Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh.. Nije morao bas danas da se ugleda na Novaka, ali dobro. Spasio jesnu ML.. Mozda je mogao i na 5:5 da prelomi, ali je dobro igrao Traver te poene. Bice nadam se revansa sa Ficom
    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

    Comment


    • Naravno, ja ni ne ocekujem od Viktora se proseta po ovim CH, ipak je to godinu dana neigranja niti CH igraju amateri,nije on sigurno uzivao svo to vreme kao da je na odmoru, mozete li zamisliti nivoe frustracije sa kojima se nosio svo ovo vreme, koliko je puta vratio film na svoje ponasanje koje ga je dovelo do suspeznije.Tesko ce njemu biti i da dodje u T100
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Незнам како игра тај хрват, Велц?
        sigpic

        Comment


        • Ne bi trebao Viktor da ima problema sa njim, klasicni Ch igrac u nizem rangu
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Sta se vi brinete kad sam ja napisao Vamos Gimeno jutros?
            Znalo se da Viktor dobija, mislim bez panike molim vas.
            OVAKO

            Comment


            • Nije los Veic. Rudar je, sljaka mu najomiljenija podloga i cini se da je u dosta dobroj formi, narocito nakon sto je ovdje preokrenuo protiv Hanescua. Jeste challenger igrac, ali lik je ipak igrao 3.kolo Roland Garrosa svojevremeno, nakon sto je u kvalifikacijama izbacio Zeballosa i Bollelia, a onda u prvom i drugom kolu otresao Cuevasa i Davydenka(dok je ovaj jos nesto i igrao). Ne treba potcjenjivati...

              Comment


              • Dosta je napredovao Viktor na listi za ovo kratko vreme, svaka čast. Ali sada ide još težih trenutaka, samo da prebrodi ovaj challenger nivo i onda da napadne top100. Nadam se osveti protiv Fiće

                Comment


                • Ови по три сингла дневно, као да је слем.. колико ће ово да траје 15 дана?
                  Last edited by Žika; 07-08-14, 10:07.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Sta se vi brinete kad sam ja napisao Vamos Gimeno jutros?
                    Znalo se da Viktor dobija, mislim bez panike molim vas.
                    Ma, da bez panike tu je Stefan, on i iz pozadine urekne


                    Danas Ficko igra
                    Last edited by Pertla; 07-08-14, 11:34.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Ma kakav Fico, Vamos Mate.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Przysiezny razmišljao o završetku karijere, jer nikoga nije mogao dobiti, a onda se pojavio Stefan-kobe

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Ma kakav Fico, Vamos Mate.

                          sve sam pobrkala tvoje uroke
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Przysiezny razmišljao o završetku karijere, jer nikoga nije mogao dobiti, a onda se pojavio Stefan-kobe
                            Covjece, spomnem Kirgiosa da je uzasan lik nakon poraza od Smitha u Nothingam-u, i lik osvoji sledeci Challenger na travi i izigra 1/4 finale W-a a uz put pobjedio Nadala.
                            Spomnem Przyieszny sta trazi na sljaku a on deli batine na klasicne sljakase, fali jos da osvoji titulu.

                            Ne bi me cudilo i Boleli da ispadne veceras, jer sam rekao da pjeske osvaja titulu.
                            OVAKO

                            Comment


                            • u San marinu čekaju nas zanimljiva 2 srpsko-hrvatska dvoboja,pa evo pošto dosta pratim te chalegere da kažem pokoju riječ o parovima

                              Veić trenutno ispod 300 mjesta mislim,al to je samo zato jer je uzel pauzu od 4,5 mjeseci i nije igrao,uglavnom opičen lik skroz, u Zagrebu gađao ljude lopticama koji su navijali za njegovog protivnika(Stakhovski ak se ne varam) a sve radi kladionice ,uglavnom zadnjih 5 godina se stalno vrti oko 120 do 220 mjesta,kao što je već napisao neko najbolji je na šljaci tu je vezao par vrlo dobrih pobjeda(dosao cak do 3 kola RG 2011. i dvoboja s Nadalom)...i moglo bi bit dosta teško Troickom,igrali su prije godinu dana na zadnjem turniru Viktora prije suspenzije i bio je dosta izjednačen prvi set,umalo je došao do vodstva od 1-0 propustio je par set lopti i poslije toga se raspal..

                              Što se tiče meča Krajinović -Delić,Mate zadnjih 2,3 mjeseca uglavnom igra na ATP razini i to dosta dobro već se plasirao 4,5 puta u glavne turnire,ali stalno naleti na zemljaše u prvom kolu,igrao je s Andujarom,Cuevasom,Giraldom..u Dusedolfu je uzeo set Kohslajberu u QF...uglavnom probija se polako ali sigurno u top100,najbolji je na zemlji i mogao bi čak do pobjede danas protiv Krajinovića,znam da su dosta dobri frendovi,pa eto nek pobjedi bolji

                              Osobno očekujem 2 neizvjesna meča i pobjede Troickog i Krajinovića,ali nikad neznaš na tim chalengerima
                              Last edited by Mario Ancic; 07-08-14, 15:24.

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Covjece, spomnem Kirgiosa da je uzasan lik nakon poraza od Smitha u Nothingam-u, i lik osvoji sledeci Challenger na travi i izigra 1/4 finale W-a a uz put pobjedio Nadala.
                                Spomnem Przyieszny sta trazi na sljaku a on deli batine na klasicne sljakase, fali jos da osvoji titulu.

                                Ne bi me cudilo i Boleli da ispadne veceras, jer sam rekao da pjeske osvaja titulu.
                                Auuuuuu, pa ti si mnogo urokljiv
                                Nek se paze teniseri koje ne gotivis
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X