Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Novak je sasvim drugi tip igraca od Dolga ali necemo vise o ovoj temi jer vetra verovatno nece biti.
    Vetar ce biti oko 10km/h
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Vjetar je samo iritantan, sve je u glavi. Sto te manje iritira to ces bolje igrati.
      Šta kaže tvoja formula, kako će se razvijati rezultat od početka do kraja

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Šta kaže tvoja formula, kako će se razvijati rezultat od početka do kraja
        Nisam gledao nijedan Noletov mec u pustinji pa stvarno pojma nemam
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Samo da nije WTA prije a to će trajati jedno 100 godina, pa ne mogu više da čekam
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Vetric 6mph ili oko 10-ak km/h tj. slicno jucerasnjem.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Federer zna da igra po vetru, nemoj taj mec da racunas posto je Fed bio u ocajnoj formi, vetar je samo pripomogao, ali nije bio presudan. Pogledaj neke njegove meceve koji je igrao po vetru, pa i juce protiv Dolga, zna kako treba da se igra.
              Federer je juce tako lako pobedio ne zbog toga sto se bolje snasao po vetru, nego zbog smesne igre Dolgopolova. Dobro ti verovatno mislis da je vetar bas mnogo uticao na Dolgopolova. Inace drzi da se Federer dobro snalazi po vetru, ali kao sto je Skeptik dobro obrazlozio dosta zavisi od protivnika i stil igre.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Vjetar je samo iritantan, sve je u glavi. Sto te manje iritira to ces bolje igrati.
                Reci to Berdihu npr., sa onakvim izbacajem kod servisa dzaba ti i Rogerova mentalna snaga, imace probleme. Moze da utice vjetar drasticno na neciju igru, sve zavisi od tehnike i stila, individualno je to.

                Sto se tice Federerovog zamaranja, neko je potegao pricu, nista od toga. Nije ovo GS pa da ocekujes 5 setova i onda ajde kao, imace odredjene teskoce u petom (mada i to je diskutabilno). Spreman je on da odigra na maksimalnom nivou tri seta, nema sumnje. Tako da ono, ta prica prvi set je krucijalan pada u vodu...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • vjetar od 10 km/h ? hehe pa to je povjetarac! Odlicno!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Federer je juce tako lako pobedio ne zbog toga sto se bolje snasao po vetru, nego zbog smesne igre Dolgopolova. Dobro ti verovatno mislis da je vetar bas mnogo uticao na Dolgopolova. Inace drzi da se Federer dobro snalazi po vetru, ali kao sto je Skeptik dobro obrazlozio dosta zavisi od protivnika i stil igre.
                    Ja pricam o tome kako se Fed snasao u tim uslovima, a ne Dolgo, a ako cemo vec da pricamo o ludackom vetru, dovoljno je pogledati njegov mec protiv Agasija na USO i sve je jasno.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa igrace sa visokim izbacajem najvise i iritira. Oni mogu da rijese problem da se prilagode vjetru, da bacaju u stranu lopticu. Treniraju oni sigurno po vjetru ne brinem se ja.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nisam gledao nijedan Noletov mec u pustinji pa stvarno pojma nemam
                        Ne možeš riješiti formulu s jednom nepoznatom, šta bi bilo da nisi gledao obojicu

                        Vjetar će doprinijeti da ga Novak lakše odradi, iljada stavljena na konto

                        Comment


                        • Moj Noto, razvijes jednu nepoznatu na nepoznate u vidu FH, BH, procenat ubacenog prvog servisa i onda to zabiberis sa mentalnim stanjem igraca i bum eto 4 nepoznate, a malo jednacina

                          A posto si proknjizio vec hiljadarku, onda kazem Role pjeske
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Pa igrace sa visokim izbacajem najvise i iritira. Oni mogu da rijese problem da se prilagode vjetru, da bacaju u stranu lopticu. Treniraju oni sigurno po vjetru ne brinem se ja.
                            Reci to Ani Ivanovic, ona se inace i ne pita gdje ce baciti lopticu. Ne moze ni u normalnim uslovima a zamisli tek da mora da se prilagodjava.
                            Jeste mentalno ali ipak sve zavisi i od pojedinca i njegovog stila. Opet navodim Berdiha kao primjer, njegova igra je takva da bas zavisi od vjetra.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Odoh bas da vidim koliko cu pljastiti starog u IWu na Top Spinu. Kapiram da mi nece 3 gema uzeti na very hard.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ana ovdje nema mjesta da bude u diskusiji, ona i njene parabole od izbacaja

                                Pa ne puse 100km/h pa da je nosi 10 cm na neku stranu. Leluja malo loptica, ali uz malo prilagodbe nema zime
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X