Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny View Post
    Nisam Novakovac, ali pricam onako kako jeste. H2H je za samog igraca dosta bitan, ne za statistiku, ne za neko uporedjivanje, vec za samog igraca.
    Tebi svaka cast za sve ali to navijanje za svakoga pomalo je djecije

    Comment


    • Kakva dominacija

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Tebi svaka cast za sve ali to navijanje za svakoga pomalo je djecije
        Navija za Rogera, kad mu on ispadne predje za Novaka. Ne vidim po cemu se to razlikuje od tebe, ti navijas za Nadala, kad on ispadne ili kad ga nema navijas za Murraya.
        sigpic

        Comment


        • Ovo je Novak kojeg smo dugo čekali
          Dobro došao nazad, nadam se da više ne planiraš da ideš
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Navija za Rogera, kad mu on ispadne predje za Novaka. Ne vidim po cemu se to razlikuje od tebe, ti navijas za Nadala, kad on ispadne ili kad ga nema navijas za Murraya.
            Ja navijam za Mareja iz jednog prostog razloga, zato sto on ima najmanje GS titula i apsolutno nista drugo. Ni priblizno iste stvari

            Comment


            • Dino je nesto nervozan

              Nole ludacki pocetak (9 vinera), sad malo poceo da gresi...

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Tebi svaka cast za sve ali to navijanje za svakoga pomalo je djecije
                Sta za svakog pomalo ???
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Bez obzira na greske, Nole nastavlja ultra ofanzivno.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Stani, zbunjujes me fakat?Sad si Djokista

                    A ta prica da je Roger imao problema sa ledjima od marta do oktobra je smijesna, on jeste u tom perioda ima perioda sa ledjnim problemima ali reci da je cijeli period imao je blago receno smijesno
                    Ah da, samo je Kneedal ozbiljno povredjen, ostali samo imaju ponekad neke male probleme, ali nista bitno

                    Sent from my HTC, posto mi se moze
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Ja navijam za Mareja iz jednog prostog razloga, zato sto on ima najmanje GS titula i apsolutno nista drugo. Ni priblizno iste stvari
                      Mozda i on tako razmislja, Novak kasni za Rogerom 11 Slamova, Murray za Nadalom isto 11
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        Sta za svakog pomalo ???
                        Samo kazem da je tebi super, kada Role dobija tada uzivas u njegovim pobjedama a kad Nole ima priliku da popravi H2H protiv tog istog Roleta , navijas za Novaka. Tesko te pohvatati

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Sta za svakog pomalo ???
                          Ma pusti FCa, video kako Djokovic igra i vec mu je pao mrak na oci, ne zna ni on sta pise

                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Mozda i on tako razmislja, Novak kasni za Rogerom 11 Slamova, Murray za Nadalom isto 11
                            Ne ide to, on navija za Rogera na GS u nekim trenucima samim tim se povecava razlika izmdju njega i Novaka

                            Comment


                            • Agut igra najbolji tenis u karijeri i jedva je gem uzeo u prvom setu.

                              #gasi
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakva mocna igra Nola
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X