Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada ureknem ureknato je, Albot gem nije uzeo od 4-3
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Kada ureknem ureknato je, Albot gem nije uzeo od 4-3
      E, sad si "zaduzen" da ureknes Viktorove protivnike a mogao bi i Noletove, posebno kad igra sa Rafom

      Bravo Viktore ali da znas da nije bilo Stefana malo sutra bi pobedio
      Last edited by Pertla; 05-08-14, 18:24.
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • kakve muke! za 8 bodova сада опет игра са Травером...

        Филип води 4/2 5/3 против оног рундавог из финала...

        Last edited by Žika; 05-08-14, 18:52.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Zika View Post
          kakve muke!
          Bogami velike Viktorove muke a kako je bilo tek Stefanu, trebalo je konstantno drzati urok

          Ja zaboravila da igra Filip ajmo Ficko
          Last edited by Pertla; 05-08-14, 18:42.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • и Фићко завршио како треба...
            sigpic

            Comment


            • If Krajinovic reaches the final of the San Marino Challenger, he will be inside the top 100.


              Ali u istom su dijelu zreba sa Viktorom

              Comment


              • Ovaj challenger u San Marinu djeluje duplo jaci od onog u Cortini. Bice tesko Viktoru...ali nadamo se najboljem.

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  E, sad si "zaduzen" da ureknes Viktorove protivnike a mogao bi i Noletove, posebno kad igra sa Rafom

                  Bravo Viktore ali da znas da nije bilo Stefana malo sutra bi pobedio
                  Nervirao sam se sto nije imao stream pa morao sam nesto da radim.
                  Bravo za Viktora iako je previse oscilirao na servisa. Bravo i za Fica, nakon nedeljnog mucenja protiv Gaio danas ga odradio rutinski u dva seta.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Није лако освајати ове челинџере, али је битно да се скупљају бодови и да се пење на тој листи..../"сваким данм у сваком погледу..."/
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro, zasto nema stream za ovaj challenger u San Marino? Tj. bolje receno zasto ne radi stream...??? Hocu da gledam Bolelija ali ne mogu, probao sam preku 10000 stranica nece pa nece.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Konstatno Filip napreduje, sada da uđe u top 100 za početak

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Nervirao sam se sto nije imao stream pa morao sam nesto da radim.
                          Bravo za Viktora iako je previse oscilirao na servisa. Bravo i za Fica, nakon nedeljnog mucenja protiv Gaio danas ga odradio rutinski u dva seta.
                          Pazi Stefane, veceras oko 8h igra Viktor, bacaj uroke na protivnika...u tebe se uzdamo da pripomognes Viktoru

                          Nisam videla kad Ficko igra, ajd pomozi i njemu
                          Ja cu baciti urok kad Rafa bude igrao protiv drugih-do Noleta, onda se urok prebacuje

                          Edit:zaboravila da ti napisem Nole igra oko 7 uvece, cisto da bacis koji urokljivi pogled
                          Last edited by Pertla; 06-08-14, 11:06.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Pazi Stefane, veceras oko 8h igra Viktor, bacaj uroke na protivnika...u tebe se uzdamo da pripomognes Viktoru

                            Nisam videla kad Ficko igra, ajd pomozi i njemu
                            Ja cu baciti urok kad Rafa bude igrao protiv drugih-do Noleta, onda se urok prebacuje

                            Edit:zaboravila da ti napisem Nole igra oko 7 uvece, cisto da bacis koji urokljivi pogled
                            Sta cu da urekujem Noleta, ne pomaze niko veceras Gaelu
                            A Viktor trebalo bi da pobjedi, prosle nedelje je dobio Gimena u dva seta, a inace necu biti kuci u 8 tako da vamos Gimeno
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Sta cu da urekujem Noleta, ne pomaze niko veceras Gaelu
                              A Viktor trebalo bi da pobjedi, prosle nedelje je dobio Gimena u dva seta, a inace necu biti kuci u 8 tako da vamos Gimeno
                              Sad si sve upropastio, kud napisa-ne pomaze niko Gaelu veceras
                              Ajd za Viktora je ok., to ces iz pozadine a i napisa-vamos
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment




                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X