Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna Isner kako sa Novakom.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kakve to veze ima, on je mogao dok su bili klinci da nabije H2H i da se sad polako stvari izjednacavaju, a gubio je od tih klinaca redovno kad je bio u najboljim godinama. Meni je ovaj argument uvijek bio suludan, on je imao prednost u jednom dijelu karijere, oni u drugom.
      Ma dobro...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kakve to veze ima, on je mogao dok su bili klinci da nabije H2H i da se sad polako stvari izjednacavaju, a gubio je od tih klinaca redovno kad je bio u najboljim godinama. Meni je ovaj argument uvijek bio suludan, on je imao prednost u jednom dijelu karijere, oni u drugom.
        Ne znam jesi li primjetio ali oni Feda od 2008 smatraju dedicom i starim covjekom i od tada ga gledaju na njega potpuno drugacije u odnosu na 04-07 a ustvari su tada samo djeca postala momci
        Last edited by DinoFC; 11-03-14, 13:14.

        Comment


        • Kako ne, od 2008. ga salju u penziju i proglasavaju penzionerom, a covjek je tek sad veteran, tada je bio u najboljim godinama, dugo na sceni, a opet ne predugo da bi bio potrosen. Niti njegov stil igre moze da dovede do velike potrosnje, to sad najbolje vidimo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ajde, Sonice .... mnogo si mi ti strasljiva ....
            Pa jednostavno ne verujem da bi sva 4 Slema uzeo...a ne bih tada menjala ni Wimbledon ni USO za RG.
            Sad vec bih

            Btw. tek sad vidim da Nole danas igra posle Jelene sa Wozniacki, znaci ima da se nacekamo
            Sreca pa volim da gledam WTA

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Al Novak je ove godine gubio samo od igraca koji su dobri igraci i koji ga mogu ugroziti, ne znam zasto sad misliti da ce on gubiti od nekakvi pacera i Cilica
              Iskreno ne vidim neku razliku izmedju Wawrinke i Cilica, barem igracki. O porazu od Federera u ovim godinama sam rekao sve sto sam imao, da se ne ponavljam.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Iskreno ne vidim neku razliku izmedju Wawrinke i Cilica, barem igracki. O porazu od Federera u ovim godinama sam rekao sve sto sam imao, da se ne ponavljam.
                Cilic je ko balkon ogranicen i sto se tice kretanja i udaraca, jaci je Wawa dosta od njega.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Njegovi rivali su njegovo godiste, treba gledati i h2h sa njima, a ne samo sa klincima koji su po 5,6 godina mladji.
                  Nadal tuce Federera od svoje 17 godine, tako da si pomesala nesto ove godine. Isto i Endi i Novak pobedjivaju Federera jos od kada su bili klinci.

                  Inace Dolgo je sasvim zasluzeno pobjedio, Nadal ocajan, kasnio na svaku loptu, pola od loptice udario ramom reketa, a ostalih udarci su bili po sred servis polja Dolgopolova. U teskom kanalu su najbolji na svetu 2014 godine, nije ovo dobar znak svakako. Nadal se da ce se oporaviti Rafa od sledeceg turnira i da ce igrati bolje i bolje.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Od kada radi sa Ivanisevicem dosta,dosta je napredovao.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Cilic je ko balkon ogranicen i sto se tice kretanja i udaraca, jaci je Wawa dosta od njega.
                      Nije on ogranicen, on samo nije razvijen koliko bi trebalo, posebno servis, ostalo ima. Sjeti se meca protiv Del Potra sad se ne mogu sjetiti dje je bio, Kanada ili Sinsi, pa to je bila prava poezija. Ima on u sebi izuzetan nivo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Al Novak je ove godine gubio samo od igraca koji su dobri igraci i koji ga mogu ugroziti, ne znam zasto sad misliti da ce on gubiti od nekakvi pacera i Cilica
                        Ne samo to, nego gubi od njih u dobrim i izjednacenim mecevima. Nije bio pregazen.

                        Uvukla se nervoza kod nas njegovih navijaca. Pogotovo strah ad nema kondicije.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ma ne, potcjenjujes Novaka, moze taj da izgubi od koga god oces. I Chela bi mogao biti kritican. Bice Nadal svakako bolji nego sto je sad, ali dva mjeseca kasnije, a njegovi problemi se ne rjesavaju, a bolova nema, to je cudno. Kao i u Andyevom slucaju, igra, forsira, ali neku kocnicu ima.
                          Popravice formu i Nadal i Djokovic do RG, pa valjda od ovoga gore ne moze. Nadal mora da savlada tu fizicku barijeru u vidu povrede, ali u psihicku da se to moze pogorsati. U pravu is da igra sa nekom kocnicom. Djokovic mora da savlada samo psihicku barijeru, koja se pokazuje kao ozbiljan problem. Od ovo sta sada vidim mislim da Nadala ceka tezak posao do RG, a o RG ne zelim ni da razmisljam. Djokovic mora pronaci nacin da se izvuce iz ove situacije. Prva sansa je bas ovde IW. Za svoje dobro i za dobrobit tenisa.

                          Comment


                          • Kukate da je tenis nikad lošiji, a još bi i najboljem igraču ove godine krila rezali

                            Leti Stan majstore, visoko, najbolji si

                            Comment


                            • Originally posted by Niki View Post
                              Popravice formu i Nadal i Djokovic do RG, pa valjda od ovoga gore ne moze. Nadal mora da savlada tu fizicku barijeru u vidu povrede, ali u psihicku da se to moze pogorsati. U pravu is da igra sa nekom kocnicom. Djokovic mora da savlada samo psihicku barijeru, koja se pokazuje kao ozbiljan problem. Od ovo sta sada vidim mislim da Nadala ceka tezak posao do RG, a o RG ne zelim ni da razmisljam. Djokovic mora pronaci nacin da se izvuce iz ove situacije. Prva sansa je bas ovde IW. Za svoje dobro i za dobrobit tenisa.
                              Djokovic isto tako je u losem fizicku stanju, samo kod njega dobra stvar je sto nema povredu. Djokovic nije mogao da disi nakon neke razmene na ona egzibizija protiv Mareja prosle nedelje. O trecem setu protiv Federera da ne govorim.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Jede slatkise garant
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X