Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kajl Edmund izbacio je Soedu i igrace svoje prvo Celindzer finale.. u pravo vreme je popravio formu, posle 5 poraza u prvim kolima i 1/4 Traralgona. Ovom pobedom obezbedio je mesto medju najboljih 200. Sumnjam da je bio kvalitetan mec, sa ovako losim procentima servisa i cak 14 brejk lopti koje je Japanac morao da brani. Ipak necemo imati U20 finale, posto je Milman bio bolji od Cunga. Ni u ovom mecu serveri nisu briljirali ali je Australijanac napravio dva brejka vise

    U Bresi imamo dva fenomenalna polufinalna para, Marcena i Brauna, pa Berera i Dustova. Marcenko igra bas dobro i mislim da ce Dastinu trebalti malo vise osim samog servisa, ako uopste zeli da dodje do taj brejka. Berer i Dustov sigurno mogu da prirede dobar mec, ali mi to necemo videti

    U Gvajakilu nas ceka finale izmedju prvog i drugog nosioca, Kuevas je konacno odigrao jedan kraci mec i dobio Pelu za 80 minuta, dok je Lorenci imao mnogo vise posla protiv kvalifikanta Oliva. Nadam se da ce Pablo slaviti veceras, mec pocinje u dva ujutru po nasem

    Manarino je brzo dosao do pobede protiv Role, samo jednom izgubivsi servis, i igrace za drugu titulu u dve nedelje. Protivnik ce mu oko 10 uvece biti kvalifikant Nilsen, koji igra jedan od turnira karijere, posto ga ovde niko nije ocekivao. Videcemo sta je Dancu ostalo u tanku, ali trebace mu dobri servisi i sto bolja realizacija na mrezi

    4 meca 1/4 u Helsinkiju juce jedva da su trajala 4 sata ukupno, pa se nadam boljim mecevima danas. U 12 igraju Gombos i Sela, na neki nacin snaga protiv tehnike, iako Slovak nema los osecaj i bas dobro igra u dvoranama. Posle njih igra se sovjetski derbi, Estonac Zop protiv Belorusa Gerasimova. U poslednjih par godina Jurgen jednom ili dvaput odigra dobar dvoranski Celindzer u sezoni, dok ce Egoru ovo biti prvo dvoransko polufinale, igrao je 1/4 ovde prosle godine
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Sela je uzeo prvi set za manje od 25 minuta, Gombos nema nikakav odgovor

      6-1 6-3, nikakvu sansu Gombos nije dobio. Peti mec za redom u Helsinkiju u kom nije vidjena borba, ostaje drugo polufinale
      Last edited by ClayWarrior; 15-11-14, 12:11.
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Sela je uzeo prvi set za manje od 25 minuta, Gombos nema nikakav odgovor

        6-1 6-3, nikakvu sansu Gombos nije dobio. Peti mec za redom u Helsinkiju u kom nije vidjena borba, ostaje drugo polufinale
        Ma Sela je klasa za Gombosa,Berankisa i njima slicne...slicaj rezultat ocekujem i sutra bez obzira kod pobjedi od ove dvojice u polufinalu.

        Comment


        • Originally posted by DejZ View Post
          Ma Sela je klasa za Gombosa,Berankisa i njima slicne...slicaj rezultat ocekujem i sutra bez obzira kod pobjedi od ove dvojice u polufinalu.
          Tesko ce mu neki od ove dvojice nauditi, ali bar da vidimo neki tesnji mec
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Evo danas finale izmedju Zoppa i Sele. Sela jeste na mnogoj boljoj poziciji od Zoppa, medjutim estonac je besprekorno odigrao ovaj turnir sto nam govore pobjede nad Nieminenom i Hanescuom. Takodje i Sela je cistio svoje protivnike nije izgubio niti jedan set ali imao je barem po meni lake protivnike eto mozda Copejans je mogao tu da pomuti konce jer je Copejans usao u jednu dobru formu. Gledao sam par meceva Zoppa na ovom turniru nisam imao priliku do sada da ga gledam cesto ali zaista momak igra odlicno posjeduje dobar servis i kretnja sa osnovne linije mu je odlicna. Mislim da ce biti zaista neizvjestan mec trebalo bi... ali eto ja bi se kladio na pobjedu Zoppa jer mislim da je ovo njegov turnir

            Comment


            • Dzon Milman je lako izasao na kraj sa Edmundom, i osvojio drugu vezanu Celindzer titulu, petu u karijeri. MNogo je bolje servirao i nije dao Kajlu prilike za brejk, dok ih je sa druge strane stvorio cak 10 i iskoristio po jednu u oba seta


