Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Mnogo gresaka, ne svidja mi se ovo, bar za sad.



    Ok, razumem te da RTS prenosi, samo sam javno pitao zasto se B92 hvalio prenosima masters serije krajem 2013 i sad odjednom...?

    Poz


    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
    Odavno se zna da je RTS otkupio prava

    Mora ovo drastično da se popravlja, ne deluje ovo ubedljivo. Puno grešaka već na startu, ajde Nole!!

    Comment


    • лепо ти њега саветујеш али Ноле је зацртао да буде агресиван, а за то није још припремљен и све се своди на форсирање и силовање и наравно грешке на које нисмо навикли да гледамо...
      ајде ваљда ће ући у ритам?
      sigpic

      Comment


      • Ok, jasno sam cuo na B92 kako se hvale za 1000 u 2014, kasnije cujem i na RTS i bas mi je bilo cudno da i jedni i drugi prenose...

        Nole ne zna gde je levo ovo me plasi.

        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Sto ne volim kada mi Pralica ovako energicno šapuće, daj bre pricaj normalno.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Zato sam presao "na" krivokapica ( cini mi se )

            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Neverovatno, Nole otresa glavom, 12 gresaka...

              Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Sto ne volim kada mi Pralica ovako energicno šapuće, daj bre pricaj normalno.
                Ja gledam na Hrvatskom SK, komentatora nema ni na vidiku, uživancija

                Zaista mnogo neuobičajenih grešaka. Čak 14 neiznuđenih naspram samo tri Haneskua.
                Last edited by Lord Aleksoni; 10-03-14, 03:05.

                Comment


                • Dosli smo do toga da i Hanesku jasno vidi svoju sansu protiv Novaka u prvom kolu Mastersa, ne znam da li da se udaram po glavi ili da pizdim
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    нисам задовољан почентим ударцима...
                    Ne može niko biti zadovoljan kad se ne namješta na njih, kasni na sve malo teže, gore izdanje nego u Dubaiju. Jeste tek početak, ali od prvog gema on ne stiže na loptice, dijagonala iz neke malo teže situacije je misaona imenica.

                    Comment


                    • Total TV pa imas SK HR ?

                      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Total TV pa imas SK HR ?

                        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
                        Ne, preko neta sam našao.

                        Comment


                        • овај може да су ухвати под руку са Аном Ивановић... кажем ја ту нема зезања, кад једном испаднеш из тениса не враћа се тако лако.... слаб му је жреб, ваљда ће одбранити 360 бодова од прошле године/ полу-финале/?
                          Last edited by Žika; 10-03-14, 03:12.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nisam verovao... taman sam mislio da se vratio vrhunskom tenisu krajem 2013-te... medjutim poraz od Stanislava ga je skroz ukopao psihicki...

                            Ali polako i Rafa se poprilicno mucio, cak je trebao i da ispadne...

                            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Grigor lagano prošao Hassea. Nakon lošeg poletka meča, kasnije se kosnolidovao i reklo bi se lagano priveo meč kraju.

                              Comment


                              • Ne može ni return ubaciti, u igri svaka koja ne ide u njega - automatski izbacuje.

                                Comment

                                Working...
                                X