Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazem ja, nek prvo prodje kvalifikanta
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Bozoldžek
      Ćorić servira za 5:1. Igra jako dobro, bez greske a Bozoljac kriminalno.

      Comment


      • Dobio prvi 6:2, propustio break loptu na sratu drugog pa izgubio servis. Sad Bozoljac servira za 4:1.

        Comment


        • Borna radi 6 gemova u nizu za 6:2, 6:3. Odlican mec za Bornu, malo je griejsio ili nije nikako, izgubio samo 9 poena na servis. Bozoljac se digao u drugom ali nedovoljno. Prejake su Bornine lopte za njega, pogotovo ta sjajna bekend paralela. Previse je i Bozoljac isao na mrezu.
          Zverev ispao, kao sto sam i rekao nije on taj kalibar. Borna sad ima lijepe sanse za 4-finale
          Last edited by tenis_cro; 17-09-14, 10:41.

          Comment


          • kostur: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/3834/mds.pdf



            да му види дупе пут? /или му турчин "поклонио" златни ланац? /
            Last edited by Žika; 17-09-14, 11:14.
            sigpic

            Comment


            • Ipak nije za igru Filip, ocekivana predaja

              Comment


              • Ono najznacajnije je da se ne vide tragovi ozlijede, Borna se kretao fenomenalno i nije imao povez niti one trake oko koljena (kao sto je imao u petak u DC).
                Njegovo kretanje je nesto sto mi se najvise svidja. I svidja mi se to sto zna di treba najvise raditi, na forehandu i to onom agresivnom sa kojim zavrsava poen ili lagano zavrsava "otpadak" na mrezi.

                Originally posted by Zika View Post
                kostur: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/3834/mds.pdf



                да му види дупе пут?
                I Bozoljac i Krajinovic su danas ocajni, vjerovatno to ima veze sa Indijom. Uostalom Krajinovic je igrao prekjucer.

                Comment


                • ма Борна је за њега тенисер!
                  sigpic

                  Comment


                  • koji borac ovaj Damir

                    Safwat d. Dzumhur 6-4 5-2 30-0 ( Dzumhur ret.) is this real? haha
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      koji borac ovaj Damir
                      Negdje čak piše da je bilo i 40-0,shminka kakve su ovo muljaže

                      Comment


                      • Bit ce da je zbog kladionice,babo mu stavio 1000€ na sinovu pobjedu.A ja se jutros smijem Krstinu koji je jucer predao na 5:1.Balkanska posla...

                        Comment


                        • 40 -00 je bil u zadnjem gemu i lik je lagano predao, i sto je najgore toga je na atp-u sve vise i vise

                          ja bi za takve slucajeve uveo suspenziju, jer je logicno sta je pozadina toga
                          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                          Comment


                          • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                            ja bi za takve slucajeve uveo suspenziju, jer je logicno sta je pozadina toga
                            Slazem se, ali...kako dokazati sve to!? Kada nisu uspjeli da to urade vezano za onu sramotu u kojoj je ucestvovao Davydenko, onda...

                            Comment


                            • Bravo Borna, bar ti iskoristi zreb i udji medju 8
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Gledao sam danas Milojevica i Djerea,rutinski su dobili svoje meceve.Marko igra sasvim pristojno,verovatno je Novak nesto radio sa njim.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X