Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Једва чекам да видим да ли је мала порасла и да ли још држи тату за ручицу?
    sigpic

    Comment


    • #47
      Čila će daleko

      Comment


      • #48
        Ester je u Milanu trenutno, seta Chanel obucu i novu Givenchy torbicu, provjerena informacija
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • #49
          Dabogda, neko poput Simona ce da ga posalje na Floridu
          E jos bolje Ivane, nepodnosljivo bi bilo gledati nju i Elisona na istom mestu
          Last edited by MarRF; 02-03-14, 22:45.
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • #50
            Originally posted by shminka View Post
            Čila će daleko
            Kakav on, za njega su 250-ice i ako uleti 500-ica neka nek se nabije nogom u straznjicu

            Comment


            • #51
              да, за Томића и Чилића је сезона завршена...
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Zika View Post
                да, за Томића и Чилића је сезона завршена...
                kao i za Francuze do Nice....
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • #53
                  Kada je zreb?
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by mareliverpool View Post
                    Kada je zreb?
                    U utorak u 15h po njihovom vremenu

                    Comment


                    • #55
                      Ovo je ucesnik jednog od finala na IW...

                      Spoiler
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • #56
                        ја озбиљно, а ви се зезате!
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by shminka View Post
                          Rafa ima problema, jedva je na šljaci titulu osvojio, Stan nije igrao mjesec dana, Ferrera nema, Delpo ne može do titule sigurno, Andy se raspada, Berdych možda nešto može, kao i Role...ali će im podloga biti prespora...tako da ako Novak bude na nekom pristojnom nivou, vjerovatno će do titule
                          Turnir je otvoren, kao i 2009. Ne bih tako otpisivao Rafu, Marija i Vavrinku. Pogotovo ne Nadala. Vidio si Federera u Dubaiu. Vrlo los protiv Stepaneka, izvanredan protiv Novaka. Klasa uvijek moze 'niotkuda' da ispliva.

                          Dodao bih i Dimitrova i Gulbisa, mozda ne kao igrace sa velikom sansom da pobijede ali svakako da unesu malo neizvjesnosti.
                          Last edited by NI; 03-03-14, 07:21.

                          Comment


                          • #58
                            Zdrav Rafa jeste jedan od favorit, ali ako bude imao fizičke probleme kao na prethodnom turniru, onda nema nikakve šanse za titulu...Murray sigurno neće osvojiti ništa prije trave...usudim se reći da neće ni do finala dolaziti...jer ovo što on igra je stvarno očajno...pregledao sam sve mečeve u Acapulcu...baš je loš...ne može se odbraniti od iole ozbiljnijeg napada...pasing iz FHa ne postoji, puca ga po sred mreže konstantno...nema postotak prvog kako treba...ofanzivna igra ništa specijalno...ispada protiv prvog ozbiljnog protivnika, baš kao i u Acapuclu

                            Za Stana ne znam ništa dok ne vidim prvi meč...priča se o toj povredi, mada bih ja prije rekao da je on odmarao i redao utiske sa AOa...a potpisani su i neki novi ugovori, gostovao je na emisijama...jednostavno se morala titula na GSu unovčiti i na drugim poljima

                            Rezultat na ova dva mastersa nije toliko ni bitan....bitno je da na šljaci bude pravi, da vidimo šta tamo može napraviti protiv najboljih

                            Svakako si u pravu za Dimitrova, Gulbisa, a ja bih dodao još Čipeta i možda Monfilsa...oni možda mogu napraviti nešto više...ostali su u raznoraznim raspadima i teško da će se sastaviti za IW

                            Comment


                            • #59
                              Cilic je u igri. Mozda ne za titulu ali barem koliko Gulbis. Onaj poraz od Berdiha u Roterdamu mi se na svidja, nije pruzio dovoljan otpor. Novak je nepoznata. Hoce li i dalje da trokira kad naidje na ozbiljnu prepreku ili ce da klikne kao u finalu Shangaju 2012.

                              Najveca je nepoznata Vavrinka. Ne samo zato sto nije igrao mjesec dana, sto mozda nije trenirao... Mnogo vise sto sada prvi put igra turnir kao GS pobjednik. Vrijjednost njegovog skalpa je povecana. Kako ce Stan da se nosi sa svim tim. Vidjecemo!

                              Comment


                              • #60
                                Čilić je bio umoran protiv Berdycha, to je i izjavio....vezao je dva turnira sa maksimalnim brojem mečeva, a potom i još jedan koji je osvojio...sigurno će biti svjež za IW

                                A vidjet ćemo na kom će igrati nivou...kod njega se nikad ne zna

                                A Norman će sigurno odraditi svoj posao i pripremiti Stana odlično za naredni period...neka se vrati u formu do šljake i ja sam zadovoljan...svaka pobjeda u IWu je samo bonus

                                Comment

                                Working...
                                X