Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vamos Nick, bravo za drugu uzastopnu titulu. Idemo na jos bolje rezultate ove sezone.
    OVAKO

    Comment


    • Jeste da mi se vise svidja drugi mladi Australijanac, tj. Kokinakis, ali super je sto Kirgios ima ovakve rezultate, nadam se da ce uskoro da se prebaci na ATP turnire
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Krajinović u četvrtfinalu Vicenze, danas posle preokreta dobio Collarinija ..

        Comment


        • Filip i u polufinalu. U četvrtfinalu dobio Londera u dva seta.



          U polufinalu igra sa nekim Nishiokom

          Comment


          • nishioka ce biti strasna igracina, ogroman potencijal i vec je opasan

            Comment


            • Krajinović sve bliži finalu, ima brejk u trećem setu

              Niko da isprati Filipa on u finalu
              Last edited by Lord Aleksoni; 01-06-14, 00:29.

              Comment


              • Filip dobio prvi set 6;4, ajmo još jedan majstore

                Osvojena Vicenza, bravo bre
                Last edited by Lord Aleksoni; 01-06-14, 15:18.

                Comment


                • filip konacno podize pehar na 1 celendzeru posle tri izgubljena finala (san sebastijan 2009. izgubio od de bakera, zatim kosice 2010. poraz od hidalga i nedavno u sarasoti na floridi 2014. od kirgosa)
                  od sledeceg ponedeljka ranking karijere (oko 130.m.) i lagano se primice stotki...
                  valjda je ispucao kvotu malera i pehova koji su ga dosadpratili pa ga i njega krene napokon

                  Comment


                  • Svaka čast Filipu, napredovao za 36 pozicija

                    Comment


                    • Dzumhur D. / Setkic A. 2-0 Bozoljac I. / Cacic N.
                      6/1 6/4

                      pješke

                      Comment


                      • http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6295/mds.pdf

                        Milojevic odlican za sada
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Cacic dogurao do svoj drugog 1/4 finala u karijeri na ch u rumunskom aradu i ako ponovi partiju iz danasnjem meca sa veicem moze da dobije i buchanana i zabelezi najveci rezultat u karijeri

                          Comment


                          • Znači trebale mu dvije i po godine da ponovi Sarajevo

                            Comment


                            • Gledao sam Kirgiosa danas, to je tuga od igrac, ne znam kako mogu neki da mu predvidjaju da ce biti broj 1. Ovaj nema nikakav govor tela, smijesan igrac, ne namesta se uopste na udarce, nervozan je mnogo, i kad promasi 1-2 udaraca on ulazi u strasnu seriju promasaja. On je igrac tipa Fogninija, kad ga krene loso onda je to pravi ocobol za gledanje. Racarao me skroz, i ostajem na mom stavu da je Kokinakis daleko nadezniji nego ovaj smijesnik sa losom frizurom.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Opet si pogrešno birao par na tiketu

                                jesil gledao meč tog istog Kirgiosa i Kokkija prije nekih mjesec dana

                                Comment

                                Working...
                                X