Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Шта? значи Ноле је био бр.1 јер су сви ови фантастични били у ауту? Ноле је играо лоше и давао лопте које је ривал могао да претвара како пожели.. да је Ноле био фит и да је давао више у страну да видим ту фантастичну игру? Ноле је практично набацивао, чекао да му се поклони поен, ништа посебно није покушавао, био је несигуран у себе јер је у слабој форми и упадао у све већу дубиозу, ривал је то осетио и добио додатну снагу и расположење, тако то иде кад си ван форме.... него Ноле да врати стару екипу у штаб и да ради озбиљније, иначе му не гине гребање по турнирима од 250...
    sigpic

    Comment


    • jeste, vjerovatno je Novak odradjivao i ball toss za Federara, kada je ovaj pogadjao linije servisom

      Comment


      • видели смо да и Феки губи сервисе кад му је прпа... сада је видео да нема проблема и био ладан да добро сервира... да га је Ноле мучио, та Фекијева серва би била несигурнија, овако .....је лако!

        мени је много сумњив овај Бекер? као да га је неко подметнуо да сјебе Новака? он се само зеза на тренинзима! Ноле почне да тренира, удари две лопте, а Бекер виче:" стоп, пауза за пиће" ... ето докле га доводи за зајебанција!!! Многи не воле што је Ноле био бр.1 и смислиће свашта да му подметну како би га избацили из игре!!!
        Last edited by Žika; 01-03-14, 01:06.
        sigpic

        Comment


        • Ma i bilo je nesigurnosti kod servisa, ali je Novak uredno izbacivao returne. Čak i kad se mala nada ukazala kod 5-2, bar da malo zakomplikuje, uredno je odbio protiv sjajnog Goaterera koji je nudio gem kao i onaj početni u 3 setu. Nije bilo šanse da to Novak iskoristi

          Comment


          • Gedaj Djokovicu, uci Djokovicu. Covjek posle operacije ledja igra sa copycatom i sta radi. Uspori ritam i salje teske spinove na BH

            #gasi
            sigpic

            Comment


            • Stvarno je izuzetno tesko. Potrebno je samo da se glava malo ukljuci, sto Andy i radi normalno, iako su mu udarci presmijesni, iako je na tuznom nivou igracki.
              sigpic

              Comment


              • Sta bi ono juce ? Mrzelo me da dolazim, jer sam u napred znao sta cu videti, mnogi ga napadaju, NI ga (ne)opravdano brani i tako .... Stara prica, vec vidjeno, a i nesto sam u drugim vodama ovih dana, tenis skoro pa i ne pratim... Mada kada se malo razmisli, nikada nije izgubio od Joze posto je dobio prvi set, moralo je i to da se desi
                I naravno cim je trebalo ispeglati H2H Novak odmah zasere (kao po obicaju).... Sine moj pa NIKAD ti taj H2H neces uspeti da okrenes u svoju korist, jer kada god si bio blizu zasrao si E da napisite mi samo molim vas, jel ga "branio" NI juce, mrzi me da "kopam" po postovima.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • NI ga branio, po NIju noto i ja ga pljuvali. Ne cimaj se, deja vu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    NI ga branio, po NIju noto i ja ga pljuvali. Ne cimaj se, deja vu.
                    ROFL ... kad sam znao ... CAR je NI majke mi
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ovo što Andy igra je presmiješno, a još smješnije što je Griša uspio izgubiti set

                      Od Andyja ne treba očekivati ništa veliko prije Wimbledona, ako i do tada uspije da se digne...

                      Rafa ledja, David povreda, Delpo povreda, ostali ništa specijalno...raspada se sve

                      Comment


                      • Zaboravih malopre da napisem, jeste li videli ono pozdravljanje na mrezi Srecniji Novak zbog Federerove pobede od samog Federera
                        Kao da su sestre Vilijams igrale
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ovo sto Murray igra je gore nego dok se probijao, na kraju uspio da se probije u drugoj polovini 2008. Od kad se smatra ozbiljnim teniserom igracki nize nije bio od ovoga sto je trenutno. Ipak on ima razlog za tako nesto, Djokovic nema. Djokovic je covjek bez ijedne ozbiljne povrede, operacije, a sto se nalazi u kanalu je iskljucivo njegova krivica i sto mu je tenis na ko zna kojem mjestu na listi.On je igracki gori nego iz Martin perioda jer je tada barem pobjedjivao zahvaljujuci igri sa osnovne, a nije imao servis. Sad sem servisa nema nista. Nadal ce se oporaviti, mada mu je i ovaj nivo dovojnan da uzima titule, koristi glavu, isto kao Murray.

                          Sandu nemoj to da pominjes, da ne pljujes Novaka
                          sigpic

                          Comment


                          • auuuuh kakav poen izvuce Griša

                            Comment


                            • U sustini ovo je bio 500 turnir, za koji mi nesto i nije frka.... Ali nekoliko stvari treba da brinu:
                              Ovo mu je najlosiji start godine od 2007 (mislim) ni jednu titulu jos nema
                              Ajde sto je 500 turnir, ali izgubiti od Federera nakon sto je dobio prvi set tako mu samo budzi samopouzdanje za eventualne naredne medjusobne duele i otezava sebi
                              U ovoj godini jos uvek nema pobedu protiv iole ozbiljnijeg igraca
                              Saradnja sa Bekerom pod hitno mora da pocne proizvoditi titule inace ...
                              Vecina igraca je do sada odigrala 4 trnira, a Novak i ova dva "do pola" - a ovde se konstantno prica o opterecenosti i umoru !?!? WTF od cega ??? Da ponovim po ko zna koji put, on od svih igraca na svetu igra ubedljivo najmanje turnira godisnje - samo sto je dosada na 90 % turnira stizao do same zavrsnice pa je mogao da nakupi podosta meceva na godisnjem nivou. Ako ovako nastavi koliko ce imati meceva na kraju 2014 !? ..... 40 ... o kakvom umoru mi pricamo? Fizicka sprema je drugo, nedostatak iste je posledica loseg rada na treninzima i nedovoljnog zalaganja.... A ako je to slucaj onda
                              Sve u svemu


                              Vidim da je NI u drugoj temi pisao da ga ljudi pljuju bez valjanog razloga...
                              NI legendo, porictaces ovo sigurno, pa te zato pitam, sta mislis da li su ovo iznad valjani razlozi ? Ili je nesto drugo ?
                              Last edited by Sandugp; 01-03-14, 06:57.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Al ono...protiv Federera...Role il Montanes...ista stvar

                                da ne kažem neki drugi izraz
                                Last edited by shminka; 01-03-14, 06:56.

                                Comment

                                Working...
                                X