              Adrian Manarino lako je savladao umornog i naravno daleko losijeg Nilsena, za drugu titulu u dve nedelje i petu na poslednjih 6 Celindzera. Trebalo mu je sat vremena da savlada Danca, sa po dva brejka u oba seta. Od ponedeljka ce imati ranking karijere


              Finale Gvajakila nije ni igrano, Lorenci je predao bez borbe pa je Pablo Kuevas osvojio svoj jubilarni deseti Celindzer u karijeri. U sezonu je usao kao 220. igrac sveta, a sada ce imati ranking karijere i mesto nosioca na Australian Openu, sto je sjajan uspeh. Njega cemo gledati i sledece nedelje kod kuce u Montevideu, i tu se ocekuje da slavi




              U 17 u Bresi igraju Marcenko i Dustov, igraci koji su najvise pokazali. Braun nije uspeo da se izbori sa Ukrajincem, nema on ni disciplinu ni strpljenje za to, a u mecu Uzbekistnca i Nemca vidjena su samo dva brejka za dva sata igre. Trebalo bi da bude odlicno finale, Dustov ce od ponedeljka imati ranking karijere a Marcenko je znao i za mnogo bolje dane u proslosti


              U Helsinkiju se od 1/4 igraju veoma kratki i nezanimljivi dueli, a posle 6 takvih valjda je red da vidimo kvalitetno finale. Medjutim, kako Sela trenutno igra i kako apsorbuje velike udarace, ne bi cudilo da i ovde bude nekih 6-3 6-3. Dudi je posle finala Atlante igrao bas lose, ali ce ga ovi bodovi vratiti medju najboljih 100, mada bi sa titulom i zvanicno obezbedio mesto u Melburnu bez obzira sta se desi sledece nedelje
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Odlican mec Sela-Zop,dosta dobrih poteza.Izraelac kao da ima neki problem sa ramenom ili ledjima,bas sporo servira.

                Comment


                • Mislim da ce to Dudi sad resiti

                  Roman Safiulin bukvalno je iscupao ovo finale protiv Bejtulahija, za drugu titulu u dve nedelje u Grckoj, i trecu na Fjucersima za redom
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Kakvi potezi Sele,zabija vinere na sve strane i na sve moguce nacine On je ziv dokaz koliko je zivot nepravedan,sa 5-10 cm vise napravio bi mnogo bolju karijeru.

                    Comment


                    • Braun nazalost nece igrati Andriju, iako bi imao sta da pokaze.. veoma dobra sezona za njega u svakom slucaju

                      Druga titula za Jurgena Zopa, poske skoro 3 godine.. ima za njega jos vremena da se vrati i zaradi neki bolji novac, mozda cak i da ponovo pridje mestu medju 100 najboljih

                      Last edited by ClayWarrior; 16-11-14, 15:20.
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by petar1989 View Post
                        Evo danas finale izmedju Zoppa i Sele. Sela jeste na mnogoj boljoj poziciji od Zoppa, medjutim estonac je besprekorno odigrao ovaj turnir sto nam govore pobjede nad Nieminenom i Hanescuom. Takodje i Sela je cistio svoje protivnike nije izgubio niti jedan set ali imao je barem po meni lake protivnike eto mozda Copejans je mogao tu da pomuti konce jer je Copejans usao u jednu dobru formu. Gledao sam par meceva Zoppa na ovom turniru nisam imao priliku do sada da ga gledam cesto ali zaista momak igra odlicno posjeduje dobar servis i kretnja sa osnovne linije mu je odlicna. Mislim da ce biti zaista neizvjestan mec trebalo bi... ali eto ja bi se kladio na pobjedu Zoppa jer mislim da je ovo njegov turnir
                        Evo sve sto sam rekao tako je i bilo, svaka cast Zoppu

                        Comment


                        • Zop je po meni drvo,jedan od rijetkih igraca iz zemalja bivseg Sovjetskog Saveza ciji stil igre mi se ne svidja(Zop podsjeca vise na americke igrace)...Sela je danas bukvalno igrao bez servisa i opet bio na korak od pobjede.

                          Comment


                          • Ipak Marcenko u Bresi

                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Vec po prvim rezultatima kvalifikacija videlo se da je teren u Andriji led ledeni.. bez nekog veceg klanja u tri seta nema sanse da mecevi traju duze od sat i po
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Laslo siguran u prvom kolu.Sada zapni da godinu zavrsis medju 300,idemoo!
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X