Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Opet si pogrešno birao par na tiketu

    jesil gledao meč tog istog Kirgiosa i Kokkija prije nekih mjesec dana
    Jesam, Koki je bio bas los, ali mislim da ima puno prostora za napredak. I nije bio danas u pitanje tiket. Zanimalo me kako ce igrati Nick, govor tela mu je bio ocajan, kao da je na nekom treningu, a protivnik ocajan, ja bi ga sad dobio na travi, sto imam se na se 10 puta u zivotu igrano tenisa. Mene licno ne briga me dali ce ovi mladici izgubiti od neki slab teniser, jednostavno desava se, ali zanima me jako puno govor tela, zelja za pobjedu, namjestanje na udarce... Kirgios je danas bio dno dna
    OVAKO

    Comment


    • Oscilacije u njegovim godinama su sasvim normalne...početak sezone na travi...pitanje je jel kad uopšte igrao na travi, koliko je igrao...ne možeš na osnovu jednog meča donijeti zaključak da od njega nema ništa

      Može do No.1 i bez igre na travi...možda mu ne odgovara

      Comment


      • Haha ne znam Shminka, mozda si u pravo, vidjecemo. Meni je on lik kao Baloteli, previse nervozan, siluje mnogo kad ga ne ide, a i kao sto sam rekao ocajan mu je govor tela a i namjestanje za neke udarce. A da ima talenat i predispozicije to svakako stoji, ali ne bi bio jedini sto nije uspeo a da ima veliki talenat.
        OVAKO

        Comment


        • shminka je l' gledas?

          http://live.drakulastream.eu/static/...309365720.html
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Afkors

            Comment


            • Čekamo Nikolu u polufinalu

              družili su se dosta 2012. godine na challengeru njih dvojica, zajedno sa Lajovićem

              Comment


              • Kakav je prsotina u glavi Uladzimir to nema nigde, gde dzumhur nadje onih 0:40 da izvuce a ja cekam set ignatnika na tiketu

                Comment


                • jel Nottingham odgodjen zbog kiše ?

                  Comment


                  • Originally posted by Monfa View Post
                    Kakav je prsotina u glavi Uladzimir to nema nigde, gde dzumhur nadje onih 0:40 da izvuce a ja cekam set ignatnika na tiketu
                    Stabilnost

                    ne znam ni ja vala kako je izmrljao ondje game, 4 BP je spasio

                    Comment


                    • Smesi se damiru repriza finala iz Mersina, jedini koji to moze da spreci je Pouil ali tesko da ce dobiti Ribu

                      Comment


                      • Milojevic u finalu
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Vidim Shminke nema pa da ja objavim

                          Damir u finalu, poslije gubitka prvog seta, manje je pricao a vise poceo igrati, stvari su dosle na svoje...6:0, 6:1
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Gledao sam Damira danas , jel on stalno onako nervozan kada igra ?

                            Comment


                            • Originally posted by Overlord View Post
                              Gledao sam Damira danas , jel on stalno onako nervozan kada igra ?
                              Ja sam ga gledao par puta ali rijetko kad je bio kao danas, samo galami, psuje...al dobro, izgleda da je to pozitivno djelovalo na njega
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                              Comment


                              • Originally posted by Overlord View Post
                                Gledao sam Damira danas , jel on stalno onako nervozan kada igra ?
                                Jeste...osim u mečevima protiv boljih/znatno boljih protivnika...kada odaje poštovanje protivniku, pa se ponaša kako treba

                                Posebno je nervozan u mečevima koje igra u Sarajevu...pa je recimo u DCu od prvog servisa u meču počeo rondati i nije stao do kraja

                                Chase ga je danas nagradio nepozdravljanjem na kraju

                                Comment

                                Working...
                                X