Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    2 puta nec u poenu

    kakva defanziva majstora

    Comment


    • #47
      Nemoj sad psihičku blokadu, završi ovo do kraja kad si već uspio izgurati i ovaj 2. set.

      Edit: Na kraju ipak lakše od očekivanog ide u polufinale.
      Last edited by Merlin; 11-04-14, 10:59.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • #48
        Majstor...strašno dobra igra...bolje ponašanje...koncentracija, želja...a onda i kvalitet mora doći do izražaja

        Ranking karijere u ponedjeljak vjerovatno, a sigurno ako sutra dobije Violu...

        Idemo po titulu u Mersinu

        Comment


        • #49
          Originally posted by shminka View Post
          Majstor...strašno dobra igra...bolje ponašanje...koncentracija, želja...a onda i kvalitet mora doći do izražaja

          Ranking karijere u ponedjeljak vjerovatno, a sigurno ako sutra dobije Violu...

          Idemo po titulu u Mersinu
          Tj. 9000€ i 90 bodova - sasvim zadovoljavajuće.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #50
            Kamo srece da je odmah otisao na sljaku a ne pokusavao nesto na HC

            Comment


            • #51
              Naučio je lekciju

              Hoće on da napreduje na HCu i to je ok razmišljanje...kamo sreće da recimo Bašić pokuša nešto barem odigrati na šljaci...jer su po meni ovi challengeri na šljaci dosta lošiji igrački od onih na HC...uvijek se može do nekog boda

              Comment


              • #52
                Ok to da treba napredovati igracki na drugim podlogama ali prvo treba popraviti renking najvise sto mozes da bi ozbezbjedio najbolje turnire, pa se onda ganjaj po 250-icama. To je best case scenario

                Comment


                • #53
                  Da...i meni je vokri što nije pokušao na šljaci...ali šta da se radi...sigurno je tu bilo i drugih nekih stvari koje su uticale na odluku...ne čisto teniskih...

                  Bitno je da sada ima dosta turnira na šljaci koje može ganjati i tako će biti do jeseni praktično...mislim da do USOa može u top 100

                  sad će to u potpis

                  Comment


                  • #54
                    Može i prije do RG ide Damir u top100.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • #55
                      Trenutno je 143

                      Comment


                      • #56
                        Bas ima srece sa zrebom ovde i mora to da iskoristi i dobije matea sutra, a u finalu ga cekaju ipak daleko ozbiljniji protivnici ali ipak moze i do titule

                        Comment


                        • #57
                          Ako osvoji biće oko 130-og mjesta.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • #58
                            Pitanje je šta će igrati do RGa...da nastavi sa challengerima mogao bi sigurno do top 100...ali mislim da to neće biti slučaj

                            Prijavio je on i kvale MCa, al nije prošao...ima WC u Barseloni i tamo će teško do nekih značajnijih bodova...a onda će, garant, ganjati veće turnire...a tu bodovi nikad nisu sigurni

                            Comment


                            • #59
                              Nzm dal bi mu bilo pametno da igra previse ATP, za barsu ima WC i to je ok, kao i kvale za RG ali ipak treba najvise da se fokusira na evropske celindzere gde ce sigurno moci da racuna na dosta bodova i siguran proboj u top 100 kao sto je busta radio prosle godine

                              Majstor gombos igra nestvarno u poslednje vreme, dobio thiema u DC a sada se izivljava na neduznom ribom
                              Last edited by Monfa; 11-04-14, 11:34.

                              Comment


                              • #60
                                Uz malo sreće na jačem turniru eto njega u top100.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X