Announcement

Collapse
No announcement yet.

01: 2014 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ne znam zasto toliko kritikujes komentatore,priznajem imaju gresaka ali svi grese,i od mene imaju punu podrsku.Srdjan se kolko-tolko razume posto eto on prenosi MotoGP vec dugo i ume da na neki nacin da prenese na gledaoce to nesto sto je potrebno i meni je sasvim OK.A sa druge strane Pavle,tu se vidi da on mnogo zaostaje za Srdjanom ali opet trudi se,i koliko god da gresi imace moju podrsku,jer trenutno ne znam koji bi komentator mogao da prenosi F1 sa SK-a.Da nece mozda Viskovic ili Plavsic?Normalno da nece jer su oni strucni za neke druge stvari,a na ovima je cela sezona pa ce se popraviti,pogotovo ako citaju forum(sto mislim da bi svaki komentator sa SK-a trebao da radi,jer upravo na forumu je glas naroda i svojim kritikama upravo bi mogli da promene to nesto sto nedostaje komentatorima da bi bili najbolji).
    A ako mene pitate jedan od najboljih strucnjaka za F1 je Aleksandar Babic koji je nekada prenosio F1 na FOX-u i bez dileme nema boljeg poznavaoca u bivsim zemljama SFRJ-a od njega,moje licno misljenje.
    Hvala na paznji

    P.S. Nista licno protiv tebe,samo govorim svoje misljenje da ne dodje do zabune
    Da li imaju vremena da se poprave ili napreduju? Šta su se popravljali i napredovali u prva 3 meseca, to im je što im je. Sada je gotovo nemoguće. Oni rade prenos od početka 2011.

    Da li komentatori čitaju forum? Ja bih bio presrećan da čitaju. Ne znam za ostale podforume, ali je sigurno da F1 dvojac to ne radi. Da li Pavle ima account na forumu? Srđan ima, a može da mu se vidi kada se poslednji put ulogovao. Pre 9 meseci otprilike. A sledeći put će da se uloguje za Moto GP trku u Mugello-u.
    Zaista bih voleo da posećuju forum i da nas čitaju. A neka Vanja potvrdi ovo što ću reći, a to je da bi bilo skoro duplo više sadržaja od nas dvojice da su i oni tu.

    Što se tiče izbora komentatora, da se sada izmisli neki sport, profesionalni pristup bi bio da se nađe negde neki čovek za taj novi sport, a ne da se gleda kome od već zaposlenih komentatora da se popune radni časovi. Da mi je znati kako su Pavleta i gde našli za F1. Aleksandar Babić je odličan komentator. Smejaćete mi se, ali i Aleksandar Stojanović (Aca Legenda) je bio odličan 2007. na B92.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • U vecini smo se slozili,sem u par stvarcica sto je stvar misljenja,ali uglavnom jako bih voleo da cujem komentare Srdjana i Pavla u nekoj od trka posto realno ovde ima dosta ljudi koji su dobro upoznati sa tim motorima i tim stvarcicama i uvek je dobro nauciti nesto novo a verujem da bi oni bili mnogo bolji da imaju kontakt sa gledaocima pa cak i preko foruma.
      Nadam se da nisi zamerio eto jednostavno sam prodiskutovao ovo je moje misljenje
      A ako je nekako moguce da se obratimo nekom od admina koji su bliski sa SK-om da li bi mogli da upute pomenutu dvojicu na forum.

      P.S.Slazem se za Acu informaciju,iako ume dosta da "prica" bolji je od Pavla bio,ali Srdjan mozda malo bolji od njega.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • @bice

        Ja necu kritikovati komentatore, ali sam zahvaljujuci istima cuo informaciju koju sam preneo ovde u nekom od mojih komentara, a ispostavila se kao komplet pogresna. A kada su u pitanju Marked, Vanja i Alen, po svemu procitanom od njih do sada, apsolutno nemam razlog da im ne verujem... Ja bih voleo da cujem Veljka na SK-u (ne znam ni sta je sa covekom), prijao mi je davno dok sam ka slusao na RTS-u, cini mi se, sa sve onim mekim "S" (kao sisarka)...

        Comment


        • Aca je takav lik. Prepun entuzijazma. Zato toliko i priča i daje informacija. Da ne uvredim, ali postoje sportovi koji su prosto jednostavniji. On često a možda čak i samo komentariše fudbal. Za ostale sportove ne znam. Fudbal je drugačiji sport. Tu komentator ipak treba manje da priča zato što se dosta vidi na ekranu. F1 je jedan od onih sportova gde informacija nikada ne može biti višak. Dakle, informacija nikad dosta. Njegove komentatorske odlike SAVRŠENO odgovaraju za F1! Dušu dalo za F1 komentatora!

          Svakako da bi napredovali komentatori. Da se Pavle jednom pojavi na forum a da to primetim/mo, ja mu ne bih govorio ‚‚E, Pavle, glup si..." nego bih mu odmah poslao privatnu poruku sa savetima, linkovima i čime još ne. Preobrazio bih ga totalno. Pa, zar ne bi bilo dovoljno za početak da ne iritira sa pogrešnim izgovaranjem imena i prezimena vozača? Ceo prenos Magnussen čita kao Magnuson, tek je pred kraj prenosa jednom izgovorio Magnusen. Da ne pominjem ono iz 2011. Andreas Sutil, Marko Veber, Kima Raikonen...

