Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plasim se da ce sutra Federer odigrati jedan od onih njegovih brutalnih,furioznih setova protiv Novaka gde je posle 20 minuta 6-1 ili 6-0 za Federera.Nadam se da gresim,ali nesto imam osecaj da ce biti debakl...

    Comment


    • Federer rutinski dobio mec sa pola snage, a vise mu nije ni trebalo obzirom da se Dolgopolov preplasio. Kako je odigrao turnir ocekivala sam vise borbe sa njegove strane, ali toliko je psihicki pao da je njegova igra bila smesna.
      Djokovic...sta reci. Ja se ne secam da je on nekada dva puta servirao za set i dva puta gubio. Jednom se dogadjalo, ali dva puta? I to sa Isnerom koji je danad bio prosecan i umoran.
      Ne znam sta bi rekla za finale jer oscilacije Djokovica postaju nepredvidljive u smislu kada i u kom intenzitetu mogu doci. Na ovakvom sporom hardu morao bi, ajde trebao bi pobediti Federera, ali videcemo. Nikako mu ne trebaju dva poraza za redom.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pa ja ocu da smanjite ocekivanja da se ne razocarate previse sjutra.
        Vrlo pametna konstatacija za Novakove navijace u datu situaciju, ali i za sve ostale.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Mnogo je Novak digao return kroz turnir, i to mi je najveće iznenađenje. U početku je bio očajan, večeras je briljirao u tom segmentu.
          notorious,

          Apsolutno. Raduje me da ponovo postajes realan!

          Inace, return je kod Novaka uvijek, u velikoj mjeri, odredjen umorom i motivacijom.

          Comment


          • Na pocetku 2.seta sam napisao da ce ovaj mec biti test za Novaka kako na fizickom tako i na mentalnom planu. Da li ga je polozio? Jeste, ali... Naime videlo se vec od sredine 2.seta da je Izner umoran i da nece moci jos dugo da pruza jak otpor Djokovicu. Bilo je samo pitanje vremena kada ce pasti. Druga stvar je vetar koji mu je takodje pomagao da lakse neutralise Iznerov servis. Znaci pobedio je nedovoljno fizicki pripremljenog Iznera uz malu pomoc vetra tako da test malo gubi na verodostojnosti.
            Ono sto je bilo pozitivno je pre svega dobra fizicka sprema sto ranije nije bio slucaj pri ovakvim toplotnim uslovima, tu pre svega mislim na kretanje, i retern. Sto se tice mentalne snage i tu je pokazao stabilnost bez obzira na ona dva servis gema za mec jer je znao da ne moze izgubiti mec. ( By the way, ista situacija je bila i na IW 2012 samo sto je tada Novak servirao za 1.set. Izner ga je brejknuo i u TB uzeo 1.set ) Mnogo je bitnije bilo izvuci se iz 0:40 kad je Izner bio u naponu snage i spasiti set jer Izner ima kakvu-takvu sansu protiv Novaka samo ako uzme 1.set. Taj gem je prelomio ceo mec.
            Opsti utisak, Novak vrlo dobar. Da li je to dovoljno za ovakvog Federera? Videcemo posle par uvodnih gemova.
            Last edited by skeptik; 16-03-14, 07:44.

            Comment


            • Prvo da kazem....kaakav tenis igra Federer,ono je poezija onaj Dolgopolov je djelovao kao neki razdragani djecak ili napaljeni tinejdzer Posalio se sa njim Rodzer 'aj mali kuci' ....................a nas mucenik ponadao sam se u trenutku,ali realnost je cudo,ne mozes vala pobjeci od nje,sanse nema! Bojim se debakla veceras...nemoj bre,ona kljusina od Iznera,samo servis bombe pa ako te pogodi ,pogodi.Onaj covjek igra neki tenis tralalala a nas Nole jedva zivu glavu izvuka.Bojim se veceras da ga Federer ne isamara ka ovog divljaka Dolgopolova


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Nije bas ni kod Joze tolika poezija kakvom je ovde predstavljaju ... Vise je Dolgopolov sam sebe pospremio kuci nego sto je to Rodzer uradio. Ali Opet kada se sve sabere i oduzme Federer (po meni) mora biti favorit u danasnjem mecu
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sudeći po sinoćnjoj golgoti kroz koju je Nole prošao i ipak dobio on za mene mora biti favorit..
                  ali to ne znači ništa ako se opet pojavi onaj nezainteresovani i ravnodušni Nole.. treba pobediti i sebe i Rogera..
                  neka nam je sa srećom večeras..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    у колико сати да узмемо нешто за смирење, али оно, да делује, баш, баш?
                    Stosmiruje
                    Uzmi peglu mesto zene i nema brige
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nije bas ni kod Joze tolika poezija kakvom je ovde predstavljaju ... Vise je Dolgopolov sam sebe pospremio kuci nego sto je to Rodzer uradio. Ali Opet kada se sve sabere i oduzme Federer (po meni) mora biti favorit u danasnjem mecu
                      Nevjerovatnih 5 vinera iz igre imao stari. Ne moze se protiv toga.
                      sigpic

