Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Kukate da je tenis nikad lošiji, a još bi i najboljem igraču ove godine krila rezali

    Leti Stan majstore, visoko, najbolji si
    Budi realan Shminka, tenis u vrhu nikad nije bio losiji. Raspadaju se svi, naravno sa neke izuzetke...
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Djokovic isto tako je u losem fizicku stanju, samo kod njega dobra stvar je sto nema povredu. Djokovic nije mogao da disi nakon neke razmene na ona egzibizija protiv Mareja prosle nedelje. O trecem setu protiv Federera da ne govorim.
      Problem disanja kod Djokovica moze da bude i psihicke prirode. Ali verovatno su i fizicki problemi u pitanju, iako nije mi bas logicno da se on toliko zapusti po pitanju fizicke spreme.

      Comment


      • Jesam ja rekao da to nije tačno...nisam...ali se mora istaći da Stan igra najbolje...i svako ko to negira ima neki problem u glavi

        Comment


        • To jeste tako Shminka, i ja sam rekao juce da covek igra ludacki dobro. Samo mi se ne svidja sto se Nadal, Nole i Endi raspadaju. Sta bi bilo ako su bili u vrvnoj formi? Bio bi to atomski tenis.
          OVAKO

          Comment


          • Tako je kako je...oporavit će se oni...svakako jedan IW manje-više njima ništa ne znači...čeka se RG

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Jesam ja rekao da to nije tačno...nisam...ali se mora istaći da Stan igra najbolje...i svako ko to negira ima neki problem u glavi
              Zasto potcenjujes igru Federera?

              Comment


              • Zelje za danas

                Robredo - Cilic, u normalnoj situaciji Cilic pjeske, ali posto posotji prilika da ovaj pacijent igra protiv Djokovica, onda se nadam da ce nekim cudom proci.

                Lu - Isner, Lu naravno

                Gasquet - Verdasco, Fernando naravno

                Dimitrov - Gulbis, Gulbis naravno, ako bi mogao pritom da ga rezultatski ponizi bilo ni odlicno

                Thiem - Benneteau, Julien naravno. Lijepo bi bilo i da iskoristi ovaj haos i osvoji titulu vise. Kad moze Wawrinka do Slama, sto ne bi i Benneteau do Mastersa. Mada mu se nikad nece otvoriti toliko stvari.
                sigpic

                Comment


                • Nije samo IW, raspadaju se nakon AO-a, a neki su se i tamo raspadali... To je vec tri meseci uzasne forme
                  OVAKO

                  Comment


                  • gdje sam to napisao

                    Comment


                    • Vladanee
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Zelje za danas

                        Robredo - Cilic, u normalnoj situaciji Cilic pjeske, ali posto posotji prilika da ovaj pacijent igra protiv Djokovica, onda se nadam da ce nekim cudom proci.

                        Lu - Isner, Lu naravno

                        Gasquet - Verdasco, Fernando naravno

                        Dimitrov - Gulbis, Gulbis naravno, ako bi mogao pritom da ga rezultatski ponizi bilo ni odlicno

                        Thiem - Benneteau, Julien naravno. Lijepo bi bilo i da iskoristi ovaj haos i osvoji titulu vise. Kad moze Wawrinka do Slama, sto ne bi i Benneteau do Mastersa. Mada mu se nikad nece otvoriti toliko stvari.
                        Vlaki dominira !

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          gdje sam to napisao
                          U kontekstu da Wawrinka igra najbolje u ovom trenutku. Sala je bila.

                          Comment


                          • Ево је реприза, е сада без стреса да анализирамо како је то Долго увежбао форхенд паралелу и напада Рафин форхенд страну и прави винере...

                            и Рафа не воли високе балоне.. боле лелђа
                            Last edited by Žika; 11-03-14, 13:46.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Njegovi rivali su njegovo godiste, treba gledati i h2h sa njima, a ne samo sa klincima koji su po 5,6 godina mladji.
                              ROFL .... Gledaj ti Bokice sa kime god hoces, ja gledam sa njegovim najvecim rivalima .... Koje je on pakovao kako i gde je stigao dok su bili klinci, a sada kada su odrasli a on omatorio, pakuju oni njega... tako da mu dodje na isto.... H2H je neumoljiv .... Nakolon Jozi do zemlje, ali H2H ga zeza nevidjeno ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Opste zaljenje vlada sto se pored Djokovica raspadaju i Nadal i Marej
                                dobro ajde Djokovic on ima problem u glavi, ali Nadal i Marej sad story stvarno, evo i meni bas nesto zao

                                ko nije spreman nek ne igra
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X