Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treci set je sada veliki test za Novaka.

    Comment


    • ZNaci treba da nas dovede u situaciji cu morati da se molim da zavrsi u Londonu na kraju sezone,nesto mora da se menja ,zajbi ti 2 trenera malo kod Nemca malo Slovaka,kao da si dete razvedenih roditelja.Sta je sa zavrsnicom od prosle sezone,zar je stvrno moralo nesto da se menja
      sigpic

      Comment


      • Strasno koliko je nesposoban, a Bernandes mu dva puta krade poen, a on cuva challenge za naredne setove
        sigpic

        Comment


        • Nadam se da ga ovo neće skupo koštati
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            Da li da sad prestanem da gledam ili da sebe dovedem u predinfarktno stanje..

            ma kavi, pa vidiš šta radi.... sada od tuge i očaja prelazim u bes! beeeeeeeeeeeees!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Treci set je sada veliki test za Novaka.
              Mislim da je Izner poprilicno umoran, tako da ce Djokovic imati sansu da mu uzme servis.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Hoće li se raspasti posle ovoga, pitanje je sad..
                zašto mislim da hoće..?
                e moj Nole.. što ovo sebi radiš..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by Jack 10 View Post
                  kao da si dete razvedenih roditelja
                  Hahahahahahahah ovo mi popravi raspoložennje
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Idemo dalje, tako je moralo biti.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Mislim da je Izner poprilicno umoran, tako da ce Djokovic imati sansu da mu uzme servis.
                      Meni je Izner umoran od samog početka. Samo se vuče po terenu između poena

                      Comment


                      • Ja ne bih bio toliko ostar prema Novaku. Na isti nacin on je uzeo pobedu Federeu na US Openu pre par godina. Jednostavno Izner je isao na sve ili nista i dobio set ali zaista ne vidim nacin da dobije mec ako Novak zadrzi ovaj nivo.

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Šta mi Bože ovo treba da gledam ovo i nerviram se
                          To se i ja pitam, 2 puta servira za mec ejjjjj
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • види Ноле узео гем на свој сервис???!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Hm,kao da Djoker polako ali sigurno postaje Choker
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Izner se nije predao. Odlicno je returnira I iskoristio Novakovu nervozu.
                                Moja prva asocijacija na Johna nije odličan server, nego veliko srce! Nevjerovatan je! Osjetio je Novakov umor i išao na duge razmjene koje su urodile plodom...

                                Svejedno se Novak baš izglupirao

                                Comment

                                Working...
                                X