Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladan

    Dobar Nole

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ma pusti FCa, video kako Djokovic igra i vec mu je pao mrak na oci, ne zna ni on sta pise

      Sent from my HTC, posto mi se moze
      Ako treba crtati sta u njegovom slucaju znaci "za svakoga pomalo" nije problem. Iskreno da ti kazem ni ne gledam mec, a njegovi navijaci imaju pravo da uzivaju i da komentarisu kako im je zelja
      Ako Role zareda sa par poraza, mogu se ocekivati ledja

      Comment


      • Odličan set, raduje igra Novaka. Zamalo da bude krompira za Aguta ali dobro, neka je uzeo taj gem.

        Comment


        • Odličan Novak, ali ništa mi ovaj meč ne znači ako ne planira da ostane ovakav na bitnim turnirima!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Ako Role zareda sa par poraza, mogu se ocekivati ledja
            Izgubio je on vec ove godine, niko ledja spomenuo nije, za razliku od jednog drugog igraca, kojeg jos niko nije pobedio, a da je ovaj bio zdrav

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Samo kazem da je tebi super, kada Role dobija tada uzivas u njegovim pobjedama a kad Nole ima priliku da popravi H2H protiv tog istog Roleta , navijas za Novaka. Tesko te pohvatati
              Ma ne navijam za Novaka da popravi h2h sa Rodzerom, vec samo kazem da je igracima veoma bitno da imaju pozitivan h2h sa glavnim rivalom/rivalima. Cinjenica je da Novak ima veliku sansu da popravi h2h, i on to ne bi smeo da ispusti, eto to kazem. Ja bih bio srecan da Role ima pozitivan h2h sa Noletom, ali treba biti realan i reci da su male sanse da tako ostane.

              Sto se tice trenutka kad Role ispadne sa turnira -
              Novak je moj drugi omiljeni igrac, zato navijam za njega.
              Last edited by Mr. Wolf; 26-02-14, 18:14.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Novak je trenutno na 40% kapaciteta i opet ga sa lakocom pegla.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Johnny View Post
                  Ma ne navijam za Novaka da popravi h2h sa Rodzerom, vec samo kazem da je igracima veoma bitno da imaju pozitivan h2h sa glavnim rivaom/rivalima. Cinjenica da Novak ima veliku sansu da popravi h2h, i on to ne bi smeo da ispusti, eto to kazem. Ja bih bio srecan da Role ima pozitivan h2h sa Noletom, ali treba biti realan i reci da su male sanse da tako ostane.

                  Sto se tice trenutka kad Role ispadne sa turnira -
                  Novak je moj drugi omiljeni igrac, zato navijam za njega.
                  Onda ti moras da shvatis da mi drugi ne mozemo uci u tvoj mozak, izvlacimo zakljucke na osnovu postova a tvoj maloprijedjasnji je bio sve samo neka puka konstatacija.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Ja navijam za Mareja iz jednog prostog razloga, zato sto on ima najmanje GS titula i apsolutno nista drugo. Ni priblizno iste stvari
                    A Delpo ima i on GS

                    Comment


                    • Odlično deluje ova igra, maestralno je ovo što prikazuje. Samo je pitanje da li će nastaviti na ostalim mečevima i u nastavku sezone.

                      Vladane, kako li će tek izgledati kada bude na 50,60 %

                      Comment


                      • Originally posted by misic23 View Post
                        A Delpo ima i on GS
                        Delpo nije taj nivo, niti moze u kontiniutetu uzimati iste , tako da nije prijetnja nikome

                        Comment


                        • Sve radi skolski Roberto. Sjajan nivo, on bi danas sigurno uzeo set Murraya, mozda ga i pobijedio, ali je Novakov nivo nestvaran.
                          sigpic

                          Comment


                          • Roletova brzina prvog je 140 kmh. Bas je danas bio ocajan, pio sinoc na partyju Roletu se igra tenisa , briga ga za H2H...Mozda mu je bas kul sto svi sve mere prema njemu....
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Onda ti moras da shvatis da mi drugi ne mozemo uci u tvoj mozak, izvlacimo zakljucke na osnovu postova a tvoj maloprijedjasnji je bio sve samo neka puka konstatacija.
                              Mislis na ovaj ?

                              Originally posted by Johnny View Post
                              Naravno da su titule vaznije, ali je i vazno, kad vec moze, da popravi h2h sa Roletom sto je vise moguce. Nije mala stvar imati protiv jednog od najboljih igraca ikada pozitivan skor u h2h.
                              Nole NE SME da propusti ovu priliku.
                              To sam odgovorio Bojani, a nisam je citirao, pa zato mozda lici da ja zelim da se ovo desi
                              Last edited by Mr. Wolf; 26-02-14, 18:20.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Na taj sam mislio sa naglaskom na "NE SME"

                                Comment

                                Working...
                                X