kako igra sad ,deluje mi kao da je to "bura pred zatisje",jos koja povreda i moze u penziju..jer ne bih volela da ode ,a da Nole ne stigne da bar izjednaci odnos u pobedama..)))

                              Comment


                              • Sad vidim da sam pogrijesio,ups,dobrodosla

                                Nece taj u penziju,pametniji je definitivno,ne forsira kao nekad
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X