          @tantuz
          Veljko? Prezime?
          Last edited by MarkedOne8; 17-03-14, 21:33.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Ne zaboravi Niko Huliknberg(mislim da treba Hilkinberg jer ima one 2 tacke iznad U a to se cita kao I)
            Ma jasta nego treba da dodju i diskutuju malo,ne samo oni vec i ostali komentatori koji prenose druge sportove,ne mogu da lazu sa forama "nemaju vremena",ima se vremena sigurno pogotovo preko nedelje kada i nema mnogo utakmica niti prenosa mogli bi eto bar 1 nedeljeno da skoknu na forum da pogledaju sta se radi i dobiju koju kritiku i savet kako da se poboljsaju.Ja bih to iskreno voleo.

            P.S. Od decembra sam uveo kablovsku tako da nisam bio upucen u ove starije "greske" komentatora.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Ne zaboravi Niko Huliknberg(mislim da treba Hilkinberg jer ima one 2 tacke iznad U a to se cita kao I)
              Ma jasta nego treba da dodju i diskutuju malo,ne samo oni vec i ostali komentatori koji prenose druge sportove,ne mogu da lazu sa forama "nemaju vremena",ima se vremena sigurno pogotovo preko nedelje kada i nema mnogo utakmica niti prenosa mogli bi eto bar 1 nedeljeno da skoknu na forum da pogledaju sta se radi i dobiju koju kritiku i savet kako da se poboljsaju.Ja bih to iskreno voleo.

              P.S. Od decembra sam uveo kablovsku tako da nisam bio upucen u ove starije "greske" komentatora.
              Ma 15-20 minuta pre prenosa da svrate samo da pitaju: Momci, da li imate neki materijal koji bismo trebali da pomenemo u prenosu? Evo, izvoli Srđane/Pavle. Pomeni to i to, ovo ispravi. Hvala lepo. Doviđenja, pozdrav, zdravo!.
              Srđan ok, on prenosi 2 sporta + privatno ima medijsku firmu, ali Pavle... on nema izgovora ni na jednom frontu.

              Dobro je što nisi ranije uveo kablovsku, dobro je... veruj mi, pogotovo zbog Pavleta. Sve bi me razumeo. A znaš šta je najgore, najgore je to što sam prvo ja njih branio. Eno, potraži u F1 podforumu temu ‚‚Biseri komentatora". Pavle je All-Star u toj temi.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                @tantuz
                Veljko? Prezime?
                Veljko Petrovic. Pokusao sam na YT da nadjem ako ima negde neki snimak, mrka kapa. Zapamtio sam ga jer dosta pricao o tehnickim detaljima samih bolida, a sve je nekako natenane i smireno izgovarao. I sve je zvucalo smisljeno izgovoreno, zato mi je i ostao u secanju. Mislim da je posle presao i na b92 kao konsultant u prenosima.

                Comment


                • Nije sigurno gori od onog Bosanskog tandema sa OBN-a znaci oni likovi su katastrofalni bili ne znam da li jos uvek prenose,znaci pratio sam F1 pre 2 godine na OBN-u jednostavno sam se hvatao za glavu sta su ljudi pricali,uzas stvarno.Eeto ako je nekako moguce da zamolimo admine da oni njih zamole da svrate bar 1 h na forum bice dovoljno verujem pa da vide u cemu grese.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Kobayashi je ipak prvo Raikkonena udario, i to pošteno.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro je tu Kimi prošao...

                      Kad smo kod komentatora, meni je najbolji period bio kraj 2006. mislim, kad su i Petrović i Babić radili na B92, to je bilo najprijatnije za slušanje i najviše informacija se dobijalo...

                      Comment


                      • Ja mogu da vidim sa Srdjanom preko Twittera, uvek sam vodio lepu diskusiju sa njim, sto za F1, sto za MotoGP.

                        Comment


                        • Kontaktirao sam Srdjana, cekam, pa vam javljam njegov odgovor.

                          Comment


                          • Meni su pored ovih najgori bili oni sa TV1 Davorin i onaj drugi idiot Denis
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment





                            • "Naravno Hajde da se organizujemo kako treba, samo tako možemo. Ali, prvo da tražim da vas potpišu kao ekipu koja priprema prenose. Može?"

                              Odgovor od Srdjana gore na ovo što smo pričali u temi o komentatorima i o tome da im pomognemo u prenosima o više informacija.

                              Ajde neko od moderatora ko je online da se dogovorimo hoćemo otvarati temu novu kako i šta sve itd.

                              Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
                              Last edited by Ser Deni ®; 20-03-14, 18:22.

                              Comment


                              • Lepo onda u temi za Analize kratak pregled prethodne trke i generalnih stanja stvari recimo u četvrtak pred tekući vikend...

                                Comment

                                Working...
                                X