Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salinjo90 View Post
    Ti padovi mu se desavali zadnjih godina na GS ,a sad poceli i na manjim turnirima.
    Nikad u ovom obimu, ovo je bio pad s vrha Eifella.

    Comment


    • Noto razapet ce te tamo na privatnoj Noletovoj temi sto si proknjizio 500 bodova vec
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Ali Novakov govor tijela je malo reci sramotan, stvarno. Poraz ko poraz ali to
        Meni nije bio govor tela ocajan, koliko mi je bilo neshvatljivo da on posle 1.15h minuta igre dise na skrge, razmrdava noge i izgleda kao da je igrao minimum 4h
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Isto ne pamtim ovakav pad, ovo je bilo bas previse. Od sjaja, od njegovog najveceg nivoa, do klasicnog prosjeka. Podsjetio na Kohlya koji je danas dosao do jos jednog epskog chokea. Imao ga u drugom setu i pored mnogo slabije igre i kad nije iskoristio sansu nestao potpuno. Nema kapi svjetlosti u tom kanalu u kojem se nalazi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Meni nije bio govor tela ocajan, koliko mi je bilo neshvatljivo da on posle 1.15h minuta igre dise na skrge, razmrdava noge i izgleda kao da je igrao minimum 4h
            Nije to klasicni umor, nemoguce. On to radi zbog loseg namjestanja, a sta je razlog toga,ko zna

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Meni nije bio govor tela ocajan, koliko mi je bilo neshvatljivo da on posle 1.15h minuta igre dise na skrge, razmrdava noge i izgleda kao da je igrao minimum 4h
              Na 5-2 pauzi u prvom setu, oci je zatvorio i disao je bas tesko..

              Sistematski Role #diskonektovao Noleta, pjeske.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Noto razapet ce te tamo na privatnoj Noletovoj temi sto si proknjizio 500 bodova vec
                Zna se da si ti kriv, dao si mi pogrešnu formulu

                Comment


                • Originally posted by Johnny View Post
                  Posle danasnjih komentara, ne smem ni da zamislim sta bi bilo da Nole ispadne od Juznog

                  Spoiler
                  ili Roleta


                  Originally posted by NI View Post
                  Budi realniji pa kazi Berdiha.
                  Sta rece NI ?

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Zna se da si ti kriv, dao si mi pogrešnu formulu
                    Sorry
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Na 5-2 pauzi u prvom setu, oci je zatvorio i disao je bas tesko..

                      Sistematski Role #diskonektovao Noleta, pjeske.
                      E da, i to sam videla, bas cudno
                      a mozda i nije cudno, ocigledno su u pravu njegovi navijaci kad kukaju i govore da se on samo zeza a da ne trenira ja sam mislila da preteruju...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        Auuu jbt.
                        i ja sam se iznenadio na toliku kvotu pa protiv rafe je imao manje u finalima RG

                        Comment


                        • Ноле је видео добру квоту на кладионици па да заради мало да може да исплати Бекера!

                          Last edited by Žika; 28-02-14, 17:46.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nemam reci stvarno
                            Toliko me je danas razocarao...
                            Dovoljno govori cinjenica da je danas prvi put protiv Federera izgubio mec posle dobijenog prvog seta

                            Comment


                            • Djokovic ima veliki problem kad preskoci mec pred kraj turnira. To je postalo bas ocigledno.

                              Comment


                              • Biće interesantno čuti šta BB ima da kaže.

                                Comment

                                Working...
                                X