Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]


    Slazem se u potpunosti... A, zasto ne promijenite naslov teme?

    Comment


    • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

      A dobro,ali mi u samom govoru upotrebljavamo rec mrznja u nekom drugom kontekstu,tako da ne treba da se mnogo obraca paznja na to...Ja recimo vrlo cesto kazem za nekog koga ne volim da ga mrzim..a u stvari ga samo ne volim,kapirate? $#^%RT
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

        [quote author=-dacha- link=topic=1481.msg257381#msg257381 date=1298846380]
        A dobro,ali mi u samom govoru upotrebljavamo rec mrznja u nekom drugom kontekstu,tako da ne treba da se mnogo obraca paznja na to...Ja recimo vrlo cesto kazem za nekog koga ne volim da ga mrzim..a u stvari ga samo ne volim,kapirate? $#^%RT
        [/quote]Ko ce tebe skapirati... $#^%RT
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • [/quote]
          Promijenila je Bojana %QWT&W
          [quote author=-dacha- link=topic=1481.msg257381#msg257381 date=1298846380]
          A dobro,ali mi u samom govoru upotrebljavamo rec mrznja u nekom drugom kontekstu,tako da ne treba da se mnogo obraca paznja na to...Ja recimo vrlo cesto kazem za nekog koga ne volim da ga mrzim..a u stvari ga samo ne volim,kapirate? $#^%RT
          [/quote]
          Kapiramo &*#GI(]
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

              Teniseri/ke koji igraju defanzivan tenis su mi uglavnom antipaticni... Tokom zadnje godine sam jako promenio misljenje o Nadalu jer igra sad igra nesto vise agresivniji tenis blize osnovnoj liniji. Igra sada veoma dobro na mrezi po meni cak i vise nego dobro.

              Comment


              • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                Djokovic, Safina (ako je ona uopste ziva?), Ivanovic, Jankovic, Serena Wiliams, i tako ima jos poneko :P

                Ps. Sad ce ispasti da ne volim Srbe, al' sto cu kad su mi njih troje antipaticni. Recimo volim Troickog, Zimonjica, Janka, Bojanu

                Pps. Al' najbolje mi je kad mi uzmemo da se duvamo sa Raonicem: "Kanadski teniser, crnogoskog porijekla (ovo obavezno mora da ide!), savldao je..." ^*#(-
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                  [quote author=Prototype link=topic=1481.msg276174#msg276174 date=1300877504]
                  Teniseri/ke koji igraju defanzivan tenis su mi uglavnom antipaticni... Tokom zadnje godine sam jako promenio misljenje o Nadalu jer igra sad igra nesto vise agresivniji tenis blize osnovnoj liniji. Igra sada veoma dobro na mrezi po meni cak i vise nego dobro.
                  [/quote]

                  Comment


                  • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                    Ne mozes mrzeti Anu +-*^%* Najaca je definitivno $#^%RT Kako sam samom uzivao tokom onog meca na IW kad je pobedila Jelenu. Ajd nek sad ona ruznoca imitira Anu i stiska pesnicu. Ana &^@4(

                    Comment


                    • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                      @Miss Poison Ih bre kako Serenu? $#^%RT &*#GI(] Mozda ti Venus onda nije antipaticna $%&5@$A

                      Comment


                      • [/quote]
                        Znaci razumemo se $8#a

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                            Ne mozes birati trenutak kad ces igrati svoj najbolji tenis, nije ona jedina koja igra lose ili ispod svog proseka za svoju repku.

                            Comment


                            • Comment


                              • Re: Koji teniser/teniserka su vam antipaticni?

                                Za mene je ona jedno razmazeno i iskompleksirano bice,ja postujem njen tenis,i stvarno ju je lepo gledati kad igra kako zna i ume ali to se sad desava vrlo retko.Jelena je za nju carica,jeste da nema GS,jeste da verovatno Jelenina najbolja igra ne moze dobiti najbolju Anu,ali se ona bori,ne predaje se nikad,to smo videli milion puta kad je igrala za reprezentaciju zbog koje sam i zamrzeo Anu toliko...Jednostavno je previse razmazena
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X