Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni otvara bez problema
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Filip je napravio, najveci uspeh u karijeri, i verovatno ceka Ducija
      Taj mec bi bio velika poslastica, i prolaz jednog u 4.kolo
      A sada da vidimo, koji je kvalitet mladog Sase, sa prekaljenim Misom
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Sredio sam, do Chrome je bilo

        Mora Zverev da iskoristi to sto Misha ne zna gde tera ove sezone. Dobar je za sad, odlicno napada samo treba malo racionalnije da bira udarce. Nije da ih loso bira ali moze i malo bolje.
        Last edited by Stefan-kobe; 16-07-14, 12:56.
        OVAKO

        Comment


        • Bravo za Ducija i Fiću

          Šteta zbog žreba što idu jedan na drugog, mogli su obojica da idu još dalje. Očekujem pobedu Ducija ali neće mu biti lako, odličan je Filip ..

          Comment


          • THIRD ROUND € 13,430 i 45 bodova + 10 iz kvalifikacija= 55

            i sada ide na 130. poziciju!!!




            Last edited by Žika; 16-07-14, 13:39.
            sigpic

            Comment


            • Kako igra Zverev ,ne mogu da vjerujem a tek kad sam vidio da je 97.

              Comment


              • Nisam mogla da gledam nase, kad sam videla da su dobili obojica, jos Filip 2 set 6 0.Citam da se i Fabio glupirao ali vazna je pobeda.
                Steta sto idu jedno na drugog, bravo za Ducija i Filipa

                Gledam sad ovog mladog Zvereva, kako igra, ako tako nastavi mogao bi postati u buducnosti prava "zver" na terenu, nadam se da se nece "izgubiti" kao mnogi mladi teniseri
                Evo uze brejk Juznom, ali odmah i uprska
                Ajde bre uzimaj i ovaj set
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Sasa je potvrdio vanserijski talenat. Pored odlicnih osnovnih udaraca, ima kretanje i koordinaciju-odlicnu za svoju visinu.
                  Mora da se ubaci u "tefter"pracenja, kao sto je bio i Kirgios, koji se , za sada, vec dokazao
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Два готово идентична, пресликана сета.
                    Браво за Сашу потврдио је оно што сам чуо за њега да је одличан играч а с обзирам да је још увек МАЛОЛЕТАН свашта се од њега и може очекивати
                    Дефинитивно ћу навијати за њега на овом турниру

                    Comment


                    • Jaoooooo bravo bre Sasoooo, bravooooooo
                      Ovo je turnir mladjih igraca, bez dileme.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Već sada kompletan igrač, može da pogodi šta poželi sa oba krila...medju najboljima za 5-6 godina, bez ikakve dileme

                        Vrlo vjerovatno i broj 1...najkompletniji je od ovih mladih igrača
                        Last edited by shminka; 16-07-14, 14:51.

                        Comment


                        • Ma, bravo za Sasu...samo nek nastavi vredno da trenira, ako hoce u buducnosti da bude medju prvima mora da nadogradi talenat

                          Ajde sad Dastin, bez glupiranja, ako moze
                          Last edited by Pertla; 16-07-14, 14:54.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Teta Petra, ma kakav Dustin, mora to Nando da dobije, sta ce Dustin na sljaci
                            Shminka, al ti je lep avatar
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Već sada kompletan igrač, može da pogodi šta poželi sa oba krila...medju najboljima za 5-6 godina, bez ikakve dileme

                              Vrlo vjerovatno i broj 1...najkompletniji je od ovih mladih igrača
                              Strasno igra mali, kompletan igrac, igra pametno, jak sa oba krila, a i par lepih voleja je pokupio
                              nadam se da ce nastaviti ovako, definitivno najveci talenat u poslednjih 5,6 godina a mozda i vise
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Teta Petra, ma kakav Dustin, mora to Nando da dobije, sta ce Dustin na sljaci
                                Shminka, al ti je lep avatar
                                E, ne mora Nando da dobije pa Dastin ce valjda da igra na sljaci, nece se valjati

                                Teta Petra bi volela da Dastin dobije mec, ne volim ovog Nanda ko neki petlic mi je
                                Last edited by Pertla; 16-07-14, 15:05.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X