                      Comment


                      • Postaje ludo zabavno naknadno isčitavati pisanija potonja
                        Posebnu draž i zanimljivost čine oscilatorna kretanja raspoloženja nestrpljivog publikuma. Osobito su mi dragi oni koji debatuju pa potom sami sebe demantuju.
                        Ima ona poslovica ‚‚Od drveta ne vidi šumu"
                        Drvo predrasude koje se ovde posadi i brizljivo odgaji toliko je izraslo i odebljalo da pojedinima zakloni vidik ka šumi u kojoj dobro buja.
                        Srecom pa ima onih ciji pogled nije ogranicen tim vidom flore, koji su realni i u proceni odmereni.
                        Ovim prvim toplo preporucujem ‚‚sekiru u ruke"
                        Last edited by pecaros; 16-03-14, 09:23.
                        sigpic

                        Comment


                        • Definitivno je kljuc pocetak. Barem je bio do sada, ali zadnji mec u Dubaiju je velika opomena. Novak je tada odlicno otvorio mec, jedini se pitao i na kraju izgubio. Koliko god taj pad u igri bio neshvatljiv on je uglavnom dosao zbog fizicke spreme ali i zbog dobro poznatih boljki kad se igra mec sa bilo kakvim pritiskom, pa bio to i najmanji moguci kad treba H2H ispeglati. Ipak to je najveci Novakov pad u jednom mecu od kad je Novak ovo sto jeste. Ne od 2011, vec od 2007. Novak u pustinji nema fizickih problema, barem oni nisu bili vidljivi, iako bi morao vise da pati nego u Dubaiju. Novak je i prosle godine u pustinji zestoko patio fizicki, taj vazduh mu ne odgovara, ove ne. Ali su zato padovi u igri ogromni, to je nesto sto ne nestaje evo treca sezona. Igracki je dobar od drugog seta sa Cilicem, taj drugi set je odigrao na visokom nivou, u trecem je bilo problema, Julien se samoubio, a da je juce zavrsio posao na 5:4 ili 6:5 to bi onda bila druga prica potpuno. Ovako demoni ostaju, iako igracki napreduje. Ritern je od drugog seta protiv Marina pronadjen, posebno protiv Juliena, iako Francuz nije bio na nivou. Ali servisi Isnera juce nisu bili ni blizu onakvi kakvi trebaju da budu. No Novak se u vecini meca odlicno sa njima borio. Nedostaje zestine u njegovim udarcima, sa Rogerom mora dozirano. Podloga mu mnogo vise odgovara nego ona u Dubaiju, a Federerov servis je mnogo veci izazov nego jucerasnji Isnerov. Mora da produzi mec kako zna i umije, da tapka 10+, ne smije dozvoliti Svajcarcu da ga zbrza i niposto ne smije izgubiti servis u prva dva servis gema. Ukoliko se to desi mozemo imati mec protiv Federera iz Londona 2010. ili Cincya 2012.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ni, može li tvoja analiza jučerašnjeg meča i prognoza današnjeg?

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Postaje ludo zabavno naknadno isčitavati pisanija potonja
                              Posebnu draž i zanimljivost čine oscilatorna kretanja raspoloženja nestrpljivog publikuma. Osobito su mi dragi oni koji debatuju pa potom sami sebe demantuju.
                              Ima ona poslovica ‚‚Od drveta ne vidi šumu"
                              Drvo predrasude koje se ovde posadi i brizljivo odgaji toliko je izraslo i odebljalo da pojedinima zakloni vidik ka šumi u kojoj dobro buja.
                              Srecom pa ima onih ciji pogled nije ogranicen tim vidom flore, koji su realni i u proceni odmereni.
                              Ovim prvim toplo preporucujem ‚‚sekiru u ruke"
                              tako je g. pecarosu-kako se samo neko usudjuje da oscilira u razmisljanju, moramo svi isto da mislimo
                              Da se nije neko usudio da napise nesto protiv Noletana forumu je demokracija, inace oma ce biti po kratkom postupku proteran sa istog sportskog
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Postaje ludo zabavno naknadno isčitavati pisanija potonja
                                Posebnu draž i zanimljivost čine oscilatorna kretanja raspoloženja nestrpljivog publikuma. Osobito su mi dragi oni koji debatuju pa potom sami sebe demantuju.
                                Ima ona poslovica ‚‚Od drveta ne vidi šumu"
                                Drvo predrasude koje se ovde posadi i brizljivo odgaji toliko je izraslo i odebljalo da pojedinima zakloni vidik ka šumi u kojoj dobro buja.
                                Srecom pa ima onih ciji pogled nije ogranicen tim vidom flore, koji su realni i u proceni odmereni.
                                Ovim prvim toplo preporucujem ‚‚sekiru u ruke"
                                pecaros, ti to lepo kaZes bez dlake na jeziku...svaka ti dala

                                No dobro, juce kad je Nole servirao za mec ja sam znao da ce da ga ukenja, kao i vecina vas On voli neutralnu publiku I mislim da na tome treba da se radi, ekonomicnost(stednja tela i energije) danas moze zestoko to da mu se obije o glavu protiv Rodje. Ali pustimo danasnji mec, mi svi verno iscekujemo RG i tu ako igra ovakve meceve koje je dobio, pa vraca protivnika u mec. Onda on nikad nece osvojiti RG. No ima i lpih stvari, kod Noleta vraca se ZAR u ocima, ono dranje, reket o beton...to volim da vidim Sve najbolje Nole protiv Rodje. I da PRAVDA ZA VAJDU

                                Comment

                                Working...
                                X