Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko se branio?
    Djokovic od drugog seta je pokazao fantastican napadacki arsenal. Federer pucao pod njegovim napadima nenormalno.
    sigpic

    Comment


    • 98/99....u poenima
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ne nego 3%. Pa nemojte se saliti.

        Novak je igrao kraj drugog i pocetak treceg seta sa 100%. Tri prva gema u prvom 50%, kraj 3. seta, sa izuzetkom TB, 75%. Ostatak meca 90%.
        Malko si nabudzio ove brojke čini mi se
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ko se branio?
          Djokovic od drugog seta je pokazao fantastican napadacki arsenal. Federer pucao pod njegovim napadima nenormalno.
          Mozda je imao par napada ali ubio je Feda defanzivom u pojam, bar se meni tako cinilo

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ma na minus 50% se nalazi...
            Branio se kao u najboljim danima, svasta je stizao, a to sto vi sad u glavi imate 2011. to je druga stvar...

            Sent from my HTC, posto mi se moze

            Kada? ceo mec? treci set? dajte ljudi nemojte se frljati, ono sto je on pokazao u prvom setu ne bi bilo dovoljno ni protiv Ungura, drugi set cist prosek, federer se isto nesto usrao, a treci set ( i to ne ceo sigurno) sjajan
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Nije to defanziva, to je savrseni balans ofanzivne i defanzivne igre. Federer je starac i on ne moze da izdrzi taj ritam. Bio je potpuno nemocan u razmjenama od drugog seta do finisa treceg kad su mu ulazile stvari koje posle 5 minuta nije mogao da ubacuje. Da nije imao servis davno bi ovo bilo gotovo.
              sigpic

              Comment


              • Saad mi je zao što nisam vjerovala kada je Noto proknjižio hiljadarku
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Novak je odigrao solidno ali to je miljama daleko od Novaka iz 2011. Federer je bio ocajan u 2. i 3.setu i tu treba traziti razloge za pobedu.

                  Comment




                  • Federer je u prvom setu imao prednost od 7 vinera, a pri kraju je razlika bila cetiri. Od drugog seta Djokovic je barem bio ravnopravan sa osnovne po broju vinera, a mislim da je imao i nekoliko vise.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post


                      Federer je u prvom setu imao prednost od 7 vinera, a pri kraju je razlika bila cetiri. Od drugog seta Djokovic je barem bio ravnopravan sa osnovne po broju vinera, a mislim da je imao i nekoliko vise.
                      Ne razumiješ, to su ti defanzivni winneri A tek kako ga je u TB 2-3 izuo u FH stranu, sve je to defanziva

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Da nije imao servis davno bi ovo bilo gotovo.
                        Ovo su gluposti, servisi su im jednaki bili danas, cak je Novakov bio bolji. Ne kontam sto pises ovakve stvari, to je isto ono sta bi bilo da Novak nije riternirao dobro..

                        Comment


                        • Фед се угушио у сопственом темпу, видо је да је бољи и хтео је тако да заврши меч у два сета, али умор је учинио своје, рука се заморила, сервиси нестали, форхенди неубедљиви и што је још видђено, наилазила је зебња да ће бити густо и да победа долази у питање, све је био несигурнији и то се јасно виделу у тајбрејку, где је скоро поклањао поен за поеном... балдисо начисто!
                          Last edited by Žika; 17-03-14, 00:12.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Kada? ceo mec? treci set? dajte ljudi nemojte se frljati, ono sto je on pokazao u prvom setu ne bi bilo dovoljno ni protiv Ungura, drugi set cist prosek, federer se isto nesto usrao, a treci set ( i to ne ceo sigurno) sjajan
                            Osim prva 3 gema, kad je Fed furiozno poceo, bili su skroz izjednaceni, tako da uopste nije tacno da je Djokovic bio toliko los tada.
                            I pocevsi od 3:0, ja sam kod svakog Rogerovog servis gema strepela od brejka, jednostavno Roger nije bio siguran, iz nekog razloga se stegao.

                            Sent from my HTC, posto mi se moze
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ala vi lupetate.

                              Ajde bar jednom realni da budemo:

                              Rodzer na 97%
                              Novak na 14%

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • имао је и Степанек добар резултат у трећем сету... али се преплашио жив да случано не победи..

                                јаооо што волим проценте!!! дудук сам за математику иначе бих радо рачунао те %

                                никако да укапирам о чему се ради ово да сервира за победу и изгуби гем?
                                то нешто није у реду, а понавља се.... да ли је то оно: све се враћа у спорту и он је пуно пута био у изгубљеном положају па се извукао и добијао? размишљам о оном Др. Ћетојевићу, а ли би нешто помогао?
                                Last edited by Žika; 17-03-14, 00:20.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X